Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > J@ pse ja vlen te jesh nje burre ne jete......
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Arrow

Nje gje nuk kuptova une nga perdorimi i asaj fjalise tuaj Tonia:"deformim profesional" punon ti apo studion?Nese studion nuk e ka vendin ketu...por nese punon atehere you're right.Une nuk paradij se cfare studioni juve ashtu sic nuk para dini juve se cfare studioj une,dhe te ju them dhe nje gje te vogel:studimet qe ndjeku une jane nje shkalle me siper sec ajo qe beni juve dhe qe ne shkolle te mesme kam studiuar ne nje nga vendet me te mirenjohura keshtu qe ....
Ke te drejte per moshen Tonia:me shkoi e skuqura deri ne maje te gishterinjeve...s'ke ci ben, vete mosha!Une thjeshte desha te beja qe te kuptoje qe me nje fjalor pak si te teperuar nuk behesh aspak interesante, asgje me shume.
Analistja, rendesi ka nje gje d.m.th qe nuk fyeva askend, nese frikesohen me kaq pak atehere me vjen keq.

Pershendetje kordiale,
amor alucius

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 15:57
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tonia
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2003
Vendbanimi: Shqipėri
Mesazhe: 190

Red face

Amor

Me fal qe para se te perdorja ate shprehje nuk konsultova fjalorin, mire e ke qe me korigjon. nga ana tjeter mjaft na perplaset ne fytyre ato shkollat tuaja te bera ne vendet me te mirnjohura se po e shofim te gjithe me syte tane cdo te thote. fakti qe je ne nje vend te mirenjohur nuk tregon domosdoshmerisht nivelin tend personal. nuk kam ndermend te fyej me kete. personalisht nuk qahem dhe fakti qe po bej nje master ne gender studies shpresoj ta justifikoje frymen e postimeve te mia, nese jo .........
sa per fjalorin hot.... well keshtu eshte menyra e te shprehurit tim dhe nese kjo nuk me ben interesante, nuk kam ndermend te ridmodifikoj me veten time.....
shpresoj qe mos e zgjasim me se kemi dale nga tema me duket
hajde ciao

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 16:38
Tonia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tonia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tonia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tonia Shto Tonia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tonia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Hahahaha,

me bere te qeshi vertete(dhe nuk jam e vetmja ketu ta siguroj kete)Une kam me shume kohe qe jam e regjistruar ne forum dhe nuk kam preferuar te beja publike se cfare studioj.Kurse juve sapo erdhet, bej kete studioj ate, po me ngadale.Ketu ka shume mendje te ndritura( biles dhe me te ndritura se une dhe ti), qe kane studiuar (qofte dhe ne shqiperi), qe kane arritur njefare pozite sociale por qe kane mbetur modeste.Une u detyrova(nese mund te shprehem keshtu) nga ju qe te jepja me shume hollesi mbi ate qe bej, ishte ajo qe kerkuat juve.

Nejse, nuk ka me kuptim qe te vazhdoj nje debat te tille me juve

Ju pershendes,
Amor Alucius

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 16:51
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tonia
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2003
Vendbanimi: Shqipėri
Mesazhe: 190

Wink

e fundit

me behet qefi qe te pakten i kam zgjatur jeten disave ne forum.shpresoj me shume se 5 minuta

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 17:15
Tonia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tonia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tonia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tonia Shto Tonia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tonia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Talking

Ehh, per kete te jesh mese e sigurte!

p.s nuk ishin vetem anetare te forumit

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 17:23
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tonia
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2003
Vendbanimi: Shqipėri
Mesazhe: 190

pse me ben te ha premtimin

Sa keq me vjen qe jeta juaj ka nevoje per te tilla ngacmime meskine, sic eshte prezantimi im i provokuar prej teje e dashur. nejse sic e kam pranuar me siper, ja pse ja vlen te jesh burre ne kete jete. mundohu te gjesh te tjera per te perkedhelur sedren femerore, nese kerkon te jesh kunderryme..
ka mundesi ta mbyllim me kaq?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 17:33
Tonia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tonia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tonia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tonia Shto Tonia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tonia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Red face

pls mjaft tani,

Te duhet pak filozofi qe ta kuptosh ate kunderrymeVaret se ndaj ciles rryme je kunder: te asaj te budallenjeve,mendjemedhenjeve,injorantave...apo...ka shume nga keto ne rastin tim!

Dhe nje gje te fundit fare:mundohu te artikullosh me mire, dhe mbas nje pike fjalia qe rrjedhon eshte me shkronje te madhe.

Le ta quajme te mbyllur kete debat pa vend, nese deshironi qe ta vazhdojme me tej, mund te ju jap nje mundesi tjeter komunikimi

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 17:41
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ami-
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/12/2002
Vendbanimi: Venezia
Mesazhe: 569

Te jesh burre do te thote qe te durosh edhe keto kapriciot e femrave te zgjuara si puna e debatueseve te mesiperme.

Ke ne dore dy zgjidhje te pranosh luften e kunjave te tyre apo te hidhesh ne krahet e nje njeriu i cili eshte i qete dhe me pak impulse ironie.

Une per vete kam zgjedhur menyren e pare madje mund te them se me kane afruar me teper kunjat me shoqen time se sa muhabeti serioz.

Do te doja te njihja shokun e afert te Amor se mendoj eshte fenomen ne kete loje.

Si mashkull nuk do te doja qe te ishte nen nivelin e ironise se Amor sepse do na bente inferiore.

Imagjinoni sikur ta kishim ate edhe ne forum. Do te ishte i garantuar argetimi.

__________________
Mendjet e mėdha diskutojnė ide, mesataret ngjarje, te voglat njerėz...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2003 18:06
Ami- nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ami- Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ami- (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ami-'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ami- Shto Ami- nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ami- nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tonia
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2003
Vendbanimi: Shqipėri
Mesazhe: 190

post mortum

po e ul perden e meshires ne kete skene.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2003 10:56
Tonia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tonia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tonia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tonia Shto Tonia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tonia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Ciao a tutti

Eshte si ai liqeni i qete qe te gjithe kemi pare shume here.Merr nje gur dhe e hedh larg...............shikon qe formon ''dallge'' te lehta e prish qetesine e siperfaqes se ujit!!

Personalisht me pelqen ta bej kete gje,mos kini frike se sjane ''dallge '' qe te mbysin!

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Maj 2003 11:19
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > J@ pse ja vlen te jesh nje burre ne jete......

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.