Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret > Per Shkodren!!!! (foto) Vlerėsimi i Temės: 5 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Zonjushez ne gjemba
Gjembaēe e logel

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: Rendesi ka qe e di une ;)
Mesazhe: 20

Shkodra(nje pjese e pamjes nga Buna)

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re shkodra8.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 267 herė.

...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2003 17:58
Zonjushez ne gjemba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zonjushez ne gjemba Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zonjushez ne gjemba (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zonjushez ne gjemba Shto Zonjushez ne gjemba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zonjushez ne gjemba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ben-SHkodrani
Hajdut-pulash

Regjistruar: 18/01/2003
Vendbanimi: Shkoder
Mesazhe: 58

Zonjushez ne gjemba flm shum shum naqe per kta foto si i sjelle ketu se ma ke hek merzin e Shkodres son si e dona aq shum sa vedin ton edhe nje her brravo naqe per kta foto si ke sjell ketu

__________________
Mė vjenė ndonjėherė nė mendje, e nuk shkruaj dot. Mė duket sikur tė gjitha fjalėt para teje janė tė kot! Dhe dal nga kjo gjendje, e bie pėrsėri, e si mund tė jem i qetė kur nė zemėr je ti?! Prandaj shko moj vajzė, shko ti prej kėtej, largohu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2003 19:41
Ben-SHkodrani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ben-SHkodrani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ben-SHkodrani (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ben-SHkodrani't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ben-SHkodrani Shto Ben-SHkodrani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ben-SHkodrani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Shkodra

3

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Modifikuar nga qershor13 datė 24/02/2004 ora 15:22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2003 11:27
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Shkodra

4

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Modifikuar nga qershor13 datė 24/02/2004 ora 15:22

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2003 11:30
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zonjushez ne gjemba
Gjembaēe e logel

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: Rendesi ka qe e di une ;)
Mesazhe: 20

Me mungojne perendimet e tua...

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re p1010125_jpg.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 244 herė.

...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2003 19:34
Zonjushez ne gjemba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zonjushez ne gjemba Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zonjushez ne gjemba (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zonjushez ne gjemba Shto Zonjushez ne gjemba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zonjushez ne gjemba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zonjushez ne gjemba
Gjembaēe e logel

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: Rendesi ka qe e di une ;)
Mesazhe: 20

Talking

Isa Buletini

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re sh_isa_95_1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 241 herė.

...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2003 19:39
Zonjushez ne gjemba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zonjushez ne gjemba Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zonjushez ne gjemba (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zonjushez ne gjemba Shto Zonjushez ne gjemba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zonjushez ne gjemba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ShKodrane4ever
jam kjo qe jam...

Regjistruar: 04/09/2003
Vendbanimi: te kujshija
Mesazhe: 25

Unhappy

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 010916-106-t.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 234 herė.

Shkodra ime

__________________
Tjeter duam
Te tjere na duan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 19:59
ShKodrane4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ShKodrane4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ShKodrane4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ShKodrane4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ShKodrane4ever Shto ShKodrane4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ShKodrane4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ShKodrane4ever
jam kjo qe jam...

Regjistruar: 04/09/2003
Vendbanimi: te kujshija
Mesazhe: 25

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re shkodrakala11.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 247 herė.

Rozafa

__________________
Tjeter duam
Te tjere na duan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 20:02
ShKodrane4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ShKodrane4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ShKodrane4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ShKodrane4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ShKodrane4ever Shto ShKodrane4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ShKodrane4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ShKodrane4ever
jam kjo qe jam...

Regjistruar: 04/09/2003
Vendbanimi: te kujshija
Mesazhe: 25

Unhappy

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re tn_shatrivani.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 250 herė.

e kujt nuk i mungon kjo ???

__________________
Tjeter duam
Te tjere na duan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 20:10
ShKodrane4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ShKodrane4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ShKodrane4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ShKodrane4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ShKodrane4ever Shto ShKodrane4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ShKodrane4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ShKodrane4ever
jam kjo qe jam...

Regjistruar: 04/09/2003
Vendbanimi: te kujshija
Mesazhe: 25

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re kinemaja.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 250 herė.

ja dhe kinemaja qe eshte hapur tashi (me ne fund)

__________________
Tjeter duam
Te tjere na duan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2003 20:27
ShKodrane4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ShKodrane4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ShKodrane4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ShKodrane4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ShKodrane4ever Shto ShKodrane4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ShKodrane4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Foto nga Shqiperia dhe shqiptaret > Per Shkodren!!!! (foto)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.