Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > pershendetje
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

E imagjinoj por nje gje nuk e di por per mua te pakten eshte keshtu sa here kam shkuar(rrallle shume rralle) nuk ndiej aq kenaqesi ti bej me ato rruge me duket cdo gje ndryshe .
ti mor cun do me lesh pa gjume me duket e me presin kalamajate neser

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 00:41
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic


Hahahahaha edhe une miku im pi me karar se sme pelqen te mos e kontrolloj veten.
Ka shume mundesi te jemi pare po he,ne mos aty rrugeve te spajkorres :p
Po po i eshte rritur,e ka shume femij te bukur vrana.
Sa per msn flasim ne privat se merremi vesh kollaj.
Bulevardi nemos tani -me vone do rregullohet nje dite.
Ishalla behet me mire thuaj.
Ore me behet qejfi qe po behemi nje tufe elbasanllinjsh ketu se kemi qene si jetim:p
Tani eshte tek tuk edhe ndonje qe fshihet por prap ketu do vij
Te pershendes patriot...





....Ke Porta, ke Porta, ke Porta e kalase
Aty rri per hera, s'kam ci baj sevdase...! etj.etj.


diabolic....kur jemi atje (ne shqiperi-elbasan) mbasi kalojne ca jave, duam te vijme ketej, e kur jemi ketu, na merr malli e duam ti ikim atje!!!! Eeeehhh si qenka njeriu! Por NE Elbasanllinjte, jemi te lidhur me vendin-qytetin tone! eeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhh !

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 00:43
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
E imagjinoj por nje gje nuk e di por per mua te pakten eshte keshtu sa here kam shkuar(rrallle shume rralle) nuk ndiej aq kenaqesi ti bej me ato rruge me duket cdo gje ndryshe .
ti mor cun do me lesh pa gjume me duket e me presin kalamajate neser



Ato rruge se humbine kurre magjine.
Une jam i dashuruar pas tyre,pas cdo detaji te vogel te cilin po te mbyll syte arrij te ta pershkruaj.
Ndoshta tani te duket vetja ndryshe ne relacion me njerzit ku dikur i njihje dhe te njihnin te gjithe ndersa tani te njohin vetem nje pjese e brezit tend dhe kujtimi yne po vanitet nga largesia.
Gjithsesi atmosfera eshte e njejte,eshte e njejta arome shtepie si dikur.

Pso si pate te tute mos e vrit shume mendjen,rri pa gjume degjome mua :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 00:48
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

hahahaha jo jo si kam te mite flm per biseden

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 00:51
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!




....Ke Porta, ke Porta, ke Porta e kalase
Aty rri per hera, s'kam ci baj sevdase...! etj.etj.


diabolic....kur jemi atje (ne shqiperi-elbasan) mbasi kalojne ca jave, duam te vijme ketej, e kur jemi ketu, na merr malli e duam ti ikim atje!!!! Eeeehhh si qenka njeriu! Por NE Elbasanllinjte, jemi te lidhur me vendin-qytetin tone! eeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhh !




Tuh shetit neper ara te gjata midis barit t'njom
ne te dy na zuni vapa ram me fjetun gjume


Eh patriot guri i rende ne vend te vet.
Ndoshta kjo deshira jone per te mos u kenaqur me momentin na ben qe te kerkojm dicka ndryshe.Kur i humbim gjerat atehere e kuptojm rendesin e tyre.Ne nuk arrijm te gjejm dot karar megjithse e dime qe ai qytet eshte pjese e pandashme e identiteteve tona.
Besoj se jeta do na risjell perseri neper rruget ku hodhem hapat e pare ,ne menyre qe atje te hedhim edhe hapat e fundit (hapat e fundit sa me larg te jete e mundur ishalla se te rinje jemi akoma )

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 00:55
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
hahahaha jo jo si kam te mite flm per biseden


Eshte kenaqsi te flasesh me njerez te cilet ne nje fare menyre te perkasin,jane pjese e jotja.
Me duket sikur kthem serish ne elbasan per nje cast.
Eshte kenaqsi pastaj te flasesh me njerz te kendshem...

Ps:Ama si paske te tute?Me bere merak per nje cast...Vazhdo vazhdo gjithe te mirat.

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 00:59
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

kumurije e elbasanit zemra ime rreh per ty
je si lulja e jaseminit trendafilit o ne saksi
te putha nje here ne faqe me buzqeshe moj si femei
vinte era manushaqe mu duk vetja djale i ri


aman mo na bani te fleme me endrra s eju kemi qene tani afer por une qe kam kohe qe nuk iki


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 01:06
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dscn00620716[1].jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 23 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



aman mo na bani te fleme me endrra s eju kemi qene tani afer por une qe kam kohe qe nuk iki







po pse s'iken o BIONDJE ? Ik e nxirre nje here mallin po te behet cte behet! Do nje cope Samsa-Bakllava? Sa e ka mbaru mami im !

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 01:23
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Au po car ban re Una na do te shendoshesh ti mezi po vejme trupin ne linje nga festat ti me tregon samsane imen
po marr nje cope te vogel dhe pse si ha shume embelsirat por po e provoj .
I lumshin duret mamit e paska tret dhe kshu virtualisht duket qe eshte e mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 13:58
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

ore po ku humben keto te familjes time ???????'
Una jam ngeli ke Universiteti me duket po atij sja kam friken une se i ka mend ne koke po ketij te voglit qe nuk kaper ne shtepi ky dreq cuni
diabolik ke Pedakogjikja merr mungesat e vajzave asnjera si shpeton ne mengjes me kokkuqe ne dreke flok zeze e ne darke bionde pupupup do me sjelle ne shtepi ndonje ky...
zemer-g ngeli tu pa filxhan ke Liria e duke degjuar kenge dashnie se car ka nje Zot e di
doni te hani ju apo sdoni ju ?????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Prill 2008 19:06
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > pershendetje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.