Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > turne biliardoje Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Citim:
Po citoj ato që tha CoNNecT
i cik sa per neps


Do ti them analistes te te kete parasysh :p

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Prill 2005 20:36
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Aljohin
Mjek. Psikiater.

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: Padova
Mesazhe: 576

Une ua jap te dyve afro fe. Meqe ra fjala s'kam lujt noi here biliardo. Po te doni ndonje loje shah e dini ku te me gjeni. Tani per tani jam ne Padova

__________________
"I believe there are more instances of the abridgement of the freedom of the people by gradual and silent encroachments of those in power than by violent and sudden usurpations." James Madison

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 10:52
Aljohin nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aljohin Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aljohin (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Aljohin't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aljohin Shto Aljohin nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aljohin nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Citim:
Po citoj ato që tha Aljohin
Une ua jap te dyve afro fe. Meqe ra fjala s'kam lujt noi here biliardo. Po te doni ndonje loje shah e dini ku te me gjeni. Tani per tani jam ne Padova


Do na japesh na i kafe ta bojme nje xhiro deri ne Padova :p

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 11:07
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Aljohin
Mjek. Psikiater.

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: Padova
Mesazhe: 576

po hajt mo se po ta jap po shahun do e marresh ti atehere...ose ta marr une dhe ma jep ti kafen

__________________
"I believe there are more instances of the abridgement of the freedom of the people by gradual and silent encroachments of those in power than by violent and sudden usurpations." James Madison

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 11:11
Aljohin nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Aljohin Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Aljohin (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Aljohin't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Aljohin Shto Aljohin nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Aljohin nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Hmmm

Ore, dhe mua me njoftoni me memo ne irc (ti Orion) ose kur me shihni ne MSN (prape ti Orion dhe ti Analiste) kur behet raundi i dyte i turneut.


Ciao

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 11:54
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
argjiro2004
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: Rrugve
Mesazhe: 55

Question

Pershendetje piplla.
Ne turnin e dyte a behet te luajn dy lojtare te nje grupi? Jo per gje se une fitova po nuk di nqs do ndeshen vetem fituesit apo . . . .?
Orion-Analiste nga juve pres se mesa shoh une te tjeret jane me keq nga une.
Thenk ju derri maç.

__________________
It's Nice 2 B Important But It's More Important 2 B Nice

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 13:39
argjiro2004 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė argjiro2004 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me argjiro2004 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė argjiro2004't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: argjiro2004 Shto argjiro2004 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto argjiro2004 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

ju befsha lemsh ju befsha. me lemsh se po e beni turneun s'po ben nena.

e di cfare? turneu do vazhdoje vetem me

analisten, orionin, admiralin, gsotin, connectin, darken, argjirone, te pafajshmin. jemi 8 veta. do ndahemi ne 2 grupe.

grupi 1

analistja connect argjiro darke

grupi 2

gsot orioni admirali i pafajshem

secili do luaje me secilin nga dy ndeshje e te shofim rezultatet pastaj.

dakort jeni? se me duket se po e bej me lemsh se c'eshte

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Modifikuar nga Klodel datė 21/04/2005 ora 16:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 16:41
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
argjiro2004
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: Rrugve
Mesazhe: 55

Thumbs up

Si urdheron Analiste.
Turne Bilardoje----Powered by Analistja:p

__________________
It's Nice 2 B Important But It's More Important 2 B Nice

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 16:52
argjiro2004 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė argjiro2004 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me argjiro2004 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė argjiro2004't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: argjiro2004 Shto argjiro2004 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto argjiro2004 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

un online jam do bejm ndonje dore?

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 16:53
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Orion
Student

Regjistruar: 04/11/2003
Vendbanimi: Italy ( Rome )
Mesazhe: 802

Post

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
un online jam do bejm ndonje dore?


Dhe une Online .

Nese ndonje nga ata qe eshte ne grup me mua do te luaj me lepurushi_it jam.

__________________
[o_O]-[JuVeNtUs]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2005 16:59
Orion nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Orion Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Orion (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Orion't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Orion Shto Orion nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Orion nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > turne biliardoje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.