Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Ti, Une Dhe Vdekja (sfide) Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Ti, Une Dhe Vdekja (sfide)

Protagonistet e kesaje teme jane tre. Ju do te keni mundesi ti njihni. Ju ftoj ne temen me te apsur, me te shthurur dhe pa limit ku individi ndihet hero, inteligjent, i humbur dhe debill njekohesisht.
Kjo teme i referohet gjthckaje te privuar. Lejohen sharjet dhe temehapesi ptarnon me duzina ne ne cast te vetem.
Mund te shkruani emra dashnoresh dhe hajvanesh; me nje fjale gjthcka.
Kjo eshte edhe nje here sfida e te ndaluares. Kush nuk merr pjese ne kete teme mund ta konsideroje veten si njeri me komplekse dhe frustracione. Gjthsesi mos me thoni se doni tju fshihen mesazhet.
Une ju premtoj se nese filloni te merrni pjese ne krye te disa diteve do ta ndjeni veten njerezit me te lire ne forum.
Ju premtoj larmi , fantazi ironi dhe seriozitet. Aq sa edhe vete forumi do te kujtohet nga kjo teme.
Mos marrja pjese eshte nje tregues i nivelit qe ka ky forum.

I pari po e hap une.

dhe le te jete mesazhi imi i fshire, heroi i pare i ketij forumi.

Feedom

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:05
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re tn_170.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 303 herė.

Poshte moderatoret dhe fshiresit e mesazheve qe ndryshe me delikatese mund ti quajme fshesaxhinj

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:08
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Une hyra tek kjo tema dhe u vrava sa hyra, se hyra si qorri ne lufte.

Megjithate rendesi ka qe jam HERO.

Lipon HEROI i pare feesht iku. Kaput aaaahhh

Kaq kisha une.......Amaneti i fundit. Me kini kujdes kuriozin, se nuk e shof mire. Dikush do ti kete bere magji ose e kan marre sysh. Analistja ti beje ate punen me vajin........E di ajo.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:38
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Une, Ti dhe Vdekja!
Une jam une.
Ti je ti ose mund te jete ai, ose serish une-nese ti je duke drejtuar
gishtin tregues nga une perpara ketij monitori,
Ndersa Vdekja mund te jete person,fantazme jashtezakonisht e dashur-por
(qe ka nje epitet jo te pelqyeshem),
por mund te jete dhe Vdekja trupore e atyre qe ndihen te vdekur!

Tani,-c`te shkruaj une?!
Jam:-E cmendur
Jam:-E dashur!
Jam:-Intelligjente
Jam:-Kokeshkemb
Jam:-Me Fat
Jam:-Llafazane
Jam:Liberale
Jam:Femer
Jam:Shqipfolese!

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:40
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Citim:
Po citoj ato që tha football
Une hyra tek kjo tema dhe u vrava sa hyra, se hyra si qorri ne lufte.

Megjithate rendesi ka qe jam HERO.

Lipon HEROI i pare feesht iku. Kaput aaaahhh

Kaq kisha une.......Amaneti i fundit. Me kini kujdes kuriozin, se nuk e shof mire. Dikush do ti kete bere magji ose e kan marre sysh. Analistja ti beje ate punen me vajin........E di ajo.



Magjte e mija nuk zgjdhen as me graso moj Shtojzavalle amerike

Kjo teme do b....
jepi ne ke guzim...ji e lire si zanat e maleve

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:41
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Arrow

Protagonistet e kesaj teme jane TRE.(I kam zbuluar me kohe,por meqe
po ndaj mendimet me juve,-po jua diftoj sekretin!)

Kuriozi
Diabolic`AS
Vdekja_22.

Xhirim te mbare te filmit ne vazhdim!

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:52
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha Kuriozi


Magjte e mija nuk zgjdhen as me graso moj Shtojzavalle amerike

Kjo teme do b....
jepi ne ke guzim...ji e lire si zanat e maleve



Prandaj me vrane se nuk kisha B**** te madhe dhe ne minutat e fundit qe po jap shpirt e degjova edhe kete. Me thuaj c'mekate ke bere o i bekuar i Zotit, qe nuk zgjidhen as me graso. Kujdes se ajo macja nga kurioziteti i madh qe kishte e zuri laku.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:53
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha PARIS
Protagonistet e kesaj teme jane TRE.(I kam zbuluar me kohe,por meqe
po ndaj mendimet me juve,-po jua diftoj sekretin!)

Kuriozi
Diabolic`AS
Vdekja_22.

Xhirim te mbare te filmit ne vazhdim!



Jam edhe une, HEROI qe po vdes. Pse s'me llogarit o Helga, keshtu harrohen heronjte. Akoma nuk kam dhene shpirt.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:55
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Citim:
Po citoj ato që tha football


Prandaj me vrane se nuk kisha B**** te madhe dhe ne minutat e fundit qe po jap shpirt e degjova edhe kete. Me thuaj c'mekate ke bere o i bekuar i Zotit, qe nuk zgjidhen as me graso. Kujdes se ajo macja nga kurioziteti i madh qe kishte e zuri laku.



Kam perdhunuar nje milingone shtazane.

Pastaj nje mace me grip qe e hodha ne lane...dhe ajo mori vize per larg e u kthye ne zane

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:57
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Talking

Eh Football!HERONJTE harrohen shpejt, kur s`shikojme gje lapidar
Te lutem, mos me bej te qesh me-se lash nam per zotin!
ahahahahahahahahahahahaahh,
-Edhe une jam HEROINE e Forumit Horizont vetem!

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2006 23:58
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Ti, Une Dhe Vdekja (sfide)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.