Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > ndihm
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic

Askush nga ne nuk ka te drejte ti jap mend dikujt per jeten e tij .
Fajine ka autorja e temes qe e ka hapur por edhe ne qe flasim si persona jashte problemit .
Nese do ishim ne brenda ketij problemi jam kurioz te di sesa te shkathet do ishim po te arsyetonim ne te njejten menyre si arsyetojm duke qene spektator.
Ja them edhe autores se temes perseri, -duhet mikja ime te bisedosh me burrin sy me sy dhe ti zgjidhesh problemet e tua me tč edhe jo me ne.
Gjithe te mirat.



Diabolik eshte e vertete qe ne nuk kemi te drejte te fusim hundet ne jeten e tjetrit,por ja qe eshte ajo qe po kerkon nje mendim.Te jemi realist.Ju e keshilloni te iki te psikologu me burrin ,por nuk besoj se burrat shqiptare do e ulnin hunden te pranonin qe dicka nuk shkon me ta se i vret opinioni.Burrat mezi u mbush mendjen ti cosh ne spital kur kane probleme serioze me shendetin e jo me per keshilla psikologu.

Une per vete nuk jap keshilla n.q.s dikush nuk ma kerkon.Ajo po kalon momente te veshtira dhe ka nevoje te hapet me dike.E ben te ndihet me mire,por normal ajo e di me mire ku i pikon catia dhe nuk duhet te ndikohet terresisht nga mendimet tona ,pasi jane thjesht te bazuara ne dy rreshta qe ka shkruar ajo dhe normal qe gjykimi yne ka shume mundesi te mos jete i drejte.Une jam vet e martuar dhe sinqerisht gjeja e fundit qe do i uroja do ishin problemet me bashkeshortin per shkaqe te kota xhelozie.

Respekte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 03:04
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tinqee
Anetar i ri

Regjistruar: 17/07/2008
Vendbanimi: prishtine
Mesazhe: 5

te gjithe i falenderoj per ndihmen posaqerisht j@mes sepse mendimi i tij deri tash mu duk me i pershtatshmi. edhe nje here faliminderit per te gjithe se me te vertet kjo gje pat filluar te me kompleksoj po tani kam filluar te ndihem me e letesuar.

__________________
jam e martuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2008 08:19
tinqee nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tinqee Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tinqee (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tinqee Shto tinqee nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tinqee nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
black cherry
Anetar i ri

Regjistruar: 12/11/2008
Vendbanimi: neverland island
Mesazhe: 7

me vjen keq per ty jeta eshte vetem nje here dhe ai qe sdi te kontrolloi veten nuk di te jetoje....
pavarsisht steriotipeve shqiptare nje femer nuk mer vler nese eshte apo jo e martuar por si individ
perpiqu te vetpersosesh...

__________________
e pamundura ndodhet vetem ne fjalorin e teveqelve-napoleon

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2008 14:43
black cherry nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė black cherry Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me black cherry (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: black cherry Shto black cherry nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto black cherry nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
profesor59
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2009
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 57

Re: ndihm

Citim:
Po citoj ato që tha tinqee
jam e martuar qe 6 vite ,kam nje djale 5 vjeqar . problemi im qendron ne ate se tek une ka filluar nje xhelozi e tepert ndaj burrit tim te cilin e dua pa mas.ne banjo nese ai shkon une menjehere filloj te dyshoj ne te. kjo xhelozi u shtua si shkak qe burri im kohet e fundit ne gjume permend emra te femrave e sidomos te njejtin emer e permendi dy nete rradhazi. po me intereson se qka do te thote ne intrepretimin e endrrave kur permend emra te femrave.
Duke u nxituar që të tregoni shkallen e xhelozisë, keni harruar shkronjen ( ë) në fund të fjales " ndihmë" si dhe shenjen e pikësimit në fund (!)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 14:29
profesor59 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė profesor59 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me profesor59 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: profesor59 Shto profesor59 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto profesor59 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

po qe se dyshon paguaj ndonje dedektiv ta ndjeke nga mbrapa ose po qe se nuk ke mundesi ndiqe vete

une kete do beja por ama ne psikologu sdo shkoja une por ai sado ta doja sado te ishte femija ne mes nejse keto vendime jane te tuat por te pakten verifiko dyshimin tend

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 14:57
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

kjo o e keqa kur ke gru n kervat... ste lejne as te bosh i dore gjume per qef tat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 15:10
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

shyqyr qe sje martu ty se do te kish vra gruja ne gjume mor i shkret :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 15:14
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

un do e gjej grun nga Dukagjini... se ato jan rit me tradita te thella, guja me i dhom e burri ke tjetra

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 15:21
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

iiiiiiiiii na shpife tani po ce do grune ashtu ore apo ti te flesh me komshien e ajo me qaniun lol lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 15:22
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

gru... mos me pas fryk noten du un

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2009 15:27
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Psikologjia > ndihm

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.