Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Eshte e mundur kjo
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Nikita
Anetar i ri

Regjistruar: 27/11/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 6

Unhappy

Eshte e mundur kjo

Jam 1 vajze 19 vjece.Kam qene e dashuruar me nje djale prej 3 vjete e doja me gjith shpirt edhe ai po nje dite rruget tona u ndane.Ne kete moment jam e lidhur me nje djale qe me do me shume se veten e vete dhe per pak dite do bejme fijesen por un mendoj perseri ate person qe kam qene e dashuruar.Edhe qe un ndjej per kete njeri dhe e dua por perseri mendoj ate person.Nuk e di si ta beje qe mos ta kem mendjen me tek ai i pari.Ju lutem me ndihmoni.Dua te jeme e lumtur e te krijoj familjen time si e enderroj por po te mendoj per ishin nuk mund te jeme e lumtur.Shkruani mendimet tuaja.Faleminderit

__________________
ciao

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2005 18:45
Nikita nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nikita Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Nikita (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Nikita't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nikita Shto Nikita nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nikita nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Re: Eshte e mundur kjo

Citim:
Po citoj ato që tha Nikita
Jam 1 vajze 19 vjece.Kam qene e dashuruar me nje djale prej 3 vjete e doja me gjith shpirt edhe ai po nje dite rruget tona u ndane.Ne kete moment jam e lidhur me nje djale qe me do me shume se veten e vete dhe per pak dite do bejme fijesen por un mendoj perseri ate person qe kam qene e dashuruar.Edhe qe un ndjej per kete njeri dhe e dua por perseri mendoj ate person.Nuk e di si ta beje qe mos ta kem mendjen me tek ai i pari.Ju lutem me ndihmoni.Dua te jeme e lumtur e te krijoj familjen time si e enderroj por po te mendoj per ishin nuk mund te jeme e lumtur.Shkruani mendimet tuaja.Faleminderit


Mesa kam pare ketu, ti Nikita ke patur te besh me nje dashuri ne distance (persa i perket te pares) dhe kete lloj dashurie mund ta quajme edhe utopike d.m.th. jo reale. Prandaj kete te tanishmen duhet ta konsiderosh reale dhe te vertete duke hequr dore nga fiksimet e se kaluares.

U trshegofsh meqe je fejuar dhe se shpejti ne dasem.

Buanna fortuna_football

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2005 19:04
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Re: Eshte e mundur kjo

Citim:
Po citoj ato që tha Nikita
Jam 1 vajze 19 vjece.Kam qene e dashuruar me nje djale prej 3 vjete e doja me gjith shpirt edhe ai po nje dite rruget tona u ndane.Ne kete moment jam e lidhur me nje djale qe me do me shume se veten e vete dhe per pak dite do bejme fijesen por un mendoj perseri ate person qe kam qene e dashuruar.Edhe qe un ndjej per kete njeri dhe e dua por perseri mendoj ate person.Nuk e di si ta beje qe mos ta kem mendjen me tek ai i pari.Ju lutem me ndihmoni.Dua te jeme e lumtur e te krijoj familjen time si e enderroj por po te mendoj per ishin nuk mund te jeme e lumtur.Shkruani mendimet tuaja.Faleminderit


Eh, Nikita.
E njejta gje ka ndodhur me mua.Por jo histori e njejte.

Je 19 vjece ,-ca te duhet te vrasesh trurin per martese apo fejese me shpi???!!

Lere fare kete djalin qe ke per te fejuar, beja naften me mire tani sesa kur te kesh dhe femije.
Nese ne mendje ke tjeter mashkull(dmth te dashurin tend te pare)
qeteso shpirtin tend njehere nga dashuria e humbur
pastaj vepro c`eshte e drejte per ty!
As mos mendo se po fejohesh tu besh qefin Prinderve, apo
po mbyll gojet e botes se pastaj thone "Ja e bija e filanit!Ngeli ne dere!Vajti 19 vjece pa u martu!"

-Budalleliqe jane te gjitha!

Te fejohesh dhe te martohesh jane Dy Hapa qe s`kane kurre kthim passsss!
Ndaj, -pyet veten, justifiko veten ne lidhjen qe ke pas me perpara

pastaj ne fund fare jepi pergjigjen e duhur Jetes Tende!

Shpirti nuk vihet ne loje, as zemra!Pasi edhe pas martese
do kerkosh dashuri ne tjeter njeri!!!!!Dhe do ishte mekati me i madh
per Ty Niki!

sinqerisht kam shkruar c`me tha zemra ime!
Ty tu befte gjithcka mbare dhe drite
sic ta deshiron jote zemer!Pac FAT YLL!

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2005 19:46
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Nikita mos degjo askend , as mua, as Paris ,as footboll, degjo vetem ate qe te thote zemra. Merr nje moment frymemarrje dhe pyete veten se cfar do te besh , se kush eshte ajo gje qe ty te ben te ndiesh me mire. Kaq kisha , gjithe te mirat nga DIABOLIC A'S

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2005 14:16
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vdekja_22
I zhgenjyer Xfundimisht

Regjistruar: 20/12/2005
Vendbanimi: Big City Life
Mesazhe: 219

ahhahah

Diabolic, po ajo po ta kishte degjuar zemren kushedi se ku do te ishe sot??? Une mendoj qe eshte shume gabim te qendrosh me dike e per me shume te jesh e fejuar dhe ne krahun tjeter te mendosh dike tjeter. Besoj se kete teme duhet ta diskutosh me te dashurin aktual. Nese ai nuk e ka problem... ishalla nje tufe me kalamaj ju uroj.
Mos bej gabim te fejohesh, qofte edhe i duhuri ai djale.... nuk je ti e duhura

__________________
Lavdia eshte juaja...
Hakmarrja eshte imja....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2006 20:49
Vdekja_22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vdekja_22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vdekja_22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vdekja_22 Shto Vdekja_22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vdekja_22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
caesar_
Anetar i ri

Regjistruar: 08/01/2006
Vendbanimi: new hampshire
Mesazhe: 4

Re: Eshte e mundur kjo

Citim:
Po citoj ato që tha Nikita
Jam 1 vajze 19 vjece.Kam qene e dashuruar me nje djale prej 3 vjete e doja me gjith shpirt edhe ai po nje dite rruget tona u ndane.Ne kete moment jam e lidhur me nje djale qe me do me shume se veten e vete dhe per pak dite do bejme fijesen por un mendoj perseri ate person qe kam qene e dashuruar.Edhe qe un ndjej per kete njeri dhe e dua por perseri mendoj ate person.Nuk e di si ta beje qe mos ta kem mendjen me tek ai i pari.Ju lutem me ndihmoni.Dua te jeme e lumtur e te krijoj familjen time si e enderroj por po te mendoj per ishin nuk mund te jeme e lumtur.Shkruani mendimet tuaja.Faleminderit



Nikita ke nick'un me "nom" fare lol,vun ti per sentimentalizem? (

Ti thua cuni qe je tashi te don ma shum se veten( doemos gje me vlere) por n.q.s. te rri mendja ke i pari nuk do gjesh rehati/paqe shpirtnore edhe po krijove familje me njeriun qe ke, gjithmon do te ngeli pishmani "si nuk perfundova me njeriun e zemres",mendimi im nuk eshte asnjehere von te
per te stabilizuar lumturine,ndjenjat e forta qe "ruan" brenda per nje X-person,nuk ja vlen te vuash vete sepse njeri t'jeter te don ma shum se veten edhe idea se ai do lendohet........., nuk duhet te jet pengese per
ndjenjen e vertet te shpirtin tat!! Them qe mos humb kohe e kontakto "dashurine" e vertete qe ndjen....,para se t'jet shum vone, si themi ne shqiptaret "zogu i her t'vjen n'dore" Pac e fat dhe lumturi.

__________________
fshati qe duket s'do kallauz

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 00:07
caesar_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė caesar_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me caesar_ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: caesar_ Shto caesar_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto caesar_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Re: ahhahah

Citim:
Po citoj ato që tha Vdekja_22
Diabolic, po ajo po ta kishte degjuar zemren kushedi se ku do te ishe sot??? Une mendoj qe eshte shume gabim te qendrosh me dike e per me shume te jesh e fejuar dhe ne krahun tjeter te mendosh dike tjeter. Besoj se kete teme duhet ta diskutosh me te dashurin aktual. Nese ai nuk e ka problem... ishalla nje tufe me kalamaj ju uroj.
Mos bej gabim te fejohesh, qofte edhe i duhuri ai djale.... nuk je ti e duhura



Asgje per te shtuar!
Respekte

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2006 13:16
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Nuk dua te te gjykoj por nese ti mendjen e ke akoma te dashuria e pare atehere per mendimin reflekto njehere me veten ik ca kohe me pushime mos merr vendime te medha pa u sqaruar njehere me veten tende sepse lendon dike tjeter qe te ardhmen e vete e shikon krahe teje.

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2010 13:44
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Eshte e mundur kjo

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.