Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > cili eshte hobi juaj
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
aries_girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2004
Vendbanimi: in you're heart (i hope)
Mesazhe: 128

Smile

cili eshte hobi juaj

shpresoj tju pelqeje kjo teme .te gjithe kemi hobe dhe do ishte bukur per mendimin tim ti diskutonim me njeri tjetrin.

une kam hob muziken. me pelqen te kendoj por asnjehere ne publik.hahahaaha
me pelqen gjithashtu piktura . dhe kam bere disa pejsazhe te vogla.

JU? flm per pjesmarjen. love you all

__________________
If everybody had a heart...
yours would never be broken..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 02:43
aries_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aries_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aries_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aries_girl Shto aries_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aries_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

hobe?

ecjet rrugeve vetem me kameren ne dore ,duke bere fotografi, (a lot lately)
te lexoj libra ,(oh i love it) me terheqin shume librat filozofike dhe psikologjike ,misteret,intrigat dhe romancat.
te degjoj muzike/download muzike
drawing /painting(only recently)
writing poetries-(a lot lately..)/ short stories-(not so many lately..)
playing piano
going to theatres whatching movies
travelling etc

dreaming/planning about things u know they may come true is my favorite hoby

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 05:42
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Thumbs up

Pershendetje!

Hobi im eshte te dale patrulle rrugeve te bagdadid!
Nuk ka me ndjenje te larmishme kur nuk e di se cfare fshihet mbas cdo cepi rruge apo muri!
Vigjilent dhe ne mbrojtje te shokeve qe ke ne krah!

Is the best!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 07:29
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aries_girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2004
Vendbanimi: in you're heart (i hope)
Mesazhe: 128

Re hi

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter
Hobi im eshte te dale patrulle rrugeve te bagdadid!
Nuk ka me ndjenje te larmishme kur nuk e di se cfare fshihet mbas cdo cepi rruge apo muri!
Vigjilent dhe ne mbrojtje te shokeve qe ke ne krah!

Is the best!



bravo oliinter. hahahahahahahaaaaaaaaa. keshtu te do partia.
kisssssss

__________________
If everybody had a heart...
yours would never be broken..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 20:04
aries_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aries_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aries_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aries_girl Shto aries_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aries_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SeXxXy_EDANA_04
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/08/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 73

Red face

Re: cili eshte hobi juaj

Citim:
Po citoj ato që tha aries_girl
shpresoj tju pelqeje kjo teme .te gjithe kemi hobe dhe do ishte bukur per mendimin tim ti diskutonim me njeri tjetrin.

une kam hob muziken. me pelqen te kendoj por asnjehere ne publik.hahahaaha
me pelqen gjithashtu piktura . dhe kam bere disa pejsazhe te vogla.

JU? flm per pjesmarjen. love you all



Hobi im eshte muzika .dmth te kendoj edhe te kercej.kercej yes in public.
kendoj only home ,taking a shower,watching tv,studying,and talking on the phone to my best friend.lol

__________________
i love albania and albania.;hatin doent make u beautiful.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Nëntor 2004 20:58
SeXxXy_EDANA_04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SeXxXy_EDANA_04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SeXxXy_EDANA_04 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SeXxXy_EDANA_04't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SeXxXy_EDANA_04 Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

Re: hobe?

Citim:
Po citoj ato që tha lorie
ecjet rrugeve vetem me kameren ne dore ,duke bere fotografi, (a lot lately)


Sdi pse ma kujtoi kjo qe shkruajte , ate djalin tel filmi American Beauty qe rrinte duke filmu nji qese plastmasi qe e merrte era lol

anyway , hobi jem te rri klubeve

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 02:54
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Re: Re hi

Citim:
Po citoj ato që tha aries_girl


bravo oliinter. hahahahahahahaaaaaaaaa. keshtu te do partia.
kisssssss



Thank's for the kiss honey! Por Une jam i depolitizuar dhe nuk i dua partite!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 08:29
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Te bej gjera shoqerisht te dobishme per komunitetin ne te cilin jetoj qe shkojne nga pagimi i taksave per plehrat,tek pritja ne muaj me rradhe neper zyra per riperteritje dokumentash.

Sidomos kete te fundit e bej me pasionin me te madh sepse çuditerisht,vjen me shpejtesi marramendese afati.

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Nëntor 2004 08:44
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aries_girl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/11/2004
Vendbanimi: in you're heart (i hope)
Mesazhe: 128

Re: Re: Re hi

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter


Thank's for the kiss honey! Por Une jam i depolitizuar dhe nuk i dua partite!



hahahahahahahahaaaaaaaa oliinter ok lal atehere ashtu te do populli.bravo.

__________________
If everybody had a heart...
yours would never be broken..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Nëntor 2004 15:23
aries_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aries_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aries_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aries_girl Shto aries_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aries_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
gagaci
orator_i_mbaruar

Regjistruar: 24/10/2004
Vendbanimi: tirona re_lapraka_ali demi-kjo osht tirona jon...
Mesazhe: 163

Hobi im eshte sporti, te merrem vete me sport dhe te shikoj te tjeret qe e ushtrojne ate. Nuk a shume rendesi cfare kategorie.
Te loz me femijet e mi, te dal shetitje me ta, te shkojme se bashku ke "Magic World" cdo dite. Me nje fjale te jetoj ne boten e femijve.

__________________
Durimi eshte nje virtyt prej te cilit shqipetaret kane fare pak ose aspak.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2004 22:33
gagaci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gagaci Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gagaci (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: gagaci Shto gagaci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gagaci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > cili eshte hobi juaj

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.