Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Ku jane vajzat me te bukura ne bote? Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lilou-dragon
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/06/2003
Vendbanimi: coin predu
Mesazhe: 148

lol jo smori fund se sjam dakort me ty ......femrat ne indi jane mbase te bukura po me vjen keq nuk i japin shum vlera vetes !!ne gjermani e ne france femrat jane shum te shpifura , sigurisht po marr nje pjese te madhe por jo te gjitha!!! ne shqiperi per mua eshte njesoj (lol) ka femra qe s'shikohen me sy (oh se kundeshtime do kem)e ato tiranset ska shum kohe qe kane filluar te modernisohen cik nejse po flas ne pergjithesi e kur flasim ne pergjithesi nuk do te thote qe kemi te drejte ...por ky eshte mendimi im ...por eshte e vertete qe femrat braziljane jane te bukura (ne pergjithesi)

__________________
love is what makes you smile when u're tired

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2005 01:10
lilou-dragon nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lilou-dragon Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lilou-dragon (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lilou-dragon Shto lilou-dragon nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lilou-dragon nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

PERSHENDETJE

I lived and worked in Greece on a touristic island and I have seen lots of different nationalities that visited the hotel where I worked.My job was running a bar so it was my job to talk to all the customers The most beuatiful girls in my opinion were girls from :-

Czech - beautiful but very cold.

Holland - nice looking and good character.

Slavian - Beautiful inside and out

Norwegian - Beautiful but like to mess with your mind.

Me falni qe e kam shkruajt ne anglisht por mundohem ta praktikoj

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2005 02:00
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Kapeqini vajza te mira

Ka peqini vajza te mira sa ske ku i gjen. Mos e lexoni shpejt dreqin se dilka keq, tashi e pashe. hihihihihihi.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Janar 2005 05:24
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Re: Re: Kapeqini vajza te mira

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


o cpo me ben te qesh si i marre lol ooooo respekte bro



Po e thashe bre me lart qe vajzat Shqiptare jane me te bukuar por tema vazhdonte me Spanjolleet keshtuqe mu desh me e specifiku edhe se ku jane, dhe ka peqini vajza te bukra, ohuuuu ate e din te gjith. Eshte qytet i vecante.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 00:29
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ELba^GurL
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/12/2004
Vendbanimi: live from ma house...hmmm....Y ?
Mesazhe: 250

varet............... cdo shtet ka bukuri femerore

__________________
Jeto sot ....se neser si dihet !!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 18:16
ELba^GurL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ELba^GurL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ELba^GurL (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ELba^GurL't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ELba^GurL Shto ELba^GurL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ELba^GurL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Citim:
Po citoj ato që tha transparenti
...vajzat me te bukura ne Bote, ne radhe te pare jane SPANJOLET

oléeeeeee :

Gracias por la parte que me toca:p

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 18:55
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Talking

really?

Citim:
Po citoj ato që tha myzeqari
zotrote kujtoja se ishe gjirokastrite !!!
Ndoshta jam gabuar


une jam e paster gjirokastrite por.... as you say: Never judge a book by its cover!

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Janar 2005 19:37
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Right_now
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 11

Re: ku_jane_vajzat_me_te_bukura_ne_bot

Citim:
Po citoj ato që tha tironci_pa_brecka_1
per mendimin tim vajzat me simpatike edhe me te mbajshme ne bote jane ne brazil_itali_albania_uk

ku mendoni juve??????????????



Dhe une bie dakort me mendimin tend ..... ato brazilianet kane nje arse qe dhe une qe jam femer me ben te kthej koken.

Sweden ka gjithashtu femra te bukura.


Ciao

__________________
Well...............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 01:33
Right_now nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Right_now Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Right_now (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Right_now Shto Right_now nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Right_now nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Right_now
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 11

Re: SHQIPERI...

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra
Po bie bore ketu ne forum, ngriva nga te ftohtet !

Po ca shkruani aman o cuna,-me thoni te drejten"Ku ka si vajzat SHQIPETARE?"
Ne pa tualet fare, na ndricon fytyra,dukemi si princesha,
jo me keto shpifaraket e huaja,
qe me pese gisht puder,
mundohen te mbulojne difektet e fytyres!

JU LUTEM, hapni syte mire edhe diten , jo vetem "naten?!"

VAJZAT SHQIPETARE I MBAN FRESKIA, ORIGJINALITETI,ZGJUARSIA!

Epo, para neve, nuk jane te "tjerat" o cuna!

SA INAT KAM KUR NUK NA DUAN SHQIPETARET!!!!!!!!!!!


ju perqafon _Sykaltra

FELIZ NAVIDAD!




Me fal qe po nderhyj dhe po bej koment ne kete pergjigjen tende a jeton ne realitet ti
a ke shkuar ti ne Shqiperi tani kohet e fundit ku femrat e vene make up qe ne 9am e me mini ku shkojne per te bere pazar per te ngrene. ketu ku jetoj une te kete femra te lyera ashtu e te veshura ne ate menyre ne mengjes vetem DIRTY LOOKS do marrin.

"FRESKIA. ORIGJINALITETI, ZGJUARSIA" - Koment komunisti.

Si femer mi femer po nuk u mbajte e po mos u kujdese per fytyren e trupin nuk te rregullon kush tjeter.

Me fal pse ZGJUARSIA ti heq qimet e kembes ty?!!!!


ciao

__________________
Well...............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 01:41
Right_now nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Right_now Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Right_now (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Right_now Shto Right_now nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Right_now nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

Talking

ja po jua shkruaj nje mesazh (->Degjoni plakun se une i di kto gjona:)<-)

Ore aman amon amane ...... akoma jo me gili mili vajzat me te bukura ne ALBANIA --edhe cunat me simpatik ALBANIA une per vete me me fur Britnin-me shqiptaren une do zgjedh ?????????(shqiptaren)
ore po gjiptarja ne kenoq shpirtin mjalt mjalt mjalt ma ka shpirtin)))



Nejse si ju kam une iher juve se kam hum pak lali( i zon kam qen)
flm per gjith keto mesazhe jua kthefsha ne dasmat tuaje

PERSHENDES VAJZAT SHQIPTARE KUDO QE NDODHEN
*me mend ne koke

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------pershendetje edhe respekte nga miri-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------{FaShIoN_StUdEt}---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2005 09:27
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Ku jane vajzat me te bukura ne bote?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.