Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cila ka qene endrra juaj ne jete??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
^blu^
udhetim x ne hene

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: me pare te thoja"te dua"me gjithe shpirte,tani te them"te urrej"me gjithe forcen e zemres time.harrom
Mesazhe: 199

Cila ka qene endrra juaj ne jete???

endrra ime ne jete ka qene te behesha pilote,se di pse me ka ngelur fiksim.sa here shikoj nje avion ne fluturim me duket se dhe une jam ne fluturim.

Ju cfare endre keni pasur dhe nuk e keni realizuar?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2003 03:46
^blu^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^blu^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^blu^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^blu^ Shto ^blu^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^blu^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Une jam ne realizim e siper te enderrave te mia,e vetmja gje qe me ngelet eshte te besoj ne forcat e mia qe ti arrij ato.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2003 23:00
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^blu^
udhetim x ne hene

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: me pare te thoja"te dua"me gjithe shpirte,tani te them"te urrej"me gjithe forcen e zemres time.harrom
Mesazhe: 199

amor te uroj nga zemra qe te realizohet deshira jote ne jete

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2003 23:11
^blu^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^blu^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^blu^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^blu^ Shto ^blu^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^blu^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Flm
shpresoj qe dhe ti te kesh gjetur nje alternative te endrres te pilotit,nuk duhet harruar qe ka gjithmone me mire ne jete

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2003 23:13
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kobe4MVP
Sernior Network Analyst

Regjistruar: 01/04/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 175

Familje(2 femij goc e cun), Shoqeri, nje pune qe me pelqen dhe e bej me qejf

peace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2003 04:38
Kobe4MVP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kobe4MVP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kobe4MVP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kobe4MVP Shto Kobe4MVP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kobe4MVP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ENISS
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: AL
Mesazhe: 251

Enderra e nje jete... E kemi te tere nje. Vetem se me raste une stepem dhe mendohem. Lidhur dhe nga pergjigjet me siper akoma me shume po mendohem. Me duket se enderra ka nje natyre te tille qe mbetet vetem enderr, dhe te duket shume a pamundur. Ndryshe eshte kur mendojme per nje synim apo interes te caktuar ne jete.
Ti Kobe psh, te ndertosh familje e te kesh dy femije kjo ska te beje fare me natyren e enderres tende ne jete, pasi realizohet
Por ishte pikerisht kjo pergjigja jote shkas qe me beri te prononcohesha ne kete teme. Me raste me ka shkuar ne mendje kur ka rene fjala per krijimin e familjes. Enderr do ta kisha te kisha vetem dy femije, te ishin binjake, djale e vajze, femije te bukur. I kam pasur ne gjimnaz dy te tille nje vella e nje moter shume shoke (Beni & Bana). Kjo eshte ca afer me endrren se ne fisin tim skam asnje qe te kete bere binjake, edhe te me kete bashkeshorti i ardhshem, eshte ca jo e zakonte per te rastisur...
Persa i perket interesave dhe synimeve ne jete... kam akoma shume per te bere ti arrij... jane interesa ambicjoze ndaj si kam arritur ende... (ato qe i kam arritur si quaj me synime tashme)Eshte e cuditshme kur e mendoj, me ndryshojne interesat dhe synimet cdo vit gati :p
Ju ndodh ju kjo apo vetem mua? :p

__________________
I believe in the sun even when it is not shining.
I believe in love even when not feeling it.
I believe in God even when He is silent.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2003 16:53
ENISS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ENISS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ENISS (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ENISS't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ENISS Shto ENISS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ENISS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VpressUK
Anetar i ri

Regjistruar: 03/08/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 5

Te behem gazetar, dhe nje dite te kem mundesi te punoj per Radio BBC ose VOA.
VpressUK

__________________
preferenca te shumta. Me kryesorja gazetarija e shkruar dhe ajo elektronike.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2003 19:42
VpressUK nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VpressUK Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VpressUK (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VpressUK Shto VpressUK nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VpressUK nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GLOCK 26
Anetar i ri

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 7

Thumbs down

o robo

endrra ime eshte te KEME nja 2 cope l.... ruskesha e te kaloj na 1 jave shuuuuumeeeee te kendeshme.

__________________
fati favorizon mendjen e pergatitur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2003 02:16
GLOCK 26 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GLOCK 26 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GLOCK 26 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GLOCK 26 Shto GLOCK 26 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GLOCK 26 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kobe4MVP
Sernior Network Analyst

Regjistruar: 01/04/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 175

ENISS...Ne kete bote vertet eshte kollaj te besh familje sepse nuk eshte e veshtire te takosh dike dhe te neserment te martohesh. Une ketu them "FAMILJE". Pastaj edhe ate muhabetine e femijeve mos e bej aq kollaj se nuk e kemi dhe aq ne dore qe te besh 1 djale edhe 1 vajze. hehehe...Pra me ekte desha te them qe kjo enderr qe kam une eshte pjeserisht e realizueshme sepse jo gjithshka e kam ne dore vete.

peace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2003 02:17
Kobe4MVP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kobe4MVP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kobe4MVP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kobe4MVP Shto Kobe4MVP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kobe4MVP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Ne ditet e sotme e ke ne dore Kobe,me nje shume te konsiderueshme eurosh mund te vendosesh seksin e femijes ti.Kjo ne spitalin universitar me te famshem ne Europen Perendimore.
Me shume se keshtu...lol

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2003 12:04
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cila ka qene endrra juaj ne jete???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.