Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > A jane vajzat shqiptare "TE MBARA"....?!
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Right_now
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 11

Re: A jane vajzat shqiptare "TE MBARA"....?!

I Dashur Zoti Dikushi,

Po jap dhe une mendimin tim per kete teme "interesante" qe ke hapur.
Shume urrejtje dhe mendime negative ndaj femrave shqiptare duke marr parasysh faktin qe jeton ne Shqiperi.

Dua te kthej pergjigje ndaj HARTIMIT tend me disa pika:

1. "Femrat 15- 16 me taka qe u thyen" - nuk kane faj femrat qe rruget e Shqiperise jane copa-copa.

2. "blowjob ne makine" - varferia i dashur te detyron te besh gjera te jashtezakonshme, te mbijetosh ne kete bote mund te besh gjera nga me te ndryshmet.

3. "Perkthimi i filmit The Beach ne Ku*va" - ne qofte se kjo ka ndikuar ty emiocionalisht shkruaj nje ANKESE ne kanalin televiziv qe e transmetuar kete film e ndoshta mund te bejne dicka ne lidhje me kete problem kaq te "rendesishem" (Shtese: c'fare lidhje ka kjo me karakterin e femrave).

4. "Ato bejne c'fare bejme ne, sex pa prezervativ, me c'fare tu dal perpara"- Kjo Toni nuk ndodh me te gjitha femrat... ata meshkuj qe e duan shendetin e tyre duhet te kene pergjegjesi per veten e tyre ne qofte se vendosin me perdor prezervetiv apo jo .. pse duhet te jete vetem pergjegjesi e femres... me c'fare po kuptoj une ti po thua qe meshkujt nuk kane trurin e vet po e lene femren te vendos si ta bejne.
Si guxon e flet per "bazari te sexit " duke u shprehur ne kete menyre.

5. "Shumica e prostitutave jane Shqiptare" - Me fal e ke bere Survey ti me pa sa % jane Shqiptare.... Dhe ne qofte se jane meshkujt shqiptare jane ata qe ua treguan ate rruge sepse per shume meshkuj shqiptare kjo eshte menyre me be para ne kohe te shkurter duke perdorur trurin ne menyre te peshtire e jo sic duhet.

6. "Mode e femrave Shume dashnore dhe tradhetim" - Une nuk e di te ekzitoje mode e tille, a mund te na e tregosh ne te tjereve ku ndodhet kjo mode... femrat (shqiptare apo cdo lloj kombesie)kane nje gje te perbashket, kurva apo jo kurva, 99% te rasteve kur lidhen me dike gjithmone mendojne per marstese .... bakshish e ke kete nga ana ime. Gjithashtu, po meshkujt shqiptare ne Shqiperi qe jane te martuar dhe me femije, gruan ne shtepi si sherbetore (Talk about Equality between sexes) dhe dashnore ne ane tjeter.



Pse e ke gjithe kjo urrejtje ndaj femrave shqiptare kur jeton ne Shqiperi apo ndoshta je Sexually Agitated (ohhhhhhh) .. shko e Wa*k off e ndoshta i ke mendimet me te kthjellta.
Ne qofte se ajo nuk Work e duke marre parasysh se vetem shqiptare ke aty ku jeton te cilat nuk para i pelqeke pyet veten ndoshta nuk te pelqejne femrat ne pergjithesi se nuk i dihet disa persona dhe rreth te 40-ve jane sexually confused .. you never know.

Si permbledhje i dashur Zoteri ne qofte se nuk te pelqejne femrat shqiptare TOUGH, WHO CARES ... dhe dicka tjeter: mos fol me "Pergjethesi" mos i Generalize Njerezit.

PS: Me kete teme ke ofenduar cdo femer ne Shqiperi duke perfshire nenen tende. Ndoshta do te lendoj kjo por ky eshte realiteti (Mendo para se me type e me hap Tema Ofenduese, nuk te ka vendos njeri armen ne koke me hap teme)


Mendoj se jam pergjigjur dhe per shume femra te tjera ne kete Forum.


Respekt.

__________________
Well...............

Modifikuar nga Right_now datė 29/01/2005 ora 06:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2005 06:38
Right_now nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Right_now Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Right_now (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Right_now Shto Right_now nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Right_now nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
geranium
ku te gjej pune

Regjistruar: 12/01/2005
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 195

per sa i perket moralit te vajzave shqiptare , do te thosha se nuk duhet vene alarmi sepse jo 100% e vajzave jane ashtu sic pershkruhet.Ne shqiperi ka plot vajza te mira , te sjellshme, te edukuara dhe qe jane shume te lidhura me familjet e tyre .Kete e them me bindje sepse kam ne fisin tim vajza te tilla.Por do te sygjeroja se sikur ta marrim si fakt te vertete, c'do te behet me djemte e rinj qe duan te martohen dhe te krijojne nje familje serioze ,me baza.Atehere me vjen keq se ju djem jeni te detyruar te merrni keto vajza te perdala, qe vishen extravagante dhe qe perdorin nje fjalor vulgar.C'fatkeqesi per ju qe do te keni per shoqe ne jeten tuaj nje vajze qe e kane provuar dhe shijuar me pare se ju shume nga shoket tuaj.Sa e veshtire eshte ta gelltisesh kete per gjithe jeten.E verteta eshte qe me demokracine huri dhe imoraliteti(e pashmangeshme ne keto raste)por e keqja eshte se sikur u exagjerua vertet ne disa fusha.

__________________
Rira bien qui rira le dernier

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2005 17:33
geranium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė geranium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me geranium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: geranium Shto geranium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto geranium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

E di sa ironike me duket kur te "pamoraleshmit" kerkojne moral nga te tjeret?! Por fundja,cfare eshte "MORAL-i"cuna?Ato vlera qe i keni ngjitur moralit,ja keni ngjitur dhe moralit tuaj?Pra,sa te moralshem jeni juve vete?

Po me kujtohet nje kenge e Christina Aguileira:
"Here's something I just can't understand
If the guy have three girls then he's a MAN
He can either give her some head, or sex her raw
If the girl do the same, then she's a WHORE"

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2005 19:22
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha NYCgirl
Kam vite pa vajtur ne Shqiperi, megjithate shoqet e mia qe kane vajtur thone te njejten gje: vajzat vishen ne "ekstrem." Nuk behet dallimi nqs po vene ne shkolle, ne pune, shetitje apo disko.


 

 

shifni plakat thuj ne Ny qe slene gje pa bere dhe si lene rradhen gocave te reja, sjane te gjitha gocat njelloj ka pise e pise ka te mira ete mira,cdo shtepi e ka nga nje mesele dmth se spo e them tamam tamam,une njof plakat 50-60 vjece qe po lene nam neper rruget e Ny jo ma gocat e reja qe e kane moshen per te njohur dhe dale out.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2006 18:15
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Aloha
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/09/2006
Vendbanimi: Madrid
Mesazhe: 95

gjitha vajzat e botes jan te mbara

__________________
tere per vete zoti per te gjith

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2006 00:46
Aloha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aloha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aloha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aloha Shto Aloha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aloha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
andeta
dentiste

Regjistruar: 17/10/2006
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 153

me duket se e ke ekzagjeruar ca o toni

po cne kaq me nerva ti mo?te ka tradhtuar gje e dashura?e sa per frazen qe shumica e prostitutave jane shqiptare e ke gabim se jane rumune.e pastaj ka me bastarde se meshkujt shqiptare.vetem se keta quhen extremistet e nuk futen te gjithe ne nje thes.ashtu si dhe femrat sfuten te gjitha tek grupi i k....e qetesohu se femrat shqiptare jane njesh nga te gjitha ato qe kam pare une e te siguroj qe kam pare ca...

__________________
pas shiut del gjithmone dielli.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2006 14:00
andeta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė andeta Kėrko mesazhe tė tjera nga: andeta Shto andeta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto andeta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

vajzat shqiptare jane femrat me te mira ne bote

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2006 15:24
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha KRUMPENDORF
vajzat shqiptare jane femrat me te mira ne bote


 

 

ta mbeshtes mendimin...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2006 15:31
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRUMPENDORF
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/10/2006
Vendbanimi: ku tjeter vecse ne rruzullin tokesor
Mesazhe: 272

naqe tu rrit ndera

__________________
jam krenar qe jam shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2006 16:35
KRUMPENDORF nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRUMPENDORF Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRUMPENDORF (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRUMPENDORF Shto KRUMPENDORF nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRUMPENDORF nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Ooooooouuuuuuu Yjet e panjohur kane bere dhe kenge per to dhe e ka titulluar "Vajzat e mbara" se di nese e keni degjuar...Une e kam ne PC.

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2006 13:13
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > A jane vajzat shqiptare "TE MBARA"....?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.