Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > A maheni noi cik mer pemthyma... ?
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha everlast
Shife shife e kuptoi drreqi qe qekam elbasanlli .Une e kam sahatin 12 me thote shoqnia keshtu qe po sqesh ne humor nuk ja vlen .Ti rrofsh qe na begenise dhe na fole Je e nerume e respektume deri n'detaj...


Une te mora per shkodran mer burr me doli huq

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 17:41
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
everlast
kurvar

Regjistruar: 11/02/2004
Vendbanimi: spaē
Mesazhe: 56

Kemi miqesi me shkodranet por jemi elbasanlli qe vdeksha une per te qe e kam si shpirt ... Ehehehehehh nejse

__________________
kujton se jam piktor...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 17:45
everlast nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė everlast Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me everlast (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: everlast Shto everlast nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto everlast nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha everlast
Kemi miqesi me shkodranet por jemi elbasanlli qe vdeksha une per te qe e kam si shpirt ... Ehehehehehh nejse


Ke demokratje e ka mendjen ky, kaq e pati.
Iku djali...........

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 17:48
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
everlast
kurvar

Regjistruar: 11/02/2004
Vendbanimi: spaē
Mesazhe: 56

Jo per zotin se nuk e kisha per demokraten e kam keshtu ne pergjithsi .Pastaj une kam dembules per te gjithe pjestaret e fisit te demokrates them (kushuriren)...

__________________
kujton se jam piktor...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 17:50
everlast nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė everlast Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me everlast (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: everlast Shto everlast nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto everlast nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Kete everlastin e paska futur ne teme mire Diabolic se qeka shume i inforumuar, se me duket qe eshte shume shok me te.

Elbasanlli hesapi....

O futbollo, po si moj nuk e kape ti qe eshte elbasanlli ky,

Sa shkruajti fjalen e bane , e kapa tak fak.

Kam thone une qe jam tamom si Cia e Fbi

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 18:35
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Kete everlastin e paska futur ne teme mire Diabolic se qeka shume i inforumuar, se me duket qe eshte shume shok me te.

Elbasanlli hesapi....

O futbollo, po si moj nuk e kape ti qe eshte elbasanlli ky,

Sa shkruajti fjalen e bane , e kapa tak fak.

Kam thone une qe jam tamom si Cia e Fbi



Nuk i kap moj Lela, se une le e rrit n'Tirone dhe keto dialektet e Shqipnise se Mesme i boj lomsh une. Sun e dallu dot Durresin pe Elbasoni e nojhere ene prej vete Shkodnes

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 18:43
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

he mi mire se s'ke hum nai gjo te modhe, 1 elbasanlli me shume e me pak s'ben diference te madhe

Une i kuptoj nga pak menyren e te folurit, sepse jam ne kontakt me shqiptare nga te gjitha krahinat e shqiperis.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 18:56
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

uuuuuuuuuuuu ca bahet ktu mar paska plas sherri i dialekteve

Po ky everlast shum tip interesant rrofsh se me bere te qesh me batutat e tua sonte per zotin....ec mar ti mos shiko llafet qe fillojn ktu ne fh po kenaqu dhe shfrytezoje kohen sa me mir
Te uroj qendrim te kendshem mes nesh

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2006 21:50
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLora_GirL
ReBeL_GirL

Regjistruar: 07/01/2006
Vendbanimi: my planet, my rules,my life
Mesazhe: 21

Citim:
Po citoj ato që tha everlast
E si te marrin ne qafe kto grate mer bab. E me kishin thane mua qe rri aty ke qelia jote shif hallin tat me grate e botes merru po mos u merr me grate e forumit .Po kto te qisin bojen mer daj , e ku ka vajt puna.Une tip i cuditshem ? Une deshifrohem kollaj
me mua ske me the te thash
do apo sdo , ec bab per qafkrrab
du gjell me presh mer qaflesh

jam tip i lezetcem une e di
me ardhte djali gjalle qe jam cun flori
Sa per beqaret vallai bajn sikur e kane prej florini
dhe kur te ta japin je bere si gomar Peqini .
E kam profilin per ibrret
burgaxhi kuvar ma keq smund te ket.

 

na doli edhe poet pale ec te dekshaaaaaaaaaa
E kemi zemren e madhe japim me shumice dashuri
me kallama peshkun e kapim per mrekulli.
Ja pra zonja ju flas nga spaci
aty ku dikur mbizoteronte kerrbaci
tani bjeri qe ti bim vajti muabeti
duke gjujt gra te martume qe ja ka marre burrat kurbeti
Eheheheheheheheh nejse...

__________________
LoVe? just a word that conects two hearts yours and mine ? Eternity... is just you and me !!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2006 10:06
VLora_GirL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLora_GirL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLora_GirL (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė VLora_GirL't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLora_GirL Shto VLora_GirL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLora_GirL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
everlast
kurvar

Regjistruar: 11/02/2004
Vendbanimi: spaē
Mesazhe: 56

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Kete everlastin e paska futur ne teme mire Diabolic se qeka shume i inforumuar, se me duket qe eshte shume shok me te.

Elbasanlli hesapi....

O futbollo, po si moj nuk e kape ti qe eshte elbasanlli ky,

Sa shkruajti fjalen e bane , e kapa tak fak.

Kam thone une qe jam tamom si Cia e Fbi



Sa e kapshme qe je per zotin po duket qe je rritur me jodin e detit ti dhe jodi sherben per te pasur memorje me te mire.Pastaj ti merr jod edhe tani apo jo? :p Elbasanlli hesapi the? Po vallai jemi shume te informum .Ke the ti Diabolic ?E njof e njof shejtanin , njof ate dhe shokun e tije te ngushte Profetin... Mire qe na e the qe ishe si e Cias se po ruhemi ne se ndoshta punon si fukse ti Lela :p :p

__________________
kujton se jam piktor...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2006 00:41
everlast nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė everlast Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me everlast (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: everlast Shto everlast nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto everlast nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > A maheni noi cik mer pemthyma... ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.