Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave. Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 2.33.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Mua jo se me djeg pasi pse the ti qe Vlonjatet s jane hot or po thashe une qe Fieraket s jane hot edhe kshu eshte he????
Nejse mua s para me pelqejne ironite ok prandaj te dhashe ate pergjigje ok. Sic the dhe vete cdo njeri ka mendimin e vete edhe per kete duhet te respektosh mendimin e te tjereve edhe nqs se s te pelqen ok kshu qe leri ironite mire lal...


pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 01:18
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

VLonjatja2003

Po pse merzitesh mi zemra?Si yje jeni po hajt
Jimmy dhe ju andej mire jeni ndaj peace nga te dyja palet

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 06:03
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

ahahahh Amor po jo mi zemla se nuk merzitem une come on s merzitem kollaj une pasi s ka perse te merzitem ne ketu thjeshte diskutojme hedhim ca fjale me kunja po nejse kjo tregon qe e duam shume njeri tjetrin PPP

te gjithe cunat shqipetare si yvaaaaaa jane me te miret ne bote keta ta dine ...

ika tani boll ju bera qejfin ahahahahah

pacim patrioter se si yje jeni

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 06:22
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Cfare njerezish qe jeni mor. Edhe nje here qe desha te beja sherr une vete e me qellon nje tip i qete. Edhe per me teper vlonjate. Sikur te mos mjaftonte kjo Amor vete dhe na pajton Bohhh Megjithate u pa puna. Po e pranoj edhe une paqen
Peace vlonjatja2003

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 10:23
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

hem...(lol) epo qenkeni te urte sic tha Jimmy... Vl2003, ku e ke nervin mi?? j/k.

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 15:26
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Citim:
Po citoj ato që tha JaM_VlOnJaTe
hem...(lol) epo qenkeni te urte sic tha Jimmy... Vl2003, ku e ke nervin mi?? j/k.


He pra, keshtu thashe edhe une. Mendova se do benim nje alamet sherri Do ziheshim ca pastaj do benim paqe. Po kjo nuk kishte fare nerva
Pershendetje te dyjave.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 16:20
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Wink

Me duket se e ka futur nervin en xhepin e majte, hahahaha
pershendetje goca.

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 16:21
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

ahahhaahahhahahhah Jimy84 pse se mora vesh una qe doje sherr ti he una nje fjale thashe ti me hodhe thonjte ne gryke pupupupup car njeriu paske qene mo hhahahhahahhhhhh
ehhhhh po s te doli aman cuz nuk zihemi neketeja jemi te qete c ti besh se te gjeje ndonje tjeter hehehh ta rregullonte mire hahah j/k

Jam_vlonjate uuu nervin thote apo c jame dhe me nerva une e di vete ti ahahahahh edhe prandaj perfitoi nga rasti Jimy j/k


ju pershendes te gjtihev pacim

ps. Jimy84 prej Fieri ti mo???? or no...

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 16:59
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Pasi lexova me kujdes temen mesova se vlonjatet jane me hot nga te gjithe,kurse vajzat vlonjate zjarr fare.Si perfunndim si afrohem Vlores se kam frike se digjem .

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 17:26
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Thumbs down

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Pasi lexova me kujdes temen mesova se vlonjatet jane me hot nga te gjithe,kurse vajzat vlonjate zjarr fare.Si perfunndim si afrohem Vlores se kam frike se digjem .


Eh ke frike, gocat kane nevoje te digjem me kete lloje prafullime. Provoje nje cikez nuk te del per te keq.
bye bye

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2004 17:29
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Nje pyetje qe i intereson vajzave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.