Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Kerkoj Mendimin Tuaj
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha SmoKer`
Un pervete te them qe ta takosh pse jo mire tha njeri ketu "hekuri rrihet sa eshte i nxehte"por sigurohu qe eshte vajze me pare re se ca nuk behet keto dite..


Me kujtove ate mashtrimin kolosal qe i beri nje shqiptare nje emigranti ne Kanada...ajo po qe ishte dashuri pa interes,dhe njiheshin me kohe...

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 19:45
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Po citoj ato që tha briseide [/i]
[B]

Me kujtove ate mashtrimin kolosal qe i beri nje shqiptare nje emigranti ne Kanada...ajo po qe ishte dashuri pa interes,dhe njiheshin me kohe...
..Qe i mori paret ?! me dikut se kam degjuar dhe per kete hahah...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 19:52
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Per mua perpara se te investosh ne ndjenja duhet te shohesh sesa ja vlen qe keto ndjenja te lindin perpara dikujt qe nuk njeh mire.
Perpiqu ta njohesh dhe jepi kohe si vetes dhe asaj qe te njiheni pertej aparences ose fallcitetit qe virtualiteti te jep.
Nese do i kerkosh qe ta takosh takoje thjesht si shoqe dhe gjerat lerja kohes.
Gjithsesi te keshilloj te jesh i kujdesshem sepse dikur kam qen chatits i thekur edhe une dhe i njoh mire talljet qe behen neper chate.
Ki shume kujdes miku im...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 19:53
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klandestini
marangoz

Regjistruar: 29/01/2006
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 30

Re: Kerkoj Mendimin Tuaj

Citim:
Po citoj ato që tha zagari
NE RADHE TE PARE JU PERSHENDES TE GJITHEVE. UNE JAM ZAGARI NGA VLORA, SOT U REGJITROVA NE KETE FORUM SEPSE KAM NEVOJE PER NJE KESHILLE!!! PARA DISA DITESH NJOJTA NJE VAJZE NE CHAT, ME PELQU QE NE FILLIM, KESHTU QE SHKEMBYEM EDHE ADRESAT E EMAILIT DHE MSN. PYETJA IME ESHTE KJO: KAM DESHIRE TA TAKOJ POR KAM FRIKE TI THEM SE MOS ESHTE SHUME SHPEJT DHE MERZITET!! JU SI MENDONI?


PO THUAJ, SE NDRYSHON NJERIU NGA CHATI NE REALITET. SKA NDONJE GJE TE KEQE, SIKUR CA DO TI THUASH ? ESHTE GJE NORMALE TI THUASH NJE VAJZE NJE GJE TE TILL. NEVE I KEMI THEN EDHE PER TE MARTUAR
PA PROBLEM !!!! PO ASHTU THUAM MUA

__________________
VLORA..............................................................................................FOREVER

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 20:32
klandestini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klandestini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klandestini (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klandestini't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klandestini Shto klandestini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klandestini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Re: Re: Kerkoj Mendimin Tuaj

Citim:
Po citoj ato që tha klandestini

NEVE I KEMI THEN EDHE PER TE MARTUAR
PA PROBLEM !!!!



E ca pergjigje more?

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 20:34
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hasta_la_vista_zemer
Anetar i ri

Regjistruar: 13/10/2007
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 13

o shoku.une mendoj qe duhet ta maresh me shtruar.ti thaji po dshe per ta takuar.por kma frike se do merzitesh per vete sepse asaj nuk i kushton asgje te te ktheje nje pergjigje negative.dhe nga kjo pergjigje mund te merzitesh vete.keshilla ime eshte ta maresh me shtruar mos u ngut sepse sado dhe sido te jete ajo vajze me nje bisede ne chat ose msn ose edhe ne tel nuk ka guximin te te takoje.prandaj mere avash avash.te uroj suksese

__________________
te duash do te thote te vuash.keshtu qe eshte me mire te te duan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 20:03
hasta_la_vista_zemer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hasta_la_vista_zemer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hasta_la_vista_zemer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hasta_la_vista_zemer Shto hasta_la_vista_zemer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hasta_la_vista_zemer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TOEL
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: ne pafundesi
Mesazhe: 223

Citim:
Po citoj ato që tha hasta_la_vista_zemer
o shoku.une mendoj qe duhet ta maresh me shtruar.ti thaji po dshe per ta takuar.por kma frike se do merzitesh per vete sepse asaj nuk i kushton asgje te te ktheje nje pergjigje negative.dhe nga kjo pergjigje mund te merzitesh vete.keshilla ime eshte ta maresh me shtruar mos u ngut sepse sado dhe sido te jete ajo vajze me nje bisede ne chat ose msn ose edhe ne tel nuk ka guximin te te takoje.prandaj mere avash avash.te uroj suksese


MIRE I TREGOVE PO DHE PSE TENTON SDO ISHTE KEQ CFARE KA PER TE HUMBUR
TE ISHA UNE DO TENTOJA SHANSIN SI ME TE VERTET E KAM ATE DESHIRE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 20:05
TOEL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TOEL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TOEL (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TOEL Shto TOEL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TOEL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klandestini
marangoz

Regjistruar: 29/01/2006
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 30

Re: Re: Re: Kerkoj Mendimin Tuaj

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


E ca pergjigje more?



normale qe po. Une kam edhe femij me njeren dy cupa dhe nje djal

__________________
VLORA..............................................................................................FOREVER

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 22:23
klandestini nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klandestini Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klandestini (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klandestini't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klandestini Shto klandestini nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klandestini nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Kerkoj Mendimin Tuaj

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.