Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Gjithsej 285 faqe: « E parė ... « 199 200 201 202 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 214 215 216 217 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Pershendetje shkodra :)

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Shume zhurme per asgje.
Tani ato vajzat kane batutat e tyre, qe padashje kane ofenduar edhe Kurtin apo dike tjeter me origjine shkodrane.
Thjesht batuta dhe jo çdo gje duhet marre seriozisht.
O Skenderbe,plazhin e bej ne golem dhe jo ne durres :p :p :p :p Tani Glaukus do me shikoje shtrember per keto fjale



Keni folur tamam si shkodran i vertete. Eshte gjithemone kenaqesi t'ju lexoj. I dashur piktor, eja dhe ndonjehere per plazh ne vlore, se na behet qejfi dhe ne. Kam nje parandjenje qe do t'ju pelqej shume.

shume respekte

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 21:02
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

yyy te marrsha te keqen u tha u be, kaloi tcunami ketej i fshiu
mire qe shpetohen automatikisht postimet e mia

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 21:04
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

une nuk u ofendova nga lela, kurre nuk jam ofenduar nga kjo goce, kam pershtypjen qe te dy kemi nje marrdhnje te lezetshme meqe ja njoh tipin pak a shume dhe qe eshte durrsake. kam kaluar shume sezone verore ne durres ku njerzit e nenes time jetojne. perkundrazi nuk duhet te ishte fshire citimi im ndaj leles...
p.sh. ku ka vizitor qe shkon tek currilat e lahet po mos ta njohesh durresin mire si vendasit, atje kam kaluar shume kohe gjate femirise...

jane disa skutha te tjere qe...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 21:14
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Re: Pershendetje shkodra :)

Citim:
Po citoj ato që tha Donika Arianiti


Keni folur tamam si shkodran i vertete. Eshte gjithemone kenaqesi t'ju lexoj. I dashur piktor, eja dhe ndonjehere per plazh ne vlore, se na behet qejfi dhe ne. Kam nje parandjenje qe do t'ju pelqej shume.

shume respekte

Donika ne Vlore isha dhe kete vere. Kam plot miq andej. Ne fakt kam (kisha) makinen me targa Vl dhe shkosha ne Sha te rruga e Nartes per te bere revizionin e makines, aty perballe eshte nje lokal me derrsa dhe sherben nje bjond

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 21:14
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Skam komentuar ndonjeher  fotot por sic thote forumi me mire vone se kurre

Dreqe  tek keto foto gjeja e vetme qe me ka bere te kem ZILI eshte floku sepse enderroj ta kisha si ty kacurrella se e kam si pras ska bigodine ta beje me onde se ashtu sic e ke ti jo as qe e enderroj .

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 21:20
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Re: Re: Pershendetje shkodra :)

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Donika ne Vlore isha dhe kete vere. Kam plot miq andej. Ne fakt kam (kisha) makinen me targa Vl dhe shkosha ne Sha te rruga e Nartes per te bere revizionin e makines, aty perballe eshte nje lokal me derrsa dhe sherben nje bjond


oh po po. . Kam ikur shpjet nga vlora po biondin nuk e harroj. Goxha djale

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Dhjetor 2008 21:28
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erta31
Arkitekte

Regjistruar: 02/01/2007
Vendbanimi: cesena
Mesazhe: 244

Citim:
Po citoj ato që tha turll
S'na bere ndonje koment sot ....


me mua e kishe ti turll?

__________________
Lumturia nuk eshte te kesh cfare te duash po te duash ate qe ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2008 15:33
erta31 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erta31 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erta31 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erta31 Shto erta31 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erta31 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erta31
Arkitekte

Regjistruar: 02/01/2007
Vendbanimi: cesena
Mesazhe: 244

Citim:
Po citoj ato që tha cupka
...Xherxh (ups Gjergj i mean) lere diskriminimin gjinor, se ne kandar ana e femrave vete poshte si thes me tulla dhe e flakerin anen tuaj ne hava si pupel

hajt tung dhe nga une, forumi e ka kryer detyren per kete jave.



cupka sa qef te kam kur shkruan, je shume e lezetshme.....

__________________
Lumturia nuk eshte te kesh cfare te duash po te duash ate qe ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2008 15:35
erta31 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erta31 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erta31 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erta31 Shto erta31 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erta31 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Skam komentuar ndonjeher  fotot por sic thote forumi me mire vone se kurre

Dreqe  tek keto foto gjeja e vetme qe me ka bere te kem ZILI eshte floku sepse enderroj ta kisha si ty kacurrella se e kam si pras ska bigodine ta beje me onde se ashtu sic e ke ti jo as qe e enderroj .

 




flm biondia.. une vdes per floke te drejta por rradhe i drejtoj ngaqe skam durim..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2008 17:50
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



flm biondia.. une vdes per floke te drejta por rradhe i drejtoj ngaqe skam durim..



 

...une ndenja mbasi u martova nje jave me koken pa u la e pa u kref  qe te me dukeshin icik kacurrelat mu ba floku si cerdhe harabeli   ah se ke idene sa e lumtur isha

dreqe une i bej nganjeher kacurrela me metoden alla albanese me " me bigudina te bera vete" e ateher me mbajne nje mbasdite .

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Dhjetor 2008 18:06
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 285 faqe: « E parė ... « 199 200 201 202 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 214 215 216 217 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.