Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > E bana zemren gure me hy dhe nje here.
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Shkodrane82
AmeLcINa

Regjistruar: 14/03/2005
Vendbanimi: SunShine State
Mesazhe: 53

Shkodrane82

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re s5300322.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 113 herė.

Une quhem Lona dhe jam 22 vjece, sic shifet jam Shkodrane( dhe teper krenare me kene e tille)Jetoj ne Usa tash 3 vjet e gjysem..hala s'po mesohem me e dashte kete vend, mendja atje ne Shkoder me rrin.
Jam e martume, dhe kam nje djale 6 muajsh e gjysem qe asht si shpirt i vogel..asht gezimi i jetes tone....Kenaqesia ma e madhe keka kur bahesh prind..edhe pse ne moshe te re.
Te jesh ne shtepi gjate gjithe dites, nuk asht kollaj por kur ke me cfare merresh....ja ban hallall tana gjanat. Deri tash kam kene rahat se vetem kam ndejte me rrite djalin, por tashi do ja filloj dhe shkolles, se me mbeti pergjyse nga djali. Do filloj nursing ( infermiere) dhe pastaj me kismet dhe me lart per doktoreshe. Ishalla jena shendosh duhet me thane, sesa plane baka njeriu ne jete..dhe se dijme sesi do na vazhdoje rrjedha e saj.
Keshtu pra me pak fjale kjo jam une, Shkodrane82.Me pelqejne shume prezantimet e anetarve te forumit, sepse keshtu krijon nje ide me mire se me ke je duke komunikuar.

Ju pershendes me nje foto

Modifikuar nga volter datė 04/04/2005 ora 11:19

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 13:05
Shkodrane82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shkodrane82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shkodrane82 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shkodrane82 Shto Shkodrane82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shkodrane82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Post

Re: E bana zemren gure me hy dhe nje here.

Citim:
Po citoj ato që tha Shkodrane82
Kur u hap forumi per here te pare, e mora mundimin dhe u rregjistrova me nickun yllshkodrane, por mundesia per me hy shume nuk ishte.
Dhe keshtu harrova fjalekalimin dhe harrove krejt dhe kete forumin.
Kur para disa ditesh pashe nje shoqen teme qe kishte fillu me hy ketu, dhe me kenaqesi u rregjistrova prape.
Tash s'ma do mendja se don me dite kush me detaje se kush jam une, e ca baj une..por me nje permbledhje te vogel po prezantohem.

Une quhem Lona dhe jam 22 vjece, sic shifet jam Shkodrane( dhe teper krenare me kene e tille)Jetoj ne Usa tash 3 vjet e gjysem..hala s'po mesohem me e dashte kete vend, mendja atje ne Shkoder me rrin.
Jam e martume, dhe kam nje djale 6 muajsh e gjysem qe asht si shpirt i vogel..asht gezimi i jetes tone....Kenaqesia ma e madhe keka kur bahesh prind..edhe pse ne moshe te re.
Te jesh ne shtepi gjate gjithe dites, nuk asht kollaj por kur ke me cfare merresh....ja ban hallall tana gjanat. Deri tash kam kene rahat se vetem kam ndejte me rrite djalin, por tashi do ja filloj dhe shkolles, se me mbeti pergjyse nga djali. Do filloj nursing ( infermiere) dhe pastaj me kismet dhe me lart per doktoreshe. Ishalla jena shendosh duhet me thane, sesa plane baka njeriu ne jete..dhe se dijme sesi do na vazhdoje rrjedha e saj.
Keshtu pra me pak fjale kjo jam une, Shkodrane82.Me pelqejne shume prezantimet e anetarve te forumit, sepse keshtu krijon nje ide me mire se me ke je duke komunikuar.
Tash sa per me i dhane lezet ketij prezantimi, po ve foton e engjellit tem..
Por mos harroni me ba MashAllah tane qe ta shifni eeee...:p




Bahhhh Lona me lodhe mie tu lexu , per koken time gjeri me sote nuk kisha lexu kaq shum po pash ate foton e atij bebit ene thash po futem ta lexoj njer per ca flet..... Mire se na erdhe dhe te uroj tja kalosh sa me mire mes nesh.... Marshalla djali po kape ato gjenat une Lona se mos ta more mesysh se urdher zbesoj ti kesh vone djalit te xhepi hahahahaha

Lona suksese me shkollen ishalla po ja del mbane se e ke ene cik te veshtir se keta te vegjlit dune dhe mamin ose babin nga prapa ;-)

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 15:56
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

pershendetje

Shkodrane nese je ajo me YllShkodrane njefemi bashke sdi a te kujtohet kema pas fole ne aol edhe te albumi ftotografik kur ishte ma parpara, Njese djali te paska ngja ty si ylllllll botet se te kam pa ne foto edhe e pac me jete ishalla. Te uroj suksese dhe lumturi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 17:24
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Mire se erdhe ne kete forum perseri Shkodrane82

Se pari nje mashAllah per ate topçen e bukur.

Se dyti ju uroj t'ia kaloni sa me kendshem ketu, dhe zoti ju plotesofte deshirat

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 17:26
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Lona mir se erdhe naqe
Marshalla sa te keka ba djali maj. E pac me jete. Ja kalofsh mir ktu.
Pashim
(Neta)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 20:30
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shkodrane82
AmeLcINa

Regjistruar: 14/03/2005
Vendbanimi: SunShine State
Mesazhe: 53

Orion te flm per mundimin qe ke marre me lexu kete qe kam shkru une, dmth Brandon paska kene arma e ngrohte qe te paska ba me e lexu..lol..
Flm gjithashtu per urimin ne lidhje me shkollen, me sakrifica do ja dal ne krye...sepse ky vend e ka ate te mire qe te jep mundesi me ece shume.

Dreqja une jam maj dora vete, njajo qe ke fole ti me te....Dhe ti flm per urimet por djali s'me ka ngja mu hic..lol ( inat me vjen ) asht krejt si i jati..
Ishalla vajzen kur ta baj ka me kene si une..:p
Me behet qejfi qe po flasim edhe nje here bashke.

Sabina thnx gjithashtu dhe ty tu realizofshin gjithe deshirat ca ke ne jete.

Keila ( shoqja jeme e voglise ) asht rrite pisi 6 muajsh e gjysem, ikun muajt shpejt e nuk vehet re sesa shpejt rriten edhe femija.
Ti shpresoj te jesh mire, dhe kur ta kete shkru i madhi Zot, na e ban nje vajze te bukur si mami...per Brandonin....

__________________
Kush ben keq, eshte me fatkeq se ai qe e peson...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2005 21:45
Shkodrane82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shkodrane82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shkodrane82 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shkodrane82 Shto Shkodrane82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shkodrane82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

mireserdhe Lona e dashur...

uroj te kalosh sa me mire, dhe paci suksese

pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2005 13:23
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

YllShkodrane ma mori mendja naqe se ishe ti,,, me bahet qefi qe hyne ne ket forum te bajme pak gallad sic e kena zanat,,, e paske edhe burrin yll pra se djali po me duket ma shum si ti me ane te fotos, burrin sta njoh.... kisssss djalin shyqyr si se kam afer se ja kisha gri faqet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2005 15:58
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Lona

Mireserdhe ne Forum......Shpresoj qe edhe Brandon te jete sa me mire me shendet.....Eshte shume femije i bukur......

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2005 18:35
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > E bana zemren gure me hy dhe nje here.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.