Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > !!!attention,shume E Rendesishme!!! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Jonida mireseerdhe mes nesh...
Lexova shume postime ketu ne temen tende dhe mqs jam pak me veterane se ty ketu doja te te paralajmeroja ,qe mos te bije ne kurthin e shume personave...
Rruhu me mire nga krahet dhe mos beso shume
Te pershendes e dashur!!!

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 00:37
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

O adelaida me gjithe mend e kishe ti ate punen e paralajmerimit apo si!?

Jo per naj gjo por mos ja fut daten Jonides e iken pa e fillu mire. (shaka)

Jonida mire se erdhe ne mesin tonë,tashti qe do ja kalosh mire as qe diskutohet,per ket do te bindesh me kalimin e kohes ketu ne FH.

me respekt unë

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 06:51
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Citim:
Po citoj ato që tha ADELAIDA
Jonida mireseerdhe mes nesh...
Lexova shume postime ketu ne temen tende dhe mqs jam pak me veterane se ty ketu doja te te paralajmeroja ,qe mos te bije ne kurthin e shume personave...
Rruhu me mire nga krahet dhe mos beso shume
Te pershendes e dashur!!!




Edhe une jam dakort me kete qe ka shkruar Adelaide e dashur Jonida. Te them kujde qe te mos i japesh kofidenca te gjitheve qe te flasin ne forum. Sidomos nga ata qe te japin keshilla qe me heren e pare qe te njohin. Me siguri Adelaida flet keshtu pasi e ka nga eksperienca. Prandaj degjoje me vemendie kur flet ajo (kuptohet jo gjithmone se nganjehere flet kot) .

Pra keshilla ime eshte qe te kesh kujdes nga te gjithe, mos i hapesh shume pa i njohur mire (mgjs kurre nuk ke per ti njohur) . Edhe bej akoma me shume kujdes me njerezit qe preferojne shkronjat e medha. Ata jane me te rrezikshmit.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 17:18
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

Flm, Adelaida, shenjtori,dhe jam_ai_qe_jam
megjithate une nuk jam aq naive.kam me shume experience sa mund te mendojn shum njerez
po edhe iher flm per keshillat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 19:02
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Thumbs up

*********WELCOME**********

Pershendejte.
Mir se erdhe dhe shpresojm qe do ja kalom sa me mir qe te jet e mundur jo per gje po Eminem is my best Friend.
##########################

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 19:13
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AsE Vogel As E madhe
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 22/12/2003
Vendbanimi: U.S.A
Mesazhe: 95

Talking

flm Qimi
po e di ti qe Eminem eshte edhe babi im

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2003 19:18
AsE Vogel As E madhe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AsE Vogel As E madhe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AsE Vogel As E madhe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AsE Vogel As E madhe Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AsE Vogel As E madhe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ComeAsYouAre
Kurt-Cobain

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: In Hell
Mesazhe: 271

Mire se erdhe lali.Ja kalofshe sa me mire sebashke me ne.befsh sa me shume qejf.

__________________
Bjeri zemres time
sa te kesh fuqi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 16:14
ComeAsYouAre nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ComeAsYouAre Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ComeAsYouAre (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ComeAsYouAre Shto ComeAsYouAre nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ComeAsYouAre nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Citim:
Po citoj ato që tha AsE Vogel As E madhe
flm Qimi
po e di ti qe Eminem eshte edhe babi im bobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobo
bobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobobo
bobobobobobobobobobobobobobobobobob Me thimje Zemre me ber o zot i madh po vdes duke qeshur o zot c'paske dit me shkrujt mo zot i madh asgje nuk kam qeshur un sa do qeshi Tironcja kur te vij o zot o zot C'far nuk po me degjojn veshet.
The bigger Kiss for you.

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 16:21
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

o Qimi, lol, une te keshilloj te shkruash pas citimit mesazhin tend se keshtu nuk kuptojme lol kush eshte citimi dhe kur fillon te shkruash ti
te pershendes, macka

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 17:55
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

Jonida

Pac kemben e mbare dhe te uroj qe t;ia kalosh sa me mire tek ky Forum.te pershendes Ela!

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2003 18:18
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > !!!attention,shume E Rendesishme!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.