Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Cfare lloj muzike pelqeni? Vlerėsimi i Temės: 6 votime, mesatarja 4.33.
Ke nga keto?
Rap
Hip-pop
Techno
Dance
Euro-Dance
Metal
Reggae
House
Pop
R & B
Rock
Other
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ua s ae bukur ajo foto sa me ka mar malli per apollonin kur isha ne alb vija gjithmon ekskursion me klasen jalla po na ben me lot ne sy me ate foto po na nxjer mallin

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2005 19:11
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

metal mer metal

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2005 19:17
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha dieFaustNeu


po wydra kan me ardh ene knej ne milano....
i kom ble biletat un...

PS turp te te vij ... u have to die in pain and burn in hell for what u've done

PS PS a don me ardh me i pa knej me mu




booo, tani ma hoqe trunin fare... diefaust, te lutem shuuume me bej nje nder, kur te shkosh te ai koncerti, mundesisht mos e permend ketu, jo per gje po do behem keq Une te falenderoj per ftesen, por jemi shume larg, rruga ben goxha, le njehere problem per vizen Hajt pra, mos ma kujtoni me ate koncertin e dreqit, te me iki pak depresioni. Ah, se desh harrova, ti bej qejf kenaqu sa me shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2005 19:52
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha wydra



booo, tani ma hoqe trunin fare... diefaust, te lutem shuuume me bej nje nder, kur te shkosh te ai koncerti, mundesisht mos e permend ketu, jo per gje po do behem keq Une te falenderoj per ftesen, por jemi shume larg, rruga ben goxha, le njehere problem per vizen Hajt pra, mos ma kujtoni me ate koncertin e dreqit, te me iki pak depresioni. Ah, se desh harrova, ti bej qejf kenaqu sa me shume



rrofsh yllo,

ca te them un ty

po qe se ke mundesi me dal naixhiro knej ti gjej un me hy...

per viz nuk di ca te them po per rrugen mos e vrit menien se me 25 vete e vjen deri tek ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2005 20:09
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

ehhh, s'eshte gje, ato dite kam planifikuar te iki per ski (ishalla s'thyej ndonje kembe, a qafe...)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2005 21:03
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha wydra
ehhh, s'eshte gje, ato dite kam planifikuar te iki per ski (ishalla s'thyej ndonje kembe, a qafe...)


jo maj tu thafte goja ca jan ato qe thu... po qe se bo dot nai leje me hy nitali ec dil knej se te maj un per sa kohe te rrish...


ciao

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2005 13:00
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha dieFaustNeu


jo maj tu thafte goja ca jan ato qe thu... po qe se bo dot nai leje me hy nitali ec dil knej se te maj un per sa kohe te rrish...


ciao




po kur them une lum si ju te Shengenit, s'beson ti... Une duhet t'i fus dokumentat te pakten 1 muaj perpara per me teper qe tani jam ne proces te berjes se lejes se qendrimit ketu, dmth s'leviz dot gjekundi... Nejse, hajt ishalla bej qejf ne ski te pakten

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2005 21:50
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha wydra



po kur them une lum si ju te Shengenit, s'beson ti... Une duhet t'i fus dokumentat te pakten 1 muaj perpara per me teper qe tani jam ne proces te berjes se lejes se qendrimit ketu, dmth s'leviz dot gjekundi... Nejse, hajt ishalla bej qejf ne ski te pakten



ok yllo ti e di....

vetem kujdes se eshte me rrezik skia se rrezohesh e ben ndonje dem vetes(larg qoft)

....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2005 14:27
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha dieFaustNeu


ok yllo ti e di....

vetem kujdes se eshte me rrezik skia se rrezohesh e ben ndonje dem vetes(larg qoft)

....



aman mos ma kujto, se me frike ne zemer jam po di pak, nuk jam fillestare fare te pakten

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2005 14:29
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

ok pra bofsh qejf , jo sa une gjithsesi , po u kenaqsh atyre majave rripa rripa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2005 16:41
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Cfare lloj muzike pelqeni?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.