Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > ~Per Ke ndieni me shume mall ne kete moment?!~ Vlerėsimi i Temės: 5 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 121 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

Malle per..........

Per Shqiperine, per Qytetin e vendlindjes time, per te gjithe njerzit me te aferm qe kam, per shoqerin e femijris OH ZOT................ sa me mungojn!

TEM e embel Syri...........

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2005 20:54
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zonjusha
Vajza e trendafilave

Regjistruar: 19/05/2004
Vendbanimi: Belgium
Mesazhe: 245

per shume njerez te aferm qe u bene vite pa i pare, nder keta do vecoja me shume shume mall gjysherit e mi qe i dua shumee dhe vertet kam shume mall per ta. dhe me mungojne shume.

__________________
sjam si kripe as si biber
jam e embel si sheqer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2005 21:15
zonjusha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zonjusha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zonjusha (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė zonjusha't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: zonjusha Shto zonjusha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zonjusha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

per mamin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Qershor 2005 17:43
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
per mamin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Po per babin hic fare :p

Une e nxora mallin , sapo fola ne cereeee

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Qershor 2005 18:10
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

me babin e nxjerr perdite. me mamin s'kam me kurre mundesi.

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Qershor 2005 18:17
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kalikuq
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 29/05/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 50

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
me babin e nxjerr perdite. me mamin s'kam me kurre mundesi.


Pse nuk ke me mundesi me mamin.....

Une kam mall per te gjithe njerzit qe kam ne Tiron

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2005 00:47
kalikuq nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kalikuq Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kalikuq (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kalikuq Shto kalikuq nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kalikuq nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Me ka marre madhi per te Dashurin tim qe ndollet ne Tirane ne ket moment
edhe mbas votimeve do vi ne New York te me takoj edhe te ikim ne nje ishull ku telefonin sna punon as njerit.............
o zottttttttttttttttttttttt i love him miss him so much

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2005 04:10
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
me babin e nxjerr perdite. me mamin s'kam me kurre mundesi.




me vjen keq Analistja
jeta i ka kto veshtersira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2005 14:28
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
me babin e nxjerr perdite. me mamin s'kam me kurre mundesi.


me vjen keq analiste........ te uroj nje jet te gjat dhe te kendshme

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2005 15:08
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SaliBerisha
HELGA KRAJA

Regjistruar: 26/06/2005
Vendbanimi: Ne Zemren Tuaj
Mesazhe: 54

Mall...per "Njerezit e Lire!""

__________________
Mille volte mi chiedo perche` la vita e` cosi strana,...fuggo dal tuo cuore,per paura di amarti!Ma poi lo rincorro per paura di perderti!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2005 15:58
SaliBerisha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SaliBerisha Vizito faqen personale tė SaliBerisha't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SaliBerisha Shto SaliBerisha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SaliBerisha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 121 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > ~Per Ke ndieni me shume mall ne kete moment?!~

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.