Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > a mund te me thoni kushe eshe vendi me i bukure ne europ Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Ops se harova yeh Jimmy84 South Africa eshte bomb fare mezi p opres se do shkojme bashke per ndonje honey moon te kete inat Roke P


pacim se eve ty je super ylll muaqqqq

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 03:24
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha VLonjatja2003
E re namin bera se mban mend ti nc sa i poshter po bashke ishim mo per honey moon ca njeriu eshte ky Roke edhe kete e mohoj do ja fus vets tani bam e bam e bam PPPP

pacimmmmmmmm patrioteeee je yll boteeeeeeee


Moj kam qene i dehur dhe se mbaj mend Ti kush ishe ajo bjondja,ajo me floke te shkurtera, apo ajo me sy bojeqelli,apo ajo me gjokse me maje,apo ajo qe mbante vetem mbathje tanga nga victoria secret dhe qe lexonin nga mbrapa PINK :p:p ,apo ajo qe putha me gjuhe deri tek bajamet ne makine,he moj tek BMW cabrio he me thuaj kush ishe ti se une spara kam shume memorje te forte:p:p:p.Te lutem ma thuaj se ma le fiksim
pershendetje dhe ty patriote
Rrofte Vlora,ALBANIA,UNE,TI,MILANI,FERRARI,SCHUMACHERI.FORUMI,TE GJITHA GOCAT.kaq!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 05:52
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Post

Si ne shqiperi nuk ka ;-) Se cane koken per asgje ha , pi , ri dhe q*

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 09:05
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shkodrane82
AmeLcINa

Regjistruar: 14/03/2005
Vendbanimi: SunShine State
Mesazhe: 53

Europa ka vende te bukura plot, dhe s'mundesh me ja vu gishtin
njerit eshte me i bukuri. Nga ato qe une kam pare me ka mbete
fiksim Stambolli, ka bukuri te rralla. Por prape e cilesoj, qe Europa
eshte e mbushun me bukuri natyrore si psh Shqiperia, dhe gjithashtu
ka dhe bukuri te tjera qe nuk numerohen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 12:44
Shkodrane82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shkodrane82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shkodrane82 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shkodrane82 Shto Shkodrane82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shkodrane82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Citim:
Po citoj ato që tha VLonjatja2003
Ops se harova yeh Jimmy84 South Africa eshte bomb fare mezi p opres se do shkojme bashke per ndonje honey moon te kete inat Roke P


pacim se eve ty je super ylll muaqqqq



O yllo ti mire e ke ate idene per muajin e mjaltit andej se nuk eshte keq po ate muhabetin me Roken s`e mora vesh une. Se ma sa shoh une nuk paska qene muaj mjalti po muaj orgjie apo genjen ky labi (se nuk i mungon fantazia per gjera te tilla, mjafton te mbylli syte dhe e sheh veten duke.........vajtur per "gorrica" ) Pershendetje yllo.

Modifikuar nga jimmy84 datė 18/03/2005 ora 20:00

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2005 19:34
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Weeeeeeeeeeee Roke po une s jam asnjera nga ato mo boboo i poshter ma paske dredhur ti mua mire ne hooney moon... I want the divorceeeeeeeeee PPPPPPPP


PS: Jimmy84 jo re dreq ca orgjie thu ti ( Po Orgjie mo ca dmth ??? )... Boh sa mbrapa une me keto fjalet me duhet te hape fajlorin shqip PP


muaqq te dyve

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2005 22:54
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

Orgji? Si i thone anglisht kesaj mo? Orgy? Orgji yllo eshte kur behen nja 7-8 veta dhe nisin ja "permbledhin" njeri tjetrit.
Kapishi ndonje gje now?

Ore Roke po ai nuk paska qene muaj mjalti mor lal. Ai paska qene muaj nektar fare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2005 11:57
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LSD
Anetar i ri

Regjistruar: 07/03/2005
Vendbanimi: turqi
Mesazhe: 29

pershendetje patriote

vendi me i bukur ne europ eshte hollanda sepse te kujton kopshtin e edenit apo jo?hollanda mban kampion per lulet shumengjyreshe e kopshtet e saj qe mund te shplodhesh plotesisht dhe shpirterisht ne te njejten kohe...

__________________
RRofte emri shqipetar dhe shqiperia se e meriton dhe per kete duhet te bejme gjitheēka per madje te japim dhe jeten a jeni dakord te gjithe?poshte greqia dhe serbia

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2005 12:17
LSD nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LSD Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LSD (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LSD Shto LSD nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LSD nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Thumbs up

Vendi me i bukur ne bote-Parisi(France)!

Pamje fisnike,

Pasterti totale,

Kulture moderne,

Gjuhe lluksoze,

Gatim perfekt...etj etj...

Dhe Parisi eshte Kryeqyteti i te Dashuruarve!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2005 04:05
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Jimmy e bone lemsh mo dreq... akoma se kuptoj une ca i thone do ma thush troc fare ti mua apo si e ke hallinPPPPPPPPPP
ore dreq pse mo muaj nektar ka bere ai.. po kjo si shpjegohet se as kete se kuptoj une???? Ti me vdiqe me keto fjalet seprapthi mua boobo.... I feel so behindPPPPPPP

ciaoo ylll

PS: love gjirokastra PPP

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2005 05:00
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > a mund te me thoni kushe eshe vendi me i bukure ne europ

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.