Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > .Si do ja veni emrin djalit tuaj ??? Jam kurjoz ta dij!
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Re: Re: .Si do ja veni emrin djalit tuaj ??? Jam kurjoz ta dij!

Citim:
Po citoj ato që tha aries_girl


une kam menu me ja vone cunit tim emrin ENDY .ju pelqen apo jo?


Jo nuk na pelqen:pPo ty pse te pelqen???na thuaj edhe ne qe ta dime:p:p:p ,pastaj ku e di ti ne do besh cun apo jo.Ehuuuu se aq kollaj eshte te vesh emer.Shiko sa probleme dalin nga mbrapa??
pershendetje

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 05:18
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aries_girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2004
Vendbanimi: in you're heart (i hope)
Mesazhe: 128

Re: hi

Citim:
Po citoj ato që tha roke

Jo nuk na pelqen:pPo ty pse te pelqen???na thuaj edhe ne qe ta dime:p:p:p ,pastaj ku e di ti ne do besh cun apo jo.Ehuuuu se aq kollaj eshte te vesh emer.Shiko sa probleme dalin nga mbrapa??
pershendetje



pytje ishte per emer cuni roke . dhe ty ste pelqeka . so what?

cdo njeri ka preferencat e veta.anyway thnx per pergjigjen. kisssssssss

__________________
If everybody had a heart...
yours would never be broken..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 20:07
aries_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aries_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aries_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aries_girl Shto aries_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aries_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

une kisha qef me ja ven cunit BESNIK por meqe e kam vet nuk mundem me ja ve kete....
keshtu qe them tia ve ALEXSANDER

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2004 20:27
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Talking

Hmmm

Pyetje qe nuk don shume mend

Admirali Junior


:p:p:p:p


Seriozisht tani, vallaj nuk e di. Kur te jem ne ate pozite, duhet te pyes dhe gruan, se vetem nuk vendoset.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2004 22:25
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Hmmm

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali
Pyetje qe nuk don shume mend

Admirali Junior


:p:p:p:p


Seriozisht tani, vallaj nuk e di. Kur te jem ne ate pozite, duhet te pyes dhe gruan, se vetem nuk vendoset.






hahahha Admiral,, miss you in chat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2004 05:17
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha Senatus

ta tregoj une Hanibalin dhe Garibaldin ty :p



hahahahahaa
o te rente mega million ty ishalla

ne fakte Garibald nuk eshte emer i keq do e ve edhe kete ne list :p

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2004 00:56
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dido
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 46

Alban,ndersa vajzes Albana.

__________________
ti shqiperi me jep nder,mejep emrin
shqipetar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2004 15:01
dido nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dido Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dido (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dido Shto dido nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dido nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

besardo djalkes cupkes besarda

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2005 15:07
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

hahahaha, sa larg na cuat!

mua me pelqejne emerat shqipetare,
por meqenese femijet e mi do lindin ne usa(mbase)

me pelqejne emrat

per djale"NICKY" dhe "GEORGE"

per vajze"GEORGIA" dhe "CAITLIN"

emer shqipetare, per vajze me pelqen "TEUTA", kam pasur nje moter binjake
me kete e mer,
e cila ka vdekur 8 muaj pas lindjes sone...
nuk kam arritur ta njoh...ne foto e kam pare,
biles e mbaj akoma ne portofol....

naten e mire nga une_Helga_PARIS.

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2005 19:54
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Smile

Te njejtin mendim kam dhe tani!

George ose Nicky(lovely names!)

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2005 04:21
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > .Si do ja veni emrin djalit tuaj ??? Jam kurjoz ta dij!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.