Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > nje e forte Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

THNX GUYS

JA NJE TJETER

*****************

KUR KAM QENE E VOGEL KAM QENE E SHENDETSHME PO JO E SHENDOSHE. DISA KALAMAJ ME KISHIN INAT SE I RRIHJA.
EDHE NJE DITE ISHIN BO NJA 20 KALAMAJA EDHE ME THERRITSHIN ***BULLICA,BULLICA*** UNE I SHIKOJA NUK U KTHEJA PERGJIGJE.
I PASHE EDHE I PASHE MUA MU FUT TREFAZORI. PASTAJ E LANE VETEM KUR FILLOI NJE CUN DUKE ME THERRRIT BULLICE. EDHE ME GJITHE NERVA MORA NJE GURE EDHE I RASHE
PER FAT AI NGREJTI DOREN SE DESH I RA NE KOKE
U GJAKOS KEQ AI, NEJSE UNE IKA NE SHTEPI,PO TE GJITHE U CUDITEM SI KA MUNDESI ELSA NE SHTEPI SE QE THONI JU ,UNE ISHA FEMI ME ORARE,PO KUR DILJA JASHTE SKISHTE PERENDI QE ME FUSTE BRENDA. EDHE NATEN RRIJA PERJASHT.
NEJSE PAS PAK BINTE DERA VETEM E HAP MOTRA KU CTE SHIKONTE 20 KALAMAJA . ATA ISHIN SHUME TE INDINJUAR. EDHE I THONE MOTRES**O ADI AJO BULLICA QE KENI NE SHTEPI NA BIE ME GUR SHIFE SI E KA BO ALTININ** UNE QESHJA ME TE MADHEMOTRA PO ASHTU . EDHE UNE MORA ZEMER SE ISHTE MOTRA EDHE U THASHE IKNI SE NXORA PISTOLETEN JU BONA PERSHESH KOPILA......
ATA IKEN KUR DOLEN POSHTE PO RRININ PARA BALLKONIT CA BONA MORA NJE KOVE UJE ENE U BON QULL PIKE UJI .....
EDHE QE ASAJ DITE NUK U MERRSAHIN ME MU
U BONA CUBJA E LAGJES NUK KALONIN LAGJIA TJETER TE PALLATET TONA SE KISHIN FRIKE SE ISHIM ME PISTOLETA UJI EDHE THIKA NEPER BREZZ OL
PO GJITHE KETO HISTORITE E MIJA PERFUNDOJNE ME DAJAK SA DAJAKUN E MERRJA...
PO SMERRJA VESH DO U TREGOJ EDHE NJE TJETER NE FSHAT PO HERE TJETER

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2003 16:34
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

O po he vazhdo ti elsaa, nxiri ne shesh te palarat e tua lol. Une mendoja se kame qene njishi per prapsi, po dale dale se paskam patur dhe shoke. O po thuaj shyqyr qe u hap ky forum qe te gjeja dhe une shoqen e prapsirave lol. Ajde se po pres per te tjerat une, se mua nuk ma mbane ti tregoj.

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2003 22:33
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

hi forumista
ja dhe nje tjeter

******************

do ju tregoj nje ne fshat.... Kur skoja ne fshat u coja qe ne mengjez me gjyshen piim nga nje dopje raki edhe kafe (kam fitu imunitet nuk dehem,pi sa te dua)lol.... edhe ikja per peshk nuk u ktheja deri ne darke. Ata u benin merak edhe une isha qendra e vemendjes (isha nga qyteti...lol) nejse kur edha ne shtepi me bertiti daja edhe i denim me dha nje jave me rujt lopen po une e kisha vdekje(daja im i zgjut me lete lopen mu edhe gjente noj qorre ferrash)
U merzita gjithe diten me lopen kur ne nje moment lopa ben m**** edhe une i them lopes
LUM ZEMRA JOTE QE E BERI PO UNE KU TA BEJ.......(DIALOG ME LOPEN)
SI PERFUNDIM U FUTA NE FERRA EDHE E BERA
KAQ KISHA DO U THEM EDHE NJE TJETER

************
KENI BEJE ZEMREN GUR EDHE NA TREGO PRAPSITE E TUA ME SHIKON MUA IA NXORRA BOJN VETES....

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2003 14:43
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

vampiri
Pas pak do te zbardhe dhe nje vampir po kthehet perseri ne varreze.Ai i ka turinjte te lyer me gjak,gjaku i kullon edhe neper duar e kembe.Sapo behet gati te futet ne varrin e tij, e rrethojne menjehere shoket e tij vampire qe e shikojne tere zili ngaqe ai eshte i lyer me gjak.Ata e pyesin se ku e gjeti tere ate gjak dhe i luten tu tregoje ndonje vend sepse per vete po cmenden fare ngaqe po enden tere naten dhe nuk gjejne gje.Ai u thote ta lene rehat,por ata ngulmojne.Atehere vampiri i merr shoket me vete, i fut ne nje pyll dhe me ne fund u tregon nje shtepi te vetmuar midis pemeve.
-E shikoni ate shtepine aty? -u thote vampiri shokeve.
-Po,-thone ata me syte qe u ndrisin.Ka shume njerez brenda?
-E ku e di une.-pergjigjet ai.Sapo kalova gardhin mu turr nje qen qe me shqyejti fare.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 18:51
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

o elsa sa e prap paske qen mi. duke lexuar ate tenden me lopen, mu kujtua qe gjyshi im ( ndjese paste) shquhej per venie nofkash dhe emrash andej nga devolli, dhe lopeve ( qe cuditerisht lindnin vetem femra , kushedi cfare te fshehtash fshihte sperma e demave te fshatit:p) u vinte emra si yllka, lulka, eva, etj etj. Nje here kishin mare nje derrkuc ( jeta e te cilit zgjaste deri per vit te ri se do therreshe pastaj ) i cili ishte cuditerisht i zi dhe kishte nje brez te bardhe. kur u shpetonte ndonjehere nga plevica merrte rruget e fshatit dhe hajde ta kapje. Nje dite nje cun nga ata te mehalles e pyeti gjyshin tim, o xha Vangjel, ca emri i ke vene derkucit o - e xhaxhai ( gjyshi) u mendua u mendua dhe tha : MAKSI
e cuni uli koken i trishtuar dhe i tha po ce o emrin tim gjete ti vesh derrit o :p

dhe qe atehere mbeti legjenda e derkucit maksi si dhe shum te tjera qe tani qe po me vijne ne mend po vdes duke qeshur.

u po edhe nje te forte. kur u fejuan ata te mite, babi i njifte kusherinjte e mamit vetem permes nofkave te cilat ua kishte vene gjyshi. e duke vajtur per vizite ke njera nga hallat e mamit, rruges takuan nje kusheri. kur nisen shpjegimet si i kane andej nga korca ky eshte cuni i filankes, babi donte te bindej qe e kishte kuptuar pemen gjenealogjike dhe e pyeti : MAQO LEGENI je ti?
nga ta dinte babi i shkrete sa i prape ishte gjyshi :p

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 19:06
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

hahha analisteee
me kenaqe

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 19:13
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

nje e forte tjeter. gjithmone i kam kaluar pushimet e veres ne fshat ke gjysherit . ka qene fshati i serenatave dhe i mbremjeve. cdo nate ne fakt te gjithe preferonin te benim mbremje sepse duke kenduar ( andej nga korca kush te ngreje zerin me shume) me kitare nja 15 veta linim doemos mehallen pa gjume.
ndersa gjate diten te gjithe punonin ca neper arra, ca ne shtepi, ca me bageti..
atehere ne fshat nuk vinte uji deri brenda ne shtepi, por duhet te shkoje te mbushje uje tek burimet e shumta.
mua me kishin ngarkuar te mbushja uje. kur njehere dyhere gjithmone takoja nej nga cunat e fshatit qe mbushte uje po ke e njejta cezem. kur i thashe nje dite te vellait ore kot e shan Raqken se eshte shume punetor, gjithe diten mbush uje tek cezma.

dhe ai u mendua pak dhe tha : dhe un qe po vrisja mendjen pse uji i pusit ne vend qe te harxhohet, shtohet. tani e kuptova marifetin :p

i vellai dilte kastile dhe ujin qe mbushte e derdhte ke pusi :p

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 19:32
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^AngeL^
**** **** ****

Regjistruar: 13/07/2003
Vendbanimi: U.K
Mesazhe: 538

Sa kushton ky fundi?-pyet nje vajze pronarin ne nje dyqan mode.
-30.000 leke.
-Po keto mbathjet?
- 3.000 leke.
-Po i blej te dyja,por, a mund te me besh ndonje ulje cmimi?
-Epo mire, mbathjet 2.000 leke dhe fundi 31.000 leke.
-Ore , c'ben keshtu? Ti po me ngri fundin dhe po me ul mbathjet!





Nje prift ne Afrike.I del perpara luani.
Prifti fillon te lutete lutem Zot,shpetome...!
Ndersa luani faleminderit Zot,buken tone te perditshme...






-Dje u perballa me nje luan.
-Uau ! Po c'bere?
-Ia ngula syte mire qe ti lija te kuptonte se nuk ia kisha friken.
-Po pastaj?
-Dhe ai mi nguli syte sa me kalli daten.Pastaj, une filloja te zmbrapsem pak e nga pak,ndersa ai me hapa te lehte po me afrohej.
-Po pastaj?
-Pasatj ia futa me vrap.
-Oooo, mos me thuaj se ke vrapuar aq shpejt sa s'te kapi dot luani!
-Ah,se harrova te te thosha! Isha ne kopshtin zoologjik.


__________________




Nen driten e henes -
Nje cift kalon ore romantike naten vone ulur ne nje stol parku.Vajza,me sy enderrimtare,ngre syte lart,sheh henen dhe pyet:
-Ti thua te kete njerez aty lart?
-Patjeter,perderisa ka drita...




Nje burre shkon te komshiu dhe i thote:
-Qeni yt sot ka kafshuar dy here vjerren time.
-Oh, me vjen shume keq ,qeni im eshte shume i dashur.S'kuptoj se si mund te kete bere nje gje te tille.Gjithsesi me thoni se si mud t'ju demshperblej.
-Dua te ma shisni mua qenin tuaj!


Nje plake shkon te jetoje se bashku me te birin.Shkon te shtepia e tij dhe deren ia hap nusja.
Vjerra : -Kam ardhur te jetoj me ju.Por,ju betohem qe do te largohem menjehere sapo ta shikoj se do filloj t'ju bezdis.
Nusja : - Oh, ju lutem, futuni brenda! Te pakten sa per nje kafe!



-Pse burrave u pelqen te ndezin nje cigare pasi kane bere seks?
-Sespe kenaqesia e te pirit duhan do tu zgjase me shume se nje minute.

__________________
Ste don ai qe ti fshin lotet por ai qe ste len me qa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2003 21:45
^AngeL^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^AngeL^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^AngeL^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^AngeL^ Shto ^AngeL^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^AngeL^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ketrushja
gjumashe

Regjistruar: 17/06/2003
Vendbanimi: refugjate ne shtepin time
Mesazhe: 19

Wink

Dikur kam qene dhe une femije.........

Duke lexuar te fortat tuaja mendova t'ju tregoja dhe une nje histori nga fshati;ne kohen e monizmit disa mysafir kishin ardhur nga jashte shtetit une si femija i perkdhelur gjendesha si c'do behar ne fshat te gjyshja.Dhe dihet qe ne ate kohe njerzit qe vini nga jashte ishin te rralle dhe shiheshin me admirim.Dhe une si femije kureshtar kisha degjuar ne bisedat e fshehta per 'dollar'po me thene te drejten as e kisha iden se c'ishin.Nje dite kur mysafirja shkoj ne banje qe ne fshate jane ne fund te oborrit une shkova dhe i mbylla deren nga jashte kur ajo kerkonte te hapte deren une fillova te bertisja'me jep 20 dollar ta hap deren'.....dhe keshtu vazhdova gjate derisa gjyshi ndegjoje te bertiturat e mia dhe me pyeti se c'kisha une i thashe 'dua dollar'ai me tha hajde se ti jap une dhe une si femije i lumtur shkova me vrap dhe mora ca shpulla by...ve.Duke qare u pergjigja'pse keto jan dollaret.....
E pra kjo ishte e gjitha.

__________________
"O zoj shpie t'kujt jane keta rrashell"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2003 06:58
ketrushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ketrushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ketrushja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ketrushja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ketrushja Shto ketrushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ketrushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
fluturake
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 27/02/2003
Vendbanimi: gjithkund e askund
Mesazhe: 174

Re: te qeshim pake

Citim:
Po citoj ato që tha honey
shpeshe here gruaja i thoshte burrit:dua qe sonte te bejme sex,
dhe ai i pergjigjej:ik moj autokombanje,nje dite burri vjen i dehur ne shtepi,dhe i kerkon gruas te bejen sex,dhe ajo i thote: nuk e ndez autokombanjen per nje fije kashte.


Ndersa une e di pak ndryshe.
Burri gjithmone i thoshte gruas duke e qelluar ne tule te keqen e autokombajnes,dhe gruaja duke e degjuar filloi te merzitej.Nje nate burri i kerkon gruas te bejne dashuri,por ajo i thote per nje kalli misri nuk e ndez autokombajnen une.

__________________
Njerez te mire jane ata qe vetem e mendojne ate qe te tjeret e bejne me gjithe mend.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Korrik 2003 15:36
fluturake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė fluturake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me fluturake (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė fluturake't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: fluturake Shto fluturake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto fluturake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > nje e forte

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.