Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Ajo ishte 47 vjece at'here...
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Re: Re: Re: Veshtire te meresh me ju

Citim:
Po citoj ato që tha kurti

hajde bringo na trego se i ben intriguese tregimet, gjithashtu eshte interresante per mua meqe nuk e kam patur fatin te njoh goca shqiptare ktu, e sidomos nga ato qe ti pershkruan as nuk i kisha imagjinuar...:p



e clidhje kishte kjo qe the ti... pse gjithe gocat shqiptare ne 1 thes futen o kurt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 23:34
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: Re: Re: Re: Re: Veshtire te meresh me ju

Citim:
Po citoj ato që tha shejtania


e clidhje kishte kjo qe the ti... pse gjithe gocat shqiptare ne 1 thes futen o kurt

hahahah e kam theksuar ne fjaline e fundit, sidodmos nga ato qe pershkruan briganti, as nuk i kisha imagjinuar:p

hajde mos u ban shejtane me mua tani

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 23:39
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

ehe e kapa me vonese, por te pakten kishe thene goce ne moshe se jo per gje po 47 vjec protagonistja kryesore e romanit aventurat e Brigos

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 23:41
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Briganti
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/04/2009
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 88

:)

Kolopoca, he mor juuu. Niset te tallni byçen e palare me Brigon, e! Heheheee, germoni Tare germoni. Edhe ti Brut (Kurt)?! Nga ty nuk e prisja. Lere, e ke qelb fare meselene! E shoh qe ju hyri paniku qe do pajtohem me IQVLOREN, po skam ca te bej. Kishte shume influence "lart", e kuptoni vete ju. Histori tjeter? Harrojeni nese nuk lehtesohet, ose hiqet censura ketu! Kam rastis shqiponje e lire, krenare, i urrej vargonjte. Jo shqiponje e amerikanizuar, si ndonjeri ketu... me te cilin kam vendosur te pajtohem!

__________________
Te presesh eshte lumturi. Tmerri nis kur s'ke me c'te presesh...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 23:50
Briganti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Briganti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Briganti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Briganti Shto Briganti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Briganti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: :)

Citim:
Po citoj ato që tha Briganti
Kolopoca, he mor juuu. Niset te tallni byçen e palare me Brigon, e! Heheheee, germoni Tare germoni. Edhe ti Brut (Kurt)?! Nga ty nuk e prisja. Lere, e ke qelb fare meselene! E shoh qe ju hyri paniku qe do pajtohem me IQVLOREN, po skam ca te bej. Kishte shume influence "lart", e kuptoni vete ju. Histori tjeter? Harrojeni nese nuk lehtesohet, ose hiqet censura ketu! Kam rastis shqiponje e lire, krenare, i urrej vargonjte. Jo shqiponje e amerikanizuar, si ndonjeri ketu... me te cilin kam vendosur te pajtohem!



he mo dhe ti se dhe pak humor do bejme sa seriozisht i merrni sikur po vendosni fatet e kombit ketu ej zot.

Brigo hap 1 teme tjeter e kam seriozisht tani hajd se ketu i dhame mendimet.

p.s. bycpalare je vet se une jam pastertore

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 23:51
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Exclamation

Ore, nje gje s'kuptoj une: meqe ju acaron aq shume ky pse nuk e lini menjane? Nga njera ane ju pelqen griçja me te, rasti perfekt per te treguar vlerat tuaja, nga tjetra ane shani lare e palare dhe pastaj habiteni kur hani nje te share.

Nese ky eshte delir, lerini ne delirin e tije. S'keni pse te perziheni ne te njejten vorbull me fjalor rrugesh!

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2009 23:58
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: :)

Citim:
Po citoj ato që tha Briganti
Kolopoca, he mor juuu. Niset te tallni byçen e palare me Brigon, e! Heheheee, germoni Tare germoni. Edhe ti Brut (Kurt)?! Nga ty nuk e prisja. Lere, e ke qelb fare meselene! E shoh qe ju hyri paniku qe do pajtohem me IQVLOREN, po skam ca te bej. Kishte shume influence "lart", e kuptoni vete ju. Histori tjeter? Harrojeni nese nuk lehtesohet, ose hiqet censura ketu! Kam rastis shqiponje e lire, krenare, i urrej vargonjte. Jo shqiponje e amerikanizuar, si ndonjeri ketu... me te cilin kam vendosur te pajtohem!
shko mor pyk, po ku te ofendova dhe ku t'u shpifa!!?per intelektual e mban veten! 170 femra i ke pas qe i pohon cfar thashe une qe tingellon si shpifje apo tallje?!!
hajde tani mor merhum se as nuk me plas te bej shaka me ty, te tillla shaka qe ti as nuk i kupton here pas here qe vec te rrisin vlerat si karakter me sense humori te persosur nese do e kishe sadopak intelektin ti kuptosh... konsideruar rrethanat e temave te tua...



Enya, nuk ja vlen te shajsh ashtu, njerzit ose i pranon ashtu sic jane, ose nuk flet me to aspak, kshutqe mos u shaj me, keshille miqeosore meqe te kam shoqe dhe patriote...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2009 00:21
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Briganti
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/04/2009
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 88

he praaaa amor!

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Ore, nje gje s'kuptoj une: meqe ju acaron aq shume ky pse nuk e lini menjane? Nga njera ane ju pelqen griçja me te, rasti perfekt per te treguar vlerat tuaja, nga tjetra ane shani lare e palare dhe pastaj habiteni kur hani nje te share.

Nese ky eshte delir, lerini ne delirin e tije. S'keni pse te perziheni ne te njejten vorbull me fjalor rrugesh!



Po he praaaaa, ate them dhe une! Ketyre iu ha, e kruajne, pasi e kruajne, pastaj iu djeg. Hej zot! Ore bebusha, nese s'me pelqeni, lermeni ore en hallin tim! Hej zot! Me lini ore, se kaurdisem vetem me IQVLOREN une, me abndononi po ua mbajti! Hahaahaaa! Ufffff c'me ka gjet mu. Hyra ne valle e nashithi nuk dal dot!
P.S. Miqesisht femrave iu bej kujtese te permbahen ne te shara. Mua nuk me bejne gje, asnje qime nuk me leviz, per zotin. Vetem kam hall se vene ne dyshim feminilitetin e tyre. Nuk me vjen mire te komunikoj me mushka! Vec SHEJTANES qe eshte me mira ne bote, kuptohet!

__________________
Te presesh eshte lumturi. Tmerri nis kur s'ke me c'te presesh...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2009 00:23
Briganti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Briganti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Briganti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Briganti Shto Briganti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Briganti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Hajde teme hajde...

Dembele te lexoj me imtesi :p

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2009 00:41
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Po si shkoi pastaj kjo pune. Mos hap teme tjeter pa mbyllur kete, pash zotin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2009 00:51
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Ajo ishte 47 vjece at'here...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.