Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > !!!attention,shume E Rendesishme!!! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Exclamation

!!!attention,shume E Rendesishme!!!

Hi, lol ca bohet ktej nga forumi.....
Une jam antare e re neqoftese s'keni vene re akoma lol
Emrin e kam Jonida, Banoj ne U.S.A .............uhhh jam ne klass te 10,kam 3 vjet qe banoj ktu... me origjine jam nag Tirona, dhe pelqjej shum basketball, voleyball, teniss, me pelqen cfaredolloj muzike shqiptare, po sidomos Hip Hop,............. unk e di se fare te them tjeter po neqoftese keni ndonje pyetje mos keni turp te pyesni ....

oooohhhh, Se harrova , Flm qe patet kohe per te lexuar mesazhin tim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:25
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Mireseerdhe Jonida

Te siguroj qe ke per tia kaluar shume mire ketu ne forum. Eshte me te vertet forum i llahtarshem. pas ca kohesh ka per tu bere si droge. :p

Edhe nje here mireseerdhe.


P.S:Tani per momentin nuk po me vjen ne mendie ndonje pyetje.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:29
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Jonida dukesh qe je studente e rregullt. Te uroj mireseardhjen dhe ja kalofsh sa me mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:34
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Mireserdhe

Jonida mireserdhe, shpresoj qe te ja kalosh sa me mire.

Ah, po se harova emrin e paske shume te bukur.

Mireserdhe.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:37
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

hey, flm per mirpritjen,
hirushe flm per komplimentin...
une po jam studente e rregullt kur jam ne shkolle lol por tani jemi me pushime kushqe do bej sa me qef sa te kem mundsi
Shenjtori you must be hooked on this forum!! :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 19:55
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TIRONCE16
Anetar i ri

Regjistruar: 27/11/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 22

Cool

Mire se erdhe Jonida
mire qe u regjistrove se do kenaqesh ne kete forum

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 20:49
TIRONCE16 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TIRONCE16 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TIRONCE16 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TIRONCE16 Shto TIRONCE16 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TIRONCE16 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Wink

Flm Tironce16 ishalla knaqem dhe une....
o po ka ndonnje djal Hott ktu? se u merzita me kto Amerikanet :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 20:55
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Talking

Hej o Jonida, sapo me erdhi nje pyetje ne mendie.

Kjo shprehja qe ke shkruajtur me siper ca kuptimi ka se nuk po ja gjej dot. Ke nuk kam pyetur dhe lloj lloj versionesh me kane dhene.

Tjatra, sa per cunat hot nuk mund te te them ndonjegje pasi nuk i njof nga aq afer por edhe ka. Mua per vete temperatura e .......... trupit 40 me rri nga mengjesi deri ne darke. Normalisht jam shume HOT nga mengjesi deri ne darke :p

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 21:50
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

Lol, hahahahahahaha
Shenjtori une desha me thon cuna te mire more, cuna te bukur lol!!!
pse je i mire ti apo jo ???
pres pergjigje lol :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 22:32
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Po edhe une me ate kuptim e kisha mi Jonida. Pse me ca kuptimi e morre ti e??? Aapapapa. ku te vete mendja moj cupe. .

Jo per modesti po per te mire e njoh veten me thene te drejten. Nuk me ka share njeri deri me sot. Pastaj sa per tu siguruar keta pjestaret e tjere te forumit. Nje pjese e mire e tyre me njohin disi.

Pastaj po foli ndonjeri/a keq per mua te jesh e sigurte qe e ka nga xhelozia

P.S:Edhe une te kam bere nje pyetje qe pres akoma pergjigje.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2003 22:42
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > !!!attention,shume E Rendesishme!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.