Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!
Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Per mua ky paska qene homo. Pastaj dhe Greqine aty afer e kane...



 

Po jo moj motra jo. Pupupu atje e kini mendjen ju mudhernet se jane si ne mode keto pushtlleqet sot, na kerkojne edhe legalizime demek.

 

Labi qe beri ate pune, nuk i zihej po te mos bente dhe ca :thasheth

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Dhjetor 2008 19:42
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


 

Po jo moj motra jo. Pupupu atje e kini mendjen ju mudhernet.

 

Labi qe beri ate pune, nuk i zihej po te mos bente dhe ca :thasheth



. Je nje ti, je nje ti....nuk e di sic duket sesi jane labet amori, sa per burreri moj amor s'ke cu thua...po deshe mos me beso mua....

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Dhjetor 2008 19:46
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Polici rrugor ndalon nje makine dhe fillon e i thote...

- 10 000 leke per fenerin e pare qe e ke te thyer

- 15 000 leke per sinjalin anesor qe eshte i thyer

- 30 000 leke per llambat e frenave qe jane te djegura

 - 40 000 leke per parakolpin qe varet dhe eshte i thyer

- Gjithsej 95 000 leke - thote polici

- Nuk ka problem per leket - pergjigjet shoferi duke i dhene celsat - vetem me thuaj kur do jete gati  qe te vij ta marr nga servisi...

 

------------------------------------------------------------------------------

martesa

 

vitin e pare te marteses flet burri dhe gruaja degjon

vitin e dyte te marteses flet gruaja dhe burri degjon

vitin e trete te marteses flet burri, flet gruaja dhe degjojne fqinjet....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga halfgang datė 01/01/2009 ora 13:37

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2009 13:20
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

shenjestra

Duke ecur rruges ne kembe nje xhaje i ndalon papritur perpara nje benz mercedes dhe prej tij del nje i njohur dhe mbasi takohen dhe shkembejne fjalet e njohura "si je, si ke qene etj " ai qe kishte benzin i thote xhajes

- hajde hip tek benzi im te coj ku ke per te vajtur

- ne rregull - thote xhaja - dhe ulet perpara

mbasi thane te rejat e tyre xhaja shikon makinen e veshur me meshine e tera dhe shume e bukur por nje gje i beri shume pershtypje, shenja e benzit perpara dhe mbasi e sheh mire e mire pyet mikun e tij

- shume e mire makina jote or miku im, por ate shenjen perpara si trekendesh cfare e ke se nuk e mora vesh ??? - pyet xhaja i habitur -

 - ate e kam shenjester - thote shoferi duke buzeqeshur -

- cfare shenon me ate ??? - tha xhaja perseri me habi -

- ke kam inat dhe dua ta shtyp e ve ne shenjester dhe cdo gje mbaron

 - tha shoferi duke vazhduar shakane e tij -

- ja e shikon ate plaken atje ??? - tha shoferi - e kam vene ne shenjester tani dhe do e shtyp, i jep gaz makines drejt plakes dhe kur i afrohet kthen pak timonin duke e shmangur plaken, dhe hodhi syte nga pasqyra per te pare sesa u tremb plaka dhe sheh qe plaka po rrokullisesh ne ane te rruges

- e pe si e shtypa ??? - i thote shoferi plakut i trembur se nuk e goditi plaken thjesht e beri per te trembur plakun ne makine-

- ca pashe re ca pashe - thote plaku i nxehur - te dhjefsha shenjestren une ty se mos te kisha hapur une deren e makines nje mut do ta kishe goditur ti plaken ....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 18:33
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

bretkosa

Ne nje dyqan me kafshe futet nje grua shume seksi dhe i drejtohet shitesit

- mirdita, desha te blija ndonje kafshe shtepiake...

e sheh nga koka tek kembet shitesi dhe i thote

- kam kete bretkosen ketu qe eshte e stervitur per ti bere seks gojor femrave...

- jo se me intereson -thote gruaja- por qenka shume i bukur dhe do e marr...

e fut ne nje qese me uje shitesi dhe ia jep asaj dhe mbasi vete ne shtepi ajo mbush jakuzi me uje te ngrohte zhvishet dhe fut e bretkosen dhe prit e prit ti bente gje por hic, e afron me afer kembeve te saj por bretkosa asgje perseri...

ngrihet e nxehur nga jakuzi dhe mer telefon dyqanin qe e bleu

- alo -pergjigjet shitesi

- jam ajo gruaja qe bleva bretkosen para nje ore, me the qe ben seks gojor tek femrat dhe kam nje ore qe e kam mes kembeve te mia dhe asgje nuk ben -thote gruaja e nxehur

- me jepni pak adresen -thote shitesi- dhe per pak jam aty

ia jep adresen ajo dhe mbas 10 minutash degjohet zilja e deres, vesh nje kemishe nate kjo dhe hap deren. futet brenda shitesi dhe i thote asaj ta provoje dhe njehera tani ta shikoj ky se nuk i besohet... heq kemishen e nates kjo dhe afron bretkosen tek "pika pika :p " dhe bretkosa perseri asgje... tund njehere koken shitesi tere inat, zberthen kemishen e tij dhe i drejtohet bretkoses duke i thene...

- kije mendjen ketu sesi behet gojore, hera e fundit kjo qe po te tregoj dhe fut koken mes kembeve te gruas....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Modifikuar nga halfgang datė 08/10/2009 ora 19:06

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 18:54
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

 Nje cift duke ecur ne rruge nacionale me makine me shpejtesi 80 km ne ore nis e flet gruaja...

- burr, kemi 10 vjet te martuar bashke dhe tani dua te ndahemi -thote gruaja-

burri nuk flet por shton shpejtesine e makines ne 100 km ne ore

- kam te dashur shokun tend me te ngushte dhe eshte me i mire se ty ne krevat -vazhdon ajo te flasi -

burri nuk flet perseri por shpejtesia arrin ne 120 km ne ore

- dua te marr femijet me vete, dua shtepine qe kemi anes detit, dua gjithe leket qe kemi ne banke, dhe gjithe kartat e bankave - vazhdon te thoje ajo-

burri perseri hic por shpejtesia nga gjithe keto qe tha ajo ka arritur 200 km ne ore

- ty te duhet gje ??? - pyet burrin ajo-

- ajo qe me duhet e kam -thote burri qete qete-

- cfare eshte ajo qe te duhet dhe e ke -thote gruaja e habitur -

- airbag -pergjigjet burri duke kthyher timonin nga betonet e rruges ...

 

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 19:05
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

vete njehere nje burre i moshuar per safari ne afrike dhe mbasi kthehet qe andej u mblodhen gjithe shoket e tij dhe nis biseda...

- Na cuan ne nje hotel me 5 yje diten qe vajtem atje - tha burri duke u krekosour - dhe te nesermen qe ne mengjes na hipen ne nje elefant dhe filluam safarin, dhe kafsha e pare qe pame ishte luani..

- Si eshte luani? - pyeti njeri nga shoket i habitur -

- Luani eshte , si ta them une tani - tha ai- si eshte gomari i xha Sulos por me shume qime ne qafe dhe shume dhembe te medhenj...

- Dhe pasi pame luanin ecem pak dhe pame nje zeber

- Cfare eshte zebra? - u hodh nje tjeter shok -

- Zebra eshte tamam si gomari xha Sulos por ka vija te bardha ne gjithe trupin sikur ka veshur pizhama, dhe ec e ec pame nje xhirafe - vazhdoi ai -

- Ca eshte xhirafa ? - e pyet nje tjeter-

 - Xhirafa eshte si gomari oi xha sulos por ka nje qafe te gjate 3 metra dhe kembet shume te gjata dhe ha pemet e larta...

Dhe ec e ec pas nja 1 ore na del perpara nje gjarper boa ...

- Cfare eshte boa? - pyet nje shok tjeter

- Boa eshte si gomari i xha Sulos kur i ngrihet te beje seks, imagjinojeni pa gomarin...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2009 13:50
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

futet nje bjonde ne shtepi dhe pyet burrin e habitur...

- xhorxh ku jane femijet ???

- ne anglisht - thote burri i qete

- george where are the kids ???

 

................................................................

 thone se femijet i sjellin lejleket por ...

ishte njehere nje lejlek i cili ne sqepin e tij mbante nje plak rreth 80 vjec dhe fluturonte pa ditur ku vinte dhe mbas pak i thote plaku lejlekut...

- thoj te drejten kemi humbur rrugen burrash....

 

..................................................................

 

- doktor kam problem te madh, kudo qe vete zihem me njerezit - thote njeri sapo futet per vizite

- po, duhet te mundohesh me shume te mbash nevrat, te jesh me i qete.. je zene me shume veta deri tani ? - pyet doktori-

- pse ke ndonje hall ti ? ere ke ndonje hall apo te fus ndonje grusht - pergjigjet pacienti....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2010 16:47
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

ndryshimi i teorise dhe praktikes...

- babi  kush eshte ndryshimi i teorise me praktiken ? - pyet djali te jatin

- po te jep babi nje shembull, ec pyet mamin dhe motren a do shkonin me ate plakun e katit te 5te per 1 milion euro? - i thote i jati te birit

niset djali pyet mamin

- o mami a do shkoje ne krevat me ate plakun e katit te 5te per 1 milion euro ?

- ca po thua o bir nuk ke turp ? e per 10 milion euro do shkoja - thote e jema

vete tek dhoma ky djali dhe pyet te motren

- motra motra a do shkoje ne krevat me ate plakun e katit te 5te per 1milion euro ?

- turp te kesh, per 1 milion euro do shkoj me ate une, per 10 milion po - pergjigjet motra

si mer pergjigjet djali vete tek i jati dhe i thote

- babi ato te dyja duan nga 10 mil euro te shkojne me ate plakun

- e more mesimin tani biri im per ndrushimin se teorise nga praktika ?

- jo - pergjigjet i biri

- degjo - thote i jati - ne teori ne jemi shume te pasur tani se kemi 20 milion euro, ndersa ne praktike kemi dy ku*va ne shtepi...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Maj 2010 19:47
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Nje i dehur ne tren. Kur po ulej ne sedile sheh nje plake te shemtuar.
Ej i thote sa e shemtuar qe je moj plake.
Pu pu pu sa e shemtuar.
Plaka e indinjuar nga fjalet i kthehet, e ti nje dehur qe flet shume.
Po po i thote ky, po neser mua me del pija te pakten ha ha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Maj 2010 19:59
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > o te hap vrime te re une ty!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.