Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ne anen tjeter te Henes! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 66 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Arrow

Bebushiiiiiii

Faleminderit qe solle  ketu B. dhe Henen e tij .

- Si nuk me kishte shkuar ne mendje me pare?!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shkurt 2008 17:05
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Exclamation

Sot kam kaluar gjithe diten e shtrire ne shtrat duke duruar dhimbjen e shpirtit tim , nga kokfortesia per te mos gelltitur nje kokerr antibiotik , qe sipas farmacistes sime bente "cudira". Dhe pikerisht sot kam pasur kohe te mendoj per ty si asnje dite me pare, te flas me ty si asnje here me pare dhe te te them gjera si kurre me pare.......dhe ajo qe me pelqeu me shume nga biseda jone "asimetrike" ishte buzeqeshja jote krejtesisht e pafajshme qe me dhurove kur te thashe se doja te shkoja me ty buze liqenit dhe te peshkonim aty henen tone.

Faleminderit qe me "ndoqe" ne kete "cmenduri" timen edhe pse "platonikisht".

Kati   

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shkurt 2008 17:13
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re lune.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 188 herė.

Deshire:

Do te doja te kisha nje shkop magjik , qe te mund t'ia rrembeja Henen "tende" qiellit te pakten vetem sa per sonte dhe ta beja ate Njesh  me qenien time. Keshtu nuk do te kisha nevoje per fjale qe te te beja ty te kuptoje, nuk do te kisha nevoje per sy qe ti te me lexoje , nuk do te kisha nevoje per goje per te te belebezuar te vetmen te vertete te shiprtit tim.......por.......Me mjafton perqafimi i Henes "tende" edhe pse vetem ne mendjen time.......

Te dergoj perqafime henore.

Kati

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shkurt 2008 18:16
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

Sateliti .....hena desha me thane!

Edhe sonte si cdo nate do te jesh atje ku gjendesh gjithmone.Do te jesh per te gjithe dhe une nuk kam te drejte te shpresoj me qe do te kete rikrijime per te shembur krijimet. Ti je nje parathenie e nje endrre qe nuk do te shihet kurre...

 

ps:Kat .....ia kalofsh ok ne udhetim sot.

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Modifikuar nga Katilesha datė 02/03/2008 ora 19:27

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Mars 2008 11:29
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
As vete nuk e di.

Nuk e di se si ndihem ne keto momente.  Ndjej sikur e kam ngarkuar shpirtin ne anijen e heshtjes dhe e kam hedhur te lundroje larg , shume larg , ne brigje anonime ,pa emer dhe adrese. Sa shume do te doja qe te kishte hene sonte , por ja qe nuk ka. Sa shume do te doja qe te kishte yje sonte , por ja qe as ato nuk jane. Sa shume do te doja qe te ishe me mua sonte , por ja qe edhe ti me braktise.....

Dua te te them dicka:

Sikur te kishte hene dhe yje sonte , do te te merrja per dore , do   shkonim ne breg te detit , do uleshim kembekryq ne reren e ftohte dhe te lagesht dhe do te te mesoja alfabetin e tyre miqesor , do te te mesoja gjuhen e tyre hyjnore dhe keshtu Ti mund te kuptoje se une asnjehere nuk te "fsheha" asnje ane timen.........

Por ja qe sonte nuk ka hene, nuk ka yje , por mbi te gjitha nuk ka me Kat apo ........nejse.......

 




Fjalet e tua piccolina,me pelqejne tejmase

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Mars 2008 22:42
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Fjalet e tua piccolina,me pelqejne tejmase



...........

 

qe me ndjek Bris.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2008 07:47
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Question

As qe dua ta mendoj se sa larg eshte hena ime nga hena jote dhe me pas ne te dy nga realiteti i perbashket qe jemi munduar te ndertojme. Tashme jam lodhur nga "dashurickat" e syve , buzeqeshjeve , shikimeve dhe fjaleve te hedhura apo takimeve te rastesishme ne rruge. Ok e pranoj ti je "atje" une "ketu" dhe ajo qe na bashkon momentalisht eshte Asgje , por dicka na ka bashkuar Ne ne nje jete "tjeter" , perndryshe nuk ka se si te shpjegohet e gjithe kjo.

....007

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Mars 2008 07:52
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

,,,,,,,si cdo nate kerkoj pergjigjie per "pse" e mia por asgje nuk marr vecse nje sinqeritet te shtirur,jetoj me nje "verbale" dhe nje p"po" te pohuar ne mes mijera levizjesh,,,,,,,,kerkoj te jem i ndershem me ty por ftohetesia jote me injekton te gjithe paturpesine e botes,,,,,jetova mes nje karakteri mbytes qe me imponoi "sikur "te shumte......por te premtoj se sikur te kete edhe nje sikur te vetem ,,,,ti hene e ftohte do te paguash per te gjitha te pathenat,,,,,,,,,

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2008 21:10
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705



- Ti ....

- deti ....

- hëna ....

... në harmoni perfekte , dhe ........

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Mars 2008 22:31
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Post

Nate me shi, natyrisht dhe pa hene.

Sa do te doja te isha nen rrebeshin e cmendur te shiut qe po bie perjashta. Arsyeja?? Dua te lahem nga mekatet e deshirave dhe pasioneve te burgosura pas hekurave te imagjinates , qe here pas here me prishin qetesine e shpirtit. Te gjithe flene. Sot kemi kaluar nje dite vertete te lodhshme, qe filloj nen alarmin e zhavarines u rrokullis neper valixhet e bera gati , neper kutite me libra, souvenire  dhe gjerat e tjera te nevojshme per jeten tone te re. Akoma me duket e pabesushme qe jeta ime do te marre perseri nje tjeter  drejtim te ri.

 

                                                          10 mars 2008      /     00:12

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2008 12:08
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 66 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ne anen tjeter te Henes!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.