Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
rocker_italia
Anetar i ri

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 9

O lulka....po te tregoj nje tjeter me police...

X Lulka...........

Ishte njeher nje polic dhe kishte nje grua te bukur. Nje rrugaç zihet me policin dhe i thote...: Une do arrij ta bej gruan tende dhe ti te jesh prezent.
Gjalle ne bote i thote polici, nuk ka burre ta bej kete.
Ok i thote rrugaçi..do ta shohim.
Nje nate ky rrugaçi i hyn policit fshehur ne shtepi..dhe shkon tek dhoma e gjumit dhe i merr pistoleten.E zgjon policin nga gjumi dhe i thote......
Do rrish me nje kembe, brenda kesaj pllake te dyshemese, dhe une do bej gruan tende, se po levize, po nderrove pllaken te vrava..
Dhe polici nga frika nuk guxonte te levizte se kishte pistoleten ne dore ai...
Mbasi mbaroi pune ai rrugaci u largua dhe polici ngeli ashtu ne kembe...
i thote gruaja : po si nuk te vjen turp mor ta hodhi edhe nje cope rrugaç....
hahahahahah .. qeshte polici........
Po pse qesh i tha gruaja ?
Po edhe une ja hodha atij, tha : Une leviza dy pllaka.

__________________
La vita e breve.....CERCA DI GODERLA!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2004 22:43
rocker_italia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rocker_italia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rocker_italia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rocker_italia Shto rocker_italia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rocker_italia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

haha e bukur kjo sexy girl ,, po lulka po une dhembet i kam sterilizuar me lazer x ,,, i kam me te barhe se te bores ,,,

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2004 22:45
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rocker_italia
Anetar i ri

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 9

O Lulka po te tregoj edhe nje tjeter.

Kjo eshte pak banale, por kush nuk don ta lexoj te mbylli syte.

Ok. Ishin disa zonja te pasura, qe shkonin cdo dite ne Kishe per tu falur.
Te gjitha grate ne mengjes kishin marr ombrell me vete se koha ishte pak e vrenjtur, kurse njera nga keto nuk kishte marr ombrelle.
E pyesin shoqet: po si ka mundesi qe ti nuk ke marr ombrell me kete kohe te vrenjtur ?
Po s'ka problem, i thote ajo, se kur te dalim nga kisha do jet koha diell..dhe ato habiten.
Diten tjeter asnje nga grate nuk kishte mar ombrell kurse kjo zonja kishte ombrell, edhe pse koha ishte e mire .
Po sot i thone shoqet pse ke marr ombrell?
Po kur te dalim nga kisha i thote kjo, do bier shi.
Wawwww thone shoqet...po ti nga e di?
E di e di thote ajo..dhe ne fakt bie shi...
Shoqet i luten qe te tregoj se si e gjen ajo cfare kohe do bej mbasi dalin nga kisha....
Ok i thote ajo ..po jua tregoj:
çdo mengjes kur une zgjohem nga gjumi, ja shikoj burrit tim ate............
po ta kete ne te majte, bie shi--- po ta kete ne krahe te djathte nuk bie shi.
Ik , moj ik i thone shoqet se na genjeve......
Po mire i thone ato : Po sikur burri jot ne mengjes ta kete te ngritur drejt. si do ta gjesh ti cfare kohe bo bej?
Hahahahah.. qeshi ajo: Po ta ket te ngritur, une nuk vij fare ne Kish.

Boll per sot....Buona notte a tutti..

__________________
La vita e breve.....CERCA DI GODERLA!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2004 22:56
rocker_italia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rocker_italia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rocker_italia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rocker_italia Shto rocker_italia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rocker_italia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Shikoni kete kerkese interesante :)

SHKRESE PER RRITJE RROGE!

Une, I nenshkruari Penis, kerkoj nepermjet kesaj shkrese nje rritje te rroges time vjetore per arsyet e meposhteme:

Une bej pune fizike
Une punoj ne thellesira te medha
Ne gjithcka qe bej, une hidhem gjithnje me koke
Une nuk bej pushim gjate fundjaves ose gjate diteve tjera
Une punoj ne nje mjedis me lageshtire
Une nuk paguhem per kohe shtese
Une punoj ne nje vend te erret, me nje sistem shume te keq ajrimi
Une punoj ne temperatura te larta
Une gjithnje jam I ekspozuar ndaj semundjeve ngjitese gjate orarit te punes
I juaji

Penis


--------------------------------------------------------------------------------

I dashur Penis,

Pasi shqyrtuam kerkesen tuaj per rritje rroge, dhe pasi I morem argumentat e tua nen considerate, administrata jone vendosi te refuzoje kete kerkese per arsyet e meposhtme:

Ju nuk punoni 8 ore pa pushim
Disa here ju flini gjate orarit te punes
Ju shpeshhere thyeni rregulloren e vendosur nga bordi drejtues
Ju nuk qendroni ne vendin e paracaktuar, por endeni dhe ne zona te tjera
Juve ju mungon iniciativa, pasi e filloni punen vetem pasi jeni vene nen presion fizik
Ne fund te turnit, ju gjithnje e lini vendin e punes te c’rregullt
Ju rrallhere, I bindeni rregullores per sigurine vetjake, e cila kerkon veshjen e rrobes mbrojtese
Ju dilni ne pension kohe perpara se te arrini moshen 65 vjec
Ju nuk jeni ne gjendje te punoni dy turne njeri pas tjetrit, ne fund te turnit te dites
Dhe sikur c’fare thame me larte te mos mjaftonte, ju shpesh here jeni pare nga deshmitare okulare te hyni dhe te dilni nga vendi I punes duke mbajtur dy qeska te dyshimta me vete.
Sinqerisht I juaji, Bordi Drejtues

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2004 23:07
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

hahahahhahah sa kam qeshur mo cuna
Pergezime rocker_italia dhe ti master,po nga i gjeni mo kaq funny
Po ju tregoj une nje.
Martohet nje nuse e re dhe diten e pare i thote vjehrra:
-Degjo moj cupe ti qe te shkojme mire mos na talli fshati se ziremi per lesh koke do te te them huqet e mia, une zgjohem nga ora 8 po ta kem kotken e shamise ne ane te djathte jam ngritur me qejf po ama po ta kem ne ane te majte mos me dil para se te bera per 2 lek
-Mire thote kjo nusja po kam dhe une ca huqe po mi respektove do te te dua si mamane time.
Edhe une nga ora 8 ngrihem ,po dua te me sjellesh nje kafe dhe nje dopio fernet .
-Mire thote vjerra ta prish ty une
-Prit i thote nusja nga ora 10 dua nje dopio raki
-Po hajt se po ta sjell dhe ate
- Nga ora 12 dua nje dopio tjeter dhe qe ta dish ti moj vjerre pastaj sme plas fare nga ma ke kotken e shamise ne te majte apo ne te djathte

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2004 12:30
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

Edhe nje tjeter
Na martohet nje malok edhe i thote i jati pasi te mbaroni ne dhomen e gjumit do dalesh dhe do gjuash nje her ene ajer dhe fshati do ta mare vesh qe e kishim nusen te virgjer se keshtu eshte zakoni.
-Po mire thote ky, dhe pasi mbarojne del e gjuan ky.
Gezohet plaku kemi nuse te ndershme thote.
Te nesermen del prape dhe gjuan ky i biri .Te cuditur mblidhen gjithe fshati .
-Po ti ca ben i thone .
-Posi mor thote ky kush jam une te ma hedhe nusja , s'ishte me e virgjer sot dhe e vrava fare
Bobbooo imagjinoheni te keni nje malok te tille afer uuuuu me kaluan ca te dridhura

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2004 12:35
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

nuk e mbaj mende ku e kam pare kete

ishte nje shqiptar, edhe vajti nje nje banke ne usa edhe kerkoi,5000$
borxh, edhe do te paguante morgichin dmth perqindjen.
edhe i thote bankerja,?
- po cfare na le ti per siguri,sepse shqiptari do ikte ne shqiperi.
u le ferrarin thote ky ,ok i tha ajo ja tek i ke 5000$.
- edhe iku shqiptari.
kur u kthye shqiptari pas nja 15 ditesh, erdhi te banka qe te jepte 5000$
, edhe perqindjen.edhe te mirte makinen.
Zotri i thote kjo bankjerja, kemi disa pyetje per ju,--po i thot shqiptari??
Na kerkimet qe kemi ber thote kjo na del se ti je nje person shum i pasur,
edhe nuk kuptojme faktin qe pse kerkove keto lek te ne, edhe le ferrarin,
per 5000$!!!!!!!!!!!
po ky shqiptari pagoj nja 14$ perqindje per ato leket qe mori.
po mir i tha ky, ku gjen dot parkim ketu ne nyc, per 15 dit vetem per 14 $$.,
edhe me nje siguri kaq te madhe,qe edhe po humbi e paguan banka dy fish.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2004 17:06
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

ciao kota 97

e bukur kjo e bankes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2004 18:00
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

E dini ca kalamaja me erdhi nje ide.
Me jepni leje ju qe keni shkruar keto barcaletat ketu te bej nje permbledhje une se kam te njohur ne nje shtepi botuese,ndoshta behet best seller ne Shqiperi jo per gje po fitojme ndonje lek ne kurriz te popullit Mos keni merak se po u shit do ju jap nje kopje me dedikim te gjithve qe keni kontribuar

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2004 21:03
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

CA mi dua perqindjen time une

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2004 22:51
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.