Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > I prekur thell
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
TRIBUNI
Anetar i ri

Regjistruar: 27/08/2005
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 5

I prekur thell

Kur njeriu eshte ne kerkim te dickaje..., dhe gjat rruges pa dashje meson se dikush vuan, apo thene me mire, dikush me paraqitjen e saj bujare, te lutet mos ta shqetsosh, dhe si me ndrojtje te tregon per vuajtjet qe ka ne moment, pa tjeter se te ben te ndjihesh keq.....

Dhe une mikja ime, u ndjeva keq, dhe gjate mendova, se perse ndodhi keshtu ?...
Perse pikrisht kerkimi im u takua pikerisht tek ju.....?

U ndjeva i vrare shperterisht, dhe desha qe kete momente ta fiksoja ne memorjen time.

Mora leter te bardhe.....,lapsin, dhe desha te shkruaja dic, pore, vura re se duart e mia me dridheshin....
Ndjeva pengesa ne perceptim, nuk arrija te kuptoja, ku ndodhesha, c`doja.....,ku te filloja......

Ndjeva nje dridhje te lehte ne tere qenjen time.

Doja qe te te perfytyroja....
Shihja vetem bardhesi, njolla te bardha, te cilat te shfrenuara shetisnin ne bardhesine e shpirtit tim....

Mikja ime e pa njohur te kerkoj falje......

__________________
Kam lindur rob....Dua tė vdes i lirė....!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2008 10:00
TRIBUNI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TRIBUNI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TRIBUNI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TRIBUNI Shto TRIBUNI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TRIBUNI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Talking

Na preke shume, bash n`thela t`bastanit,-hahahahahaha-

ps: me fal zotni djali, po sonte jam pergjumesh dhe kam nji humor hata
sa sdi ku ta shfryj


mka shku mendja ne shege, bash ban sevap me ma gjet nji, ndac me la mkatet e shoqes tande, -hahahahahahahaha-

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2008 00:56
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > I prekur thell

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.