Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare na pelqen me shume tek ky forum?
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

me pelqen ky forum se njerzit shprehin lirshem mendimet e tyre e nuk censurohen pervec meje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Korrik 2009 22:04
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha erious
ka dhe tipa njerezish paranojake... ku jetojne akoma me inkube te moshes se vogel apo adoleshencen e vuajtur qe nuk i largohet nga trute.

keta tipat preken shpejt, u ngel hatri per gjithçka a thua se te tjeret qe si kane keto komplekse duhet me doemos te mendohen dy here para se te shprehen se mos e ofendojne bashkebiseduesin ''goje omel''

keta e kane me te lehte te shprehen (shkruajne) ne gjuhen ku jetojne se ate te nenes apo te gjyshit, kjo per faktin e mentalitetit paranojak , ku mendojne se po fshehin disi dhe identitetin e tyre...

keta se bashku dhe me ''bibat, qe mundohen te evidentojne jeten e kote te tjetrit'' jane edhe tipat me pa vlere ne diskutim...

e bejne kete ngaqe bejne nje jet muti vete... atyre nuk u intereson tema, as çfare diskutohet ne te, por vetem te tregojne qe edhe ata jane te afte te mendojne, qe bejne jete diskrete, ne paqe e buzeqeshje prandaj meritojne vlere e perkrahje.

keta njerez nuk e duan te verteten, driten, shkelqimin ngaqe u nxier ne pah shemtine... ngaqe jetojne vete ne terr, duan te terheqin çdo njeri atje.

sidhe nuk thone kot: vetem e verteta vret.

p.s. çte studiosh me qafsh, shif e shkruaj... ashtu siç thote dhe populli fillozof



Po qe nuk po i bie ne te fare une ............. Sa anes e anes i ke rene ..........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 00:58
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Anes po shkruan mire tjetri jo si ty qe nuk di te ndertosh nje fjali. Te pakten ka konceptet se si shkruhet shqipja.

Turll, do te gjej nnuse po meso te shkruash njehere.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 02:43
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha erious
ka dhe tipa njerezish paranojake... ku jetojne akoma me inkube te moshes se vogel apo adoleshencen e vuajtur qe nuk i largohet nga trute.

keta tipat preken shpejt, u ngel hatri per gjithçka a thua se te tjeret qe si kane keto komplekse duhet me doemos te mendohen dy here para se te shprehen se mos e ofendojne bashkebiseduesin ''goje omel''

keta e kane me te lehte te shprehen (shkruajne) ne gjuhen ku jetojne se ate te nenes apo te gjyshit, kjo per faktin e mentalitetit paranojak , ku mendojne se po fshehin disi dhe identitetin e tyre...

keta se bashku dhe me ''bibat, qe mundohen te evidentojne jeten e kote te tjetrit'' jane edhe tipat me pa vlere ne diskutim...

e bejne kete ngaqe bejne nje jet muti vete... atyre nuk u intereson tema, as çfare diskutohet ne te, por vetem te tregojne qe edhe ata jane te afte te mendojne, qe bejne jete diskrete, ne paqe e buzeqeshje prandaj meritojne vlere e perkrahje.

keta njerez nuk e duan te verteten, driten, shkelqimin ngaqe u nxier ne pah shemtine... ngaqe jetojne vete ne terr, duan te terheqin çdo njeri atje.

sidhe nuk thone kot: vetem e verteta vret.

p.s. çte studiosh me qafsh, shif e shkruaj... ashtu siç thote dhe populli fillozof

citova njehre por e kishin fshire...

notorious, une perziej anglisht dhe shqip dhe nuk e bej se po fshihem pas nje maske se nuk me plas te shpjgoj me kto budadhalleqe, se po me duket qesharak ky analizimi jot! nejse ti je frojdi dhe ti din shume gjera

ti vet thua se vetem verteta vret, po ti vet dukesh i vrare ne ket postim!!
nuk edi pse dhe nuk me plas!!

une them se ai popull dhe ato njerz qe thojn vetem verteta vret, jane njerz kot,idiota, dhe ky eshte mentalitet grash dhe spekulim grash ashtu sic eshte i gjithe ky postimi jot.
p.sh, supozojm, dhe te lutem mos u ofendo se vetem nje shembull po marr: nese une them qe mbreme isha ne nje hotel me grun tende, them se do ishte dicka qe duhet te ofendohesh. (nese ke grua) tani e verteta nuk egziston ktu.

ose nqfse une them se erious rrin duke folur per femra dhe me femra gjithe diten dhe naten ne forum, ne nje menyre peverse por edhe clever!! mund te spekulojm me teorinat e idiotit pervert frojdi, se eroius e ben kte pune se po fshihet pas nje maske tjeter, ku i dihet se cfar po fsheh eroius mbrapa asaj maske qe mundohet kaq shume duke u sforcuar ne nje ambjent virtual te na tregoje se eshte player i njefar kalibri...

por kto idena te nyta dhe twisted te premtoj se kurr nuk i kam menduar, se truni im nuk funksionon ashtu, por sic e the ti vet, kur je nje nje terren muti, gjuaj edhe ti me copa muti...apo jo!

nejse, kalofsh mire and have fun...dhe leri marrinat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 04:58
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

ndofta nuke e dine, por nuk pirdhet me lart nga bytha jote...

gjithesesi,

po ta kapesh holle-holle, citimi tend (me topa bore e topa muti) nuk tu drejtova ty forumas... por me sherbeu vetem te shpalos Idene time ne lidhje me çeshtjen ne fjale (siç me ndodh shpesh here, sepse fundja per te shkruar vije ketu, e jo te merem me studime mendjeje)

fjalia ne te cilen i referohesh ishte ne Shumes, e nuk ka qellim ofendimi, por vetem perdorimi figurativ.

s'jam ketu te merrem me ty, e me shume si ty... s'me ka lene mendja akoma

s'jam ketu te beje interesantin, prepotentin, froidin siç e mendot ti e shume si ty sepse s'me hyne ne pune...

apo me keq te kerkoje lumturi (lumturine e kerkojne veç qypat e budallenjte)... qellimi im eshte thjeshte Argetim.


si dhe mendoj qe mikropet vlejne po aq sa ilaçet, bile me shume... ilaçet/vaksinat behen prej tyre ne fakt, ja ky esht mendimi im ne lidhje me ç lexoj kuptohet

diferenca me ''ju'' qe ju djegin shkrimet e mija (e mire te ju behet) eshte qe une jam kurioz, dhe kurioziteti me shtyne te mesoj me shume... pra une i çmoj te gjitha ç'lexoje qofshin dhe shkrime koti, perfundimi shkrim koti epo varja kalojm.

ndersa ju te nderuar, jeni plot dyshime... dyshimi te mbyll ne vetvete, e perfundon paranojak.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 07:50
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

"NDOFTA NUK E DINE"!?!?!!!!!!
c'eshte kjo? me mikrofon po hap tallallen, apo je hoxha n'minare ne ket rast?!?!
nejse!
postimi im i pare ne ket teme nuk kishte lidhje me ty aspak, dhe nuk e di pse te djegu ty?!

hajt tash, dhe mos bej ktu sikur po practice medicine dhe mos u mundo te dukesh shume i thelle, kur gjerat jane kaq te thjeshta, se degjohesh ridiculously funny...
nuk kisha gja me ty, dhe nuk kam gja me ty, vazhdo ti po deshe...

uuups, ndoshta me kapi paranoja tani!!!

argetim te mbar, you curious cat! (shaka)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 13:11
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha erious
ndofta nuke e dine, por nuk pirdhet me lart nga bytha jote...

gjithesesi,

po ta kapesh holle-holle, citimi tend (me topa bore e topa muti) nuk tu drejtova ty forumas... por me sherbeu vetem te shpalos Idene time ne lidhje me çeshtjen ne fjale (siç me ndodh shpesh here, sepse fundja per te shkruar vije ketu, e jo te merem me studime mendjeje)

fjalia ne te cilen i referohesh ishte ne Shumes, e nuk ka qellim ofendimi, por vetem perdorimi figurativ.

s'jam ketu te merrem me ty, e me shume si ty... s'me ka lene mendja akoma

s'jam ketu te beje interesantin, prepotentin, froidin siç e mendot ti e shume si ty sepse s'me hyne ne pune...

apo me keq te kerkoje lumturi (lumturine e kerkojne veç qypat e budallenjte)... qellimi im eshte thjeshte Argetim.


si dhe mendoj qe mikropet vlejne po aq sa ilaçet, bile me shume... ilaçet/vaksinat behen prej tyre ne fakt, ja ky esht mendimi im ne lidhje me ç lexoj kuptohet

diferenca me ''ju'' qe ju djegin shkrimet e mija (e mire te ju behet) eshte qe une jam kurioz, dhe kurioziteti me shtyne te mesoj me shume... pra une i çmoj te gjitha ç'lexoje qofshin dhe shkrime koti, perfundimi shkrim koti epo varja kalojm.

ndersa ju te nderuar, jeni plot dyshime... dyshimi te mbyll ne vetvete, e perfundon paranojak.



Ti ke nje te mire qe i trazon gjerat, nga kurioziteti, vecse trazon edhe ca gjera qe  jane me mire te mos trazohen. Mutit nuk i bihet me shkop se te sperkat.

Pastaj nuk e marr vesh se pse ne mes te fjalise, qe per hir te faktit e nis mire, packa se me gerrme te vogel, ja fut "apanosamari" kur thone andej nga Bregu.

Megjithate ti e beke mire rplin e psikologut, pse grindet ky Kurti nuk e marr vesh.

Nje paska hyre kety per t'u krojtur, mos te hyri ty ne hise gje?

Nje tjeter per te tallur bythen, po bythen e tij e ka se mos e ka tenden. Ku t'u prish puna ty?

Ca e paskan jeten bosh. Booo, cudi e madhe dhe ketu ne forum e mbushin plot.

Paske shume vrer perbrenda miku im. Merri gjerat me thjeshte.

Ja shiko kotken sa e embel eshte.

Shiko Turllin qe s;e can buthen fare. Do t'i gjej nje nuse se flori djale eshte. Lum ajo qe ta marre se nuk prish qejf kurre. Zere nje gje me dore se mos e mirrni me sysh. Hm.

Shiko kundershtuesen, kurre nuk kundershton. Fajtori po i pafajshem si perhere.

Ajo bleta me mungon se mjalte e kishte gojen. jane edhe ca qe jane zhdukur dhe na mungojne po hajde mo se do e bejme zemren gur.

U po. Me thane qe u martua shkodranja. Syri i ndriste si xhevahir ne dasme. Pak fantazi duhet

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 03/07/2009 ora 22:17

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 18:55
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Cedrus, e shoh qe paske nostalgji per emrin e vjeter. Please, mos me bej ta kthej mbrapsht.:p
Kush shkodrane eshte martu, dreqja?!

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 19:14
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Me sa shoh pothuajse te gjithe te njohin se kush je!

Un jam nje person qe asnjehere nuk jam munduar te fyej njerez gjofshin edhe te panjohur per muaj dhe ti e ke bere nje gje te tille.

Te them te drejten ka ca kohe qe kam frekuentuar kete forum dhe nuk me ka ndodhur dicka e tille po nejse tani ne fakt e kuptova se kush je !

Ju nuk e dini sa e lehte ose e veshtire eshte te jetosh jashte vendit tend , dhe nuk e keni provuar te ndaheni nga familja qe ne moshe 17 vjece!

DHE ASNJEHERE NUK KE PER TA KUPTUAR SESA PATRIOT UN JAM!

Keshtu qe ju lutem mos paragjykoni!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 19:15
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha SmoKer`
Me sa shoh pothuajse te gjithe te njohin se kush je!

Un jam nje person qe asnjehere nuk jam munduar te fyej njerez gjofshin edhe te panjohur per muaj dhe ti e ke bere nje gje te tille.

Te them te drejten ka ca kohe qe kam frekuentuar kete forum dhe nuk me ka ndodhur dicka e tille po nejse tani ne fakt e kuptova se kush je !

Ju nuk e dini sa e lehte ose e veshtire eshte te jetosh jashte vendit tend , dhe nuk e keni provuar te ndaheni nga familja qe ne moshe 17 vjece!

DHE ASNJEHERE NUK KE PER TA KUPTUAR SESA PATRIOT UN JAM!

Keshtu qe ju lutem mos paragjykoni!!!



:dukemendu ......... ket s'e mora vesh une ....... :dukemendu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2009 20:46
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare na pelqen me shume tek ky forum?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.