Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Cilet jane personat me te merzitshem per ju?
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

nuk do me pelqente

qe persona te flisnin per veten e tyre gjithe kohes kur je ne bisede me ta dhe te mos interesohen sesi je ose self-centered people-egoiste dhe mendojne se jane me mire se te tjeret. Por nuk do ti konsideroja te merzitshem,sepse mendoj qe ne fund te fundit cdo njeri ka nje bukuri ne vetvete, thjesht do me testohej durimi shume teksa do flisja me ta.


filmi Mean Girls/Devil wears prada etj, ah keto personazhe me testojne shummme durimin.:p

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2006 21:43
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha football
Ata qe dalin ne pazar per te shitur dhe kur nuk gjejne kliente per te blere p....t e tyre, fillojne e bertasin, deri sa cirren, duke shqyer rrobat e trupit qe kane veshur sa arrijne deri tek breket.


Milaniste me pelqejne profecite e mendimeve te tua,sepse jane teper orgjinale dhe te shprehura shume bukur me nje te folme te zgjedhur popullore.Me kenaqi pa mase sentenca juaj,sepse me kujtoi nje shokun tim te adoleshences i cili pak a shume keshtu shprehej per po......et ose per te merziteshmit.Te falenderoj se me kenaqe!

Ndersa per mua jane te merziteshme kater (CH-t).
E shkruajta ne English se nuk i shkruaj dot bishtin -c-.
Kush nuk e di kuptimin e 4 CH-ve te pyesi ndonje mikun e tij nga Vlora.
Kater CH-t kane brenda ,genjeshtren,hipokrizine,ziline,pabesine dhe tradhetine.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2006 21:40
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA


Milaniste me pelqejne profecite e mendimeve te tua,sepse jane teper orgjinale dhe te shprehura shume bukur me nje te folme te zgjedhur popullore.Me kenaqi pa mase sentenca juaj,sepse me kujtoi nje shokun tim te adoleshences i cili pak a shume keshtu shprehej per po......et ose per te merziteshmit.Te falenderoj se me kenaqe!

Ndersa per mua jane te merziteshme kater (CH-t).
E shkruajta ne English se nuk i shkruaj dot bishtin -c-.
Kush nuk e di kuptimin e 4 CH-ve te pyesi ndonje mikun e tij nga Vlora.
Kater CH-t kane brenda ,genjeshtren,hipokrizine,ziline,pabesine dhe tradhetine.



Qe kur jane bere tre "ts" ose "-c-" ose "ch" kater? Te them te drejten une kurre nuk kaloj ne pergjithesime, se midis atyre te pergjithesuarve brenda "ch-ve" kam rastisur edhe shume njerez te mire dhe me llogjike.
Vetem keshtu mund tu shmangemi keqkuptimeve midis individeve dhe luftrave midis popujve.

Respekte, flm-milanistja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2006 21:57
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Salve sinjora

A bene ndopak vap aty ne Milano,sepse ne ketu ne Londer u shkrime .Ka rreth nje jave qe tem. eshte mbi 30 grade. I paparashikuar per Angline kjo vale ye nxehti,sepse ne jemi mesuar me qiell te vrejtur dhe me shi.
Cunat emij ndodhen ne Toskana keto dite dhe me thone qe este ndezur zjarr edhe aty.

Milaniste eshte ashtu sic thua ti,por une e thashe me shaka ate.
Por ato qe kam radhitur jane vese qe me merzisin jashte mase.
Une kam edhe nje tabiat te keq qe nuk i duroj dot keta tipa dhe i nxjerr bllof.
Edhe ata s'me kane qef dhe une e di kete,por une jam ky qe jam.

Thanks

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2006 22:28
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Ti je ne England, une jam ne New England. E mori kete emer se kane te njejten klime, pra une tani jam ne periudhen e shirave, se ne periudhen e vapes ishim para nje jave. 96 degre F me tonen kendej, qe me tuajen i bie nuk e di, llogarite vete, ndofta aty tek 34 degre C.

Ne te shumten e rasteve nuk eshte nevoja ti nxjerrim bllof te metat qe mund te ekzistojne tek shume persona, vjen koha dhe ato dalin bllof vete, pa qene nevoja te lodhemi ne. Ligji i seleksionimit shume here punon ne menyre graduale dhe automatike, pa qene nevoje te shtypim butonat.
Cdo gje kerkon kohen e saj.

Personat me te merzitshem per mua jane ndonjehere edhe ata qe e lene cdo gje ne dore te fatit. (per te qene brenda temes)

Nje i mbytur i lutet zotit "ndihme, ndihme" dhe priste me duar te shtrira ndihmen e Zotit. Atehere zoti i pergjigjet "Une do te ndihmoj, por edhe ti duhet te levizesh pak"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2006 01:59
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha shejtonja


nga keta qe ke pershkruar ti, kemi sa te duash ketu ne forum. I can point to some. Te hapin barkun.




He moj Shejtonja se tani me bere kurjoze kush e kush , kuptohet secili ka konfidencat e veta, por hidh nje mp qe ti marr vesh. haha po merrem me thashetheme tani une, se mos e ke emrin tim te perin tek lista [/BLOCKQUOTE] [/BLOCKQUOTE]

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2006 05:55
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
freespirit
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 16/12/2004
Vendbanimi: ne boten time
Mesazhe: 525

Njerezit me te merzitshem per mua jane ata qe hedhin balte mbi te tjeret qe kujtojne se i dine dhe i kuptojne te gjitha dhe vetem perbuzin sepse mendojne se jane me te mire se tjeret. Keta lloj tipa s'duan te shohin njeri me mire se veten dhe eshte pikerisht kjo ajo qe i frymezon ne jete dhe une si duroj dot tipa te tilla.
pershendetje

__________________
Don't be afraid to show your true colors.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2006 05:35
freespirit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė freespirit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me freespirit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: freespirit Shto freespirit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto freespirit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

a ka njerz ne ket bote qe nuk jane te merzitshem?!?! e pamundur. te gjithe njerzit jane te merzitshem heret apo vone, prandaj kemi nevoj te rrime ne qetesine e vetmise. une urrej veten, c'a t'kam ty masanej...!? eshte talent te dish te lejosh njerzit qe t'i marri malli per ty, kjo ska te beje me virtualitetin, se ktu nuk po na xen kush rrugen, ktu shahemi duhemi pajtohemi ska rendesi shume ma merr mendja, fundja fundit nuk na detyron kush te hyjm ne forum...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2008 01:05
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

oh!! se m'u kujtua, njerzit qe me acarojne me shume edhe pse mund te jene shume njerz te mire jane ata qe kan zerin shume shume shume te ulet qe me zor i degjon. disa e bejn edhe fake gjoja se jane "soft spokers" shume anoying. nuk po them te bertasesh, por ama kur e qet zerin sikur je duke dhene shpirt filloj behem shume me nerva, flasin normalisht sikur po bejn fjale veshi, dhe as nuk dua t'i degjoj me, me bejn t'i kapi per fyti kto dhoj njerzsh. kam njohur vetem dy tipa kshtu gjithe jeten time, njeri eshte patriot i imi shkodran, njeri flori po as nuk lodhem ma me kta tipa, kur me bejn telefon, po po i pergjigjem, asgje nuk marr vesh, sikur vjen zeri nga nje humnere shume e thelle... lodhje shpirtrore vetem te mbarosh nje bisede me kta dhoj tipash.vetem kto fjale degjoj: mjyuumgnsdsefvg,jbffcsvhyjjyyhjuulukgbdfvsdssgdhjk
nhgsfsfdhjjghndgg, ok i them, shihemi!!! dhe e mbylli telefonin i nevrikosur, nuk eshte se jam shurll por ma besoni se kta jane tipa te vecante, nje ne nji million ndoshta...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2008 15:15
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
eshte talent te dish te lejosh njerzit qe t'i marri malli per ty


Claps claps

Jam dakord me c'ke shkruar,gati te gjithe njerezit jane te merzitshem,a mbase jemi ne qe s'terhiqemi me nga dicka qe me pare na dukej interesante...

Pershendetje Kurt

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2008 15:20
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Cilet jane personat me te merzitshem per ju?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.