Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > hajt qeflit e ELBASANIT ju kam ftuar per nje nje got raki
Gjithsej 31 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Te them te drejten pak raki mora kete vit dhe e kam drejt mbarimit.
Im ate ben vere dhe raki per cdo vit dhe keshtu qe ne elbasan kam per te pire sa te behemi tape nga mengjesi deri ne darke .
Jo per gje por jam edhe qefli rakie se e kam trasheguar nga fisi.
E njoh shume mire spajkorren dhe sidomos martenitetit ku ne te cilin kur ishim te vegjel shkonim te merrnim doreza plastike per te bere llastiqe.
Sa xhama kemi thyer me ato llastiqe sidomos ato te rrobaqepsise (besoj se e ke parasysh.
Une jam nip tek Hajrullenjte dhe keshtu qe te gjithe femijrine time e kam kaluar midis shatrivanit dhe spajkorres sepse edhe 8 vjecaren e kam bere te Naim Frasheri.
Nese jemi te dy ne te njejten kohe ne shqiperi do kisha kenaqsi te te jepja gote raki ...
Gjithe te mirat patriot...



ohhh, Patriot, ishalla qellojme ne nje kohe ne Elbasan!
Do e pije dhe une nje gote Raki mgjse s'ma terheq por, po mora burrin e motres me vehte, ti thau shishet...!

Po e di ti se kam qene shume shok me Dajen tend me te vogel me duket(nqse i bie keshtu si nip qe je)!
I Jati i tyre, ishte shume shok me Baben tim! Ka pas punuar i jati si Pergjegjes ke ish "Rruga-Ura", ke materniteti i Vjeter!Dhe Babai im(s'po e them emrin tani) ka qene Drejtor ne nje nga Oficinat-Parqet me te medhaja ne Elbasan! Kam qene shpesh ke shtepija atyre, ne krah te shkolles, ke ajo si pune rrugice dhe dera eshte majtas, apo jo?
Diabolic, e di ti, turp eshte por, ja kam harru shume vetave qe njihja, emrat!17-vjet larg....!!!Eh !
E di piken e shumices te Canja, jane dy shoke te ngushte te mije, aty e kam shtepine. Dy shoke te tjere qe rri kur shkoj atje, jane dhe Landi e Mondi Stafa, a i njeh?Besoj se po, se kane dhe Lkalin me te bukur ne Elbasan mo dhe ne shqiperi!

Hajt gjithe te mirat dhe ty, pra!










Une jam...!!!
Elbasanas

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2008 15:16
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Ke qelluar ne shenje sepse daje i kam.Shtepia akoma aty eshte dhe gjyshi akoma qendron stoik me goten e rakis ne dore
Dmth dolem edhe miq dhe mu beka qejfi,gjithsesi ne nje menyre ose ne nje tjeter ne lebasan kush ka shume vjet qe jeton del mik gjithsesi.
Po si nuk i njifkam une Landin me Mondin , i njef i gjithe elbasani.
Do te jete kenaqsi te pijme noi shishe raki bashke. :p
Ja kalofshe mire dhe bej qejf deri sa te lodhesh.
Gjithe te mirat nga Adi...

Psatriot do te ishte me mire qe fund e thoje - Une jam Elbasanlli- se keshtu jemi mesuar me thane ne apo jo ? Bej shaka Thuaje si te duash...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2008 20:15
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Ju re cuna akoma duke pire jeni po ngelet ne BYSHEK KE UJI I FTOHTE ?????????????
Meqe jam e vetmja femer nga elbasaniketo momente ketu po ju pergatis icik meze s ethat nuk pihet kjo e shkrete raki :
nje cik djath ,nje kokerr veze te zime
speca turshi me qis o domate
ca qofte ,ca ullinj te mbushur ,sallate jeshile ,e icik mish qingji te pjekur he si ju duken ?

hani pini e bani qef se pjatat i laj une e mos mu dehni ... ah harrova po ju ve dhe nje kaset me kenge popullore te Naim Shengjergjit .:qejf

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 16:52
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Ju re cuna akoma duke pire jeni po ngelet ne BYSHEK KE UJI I FTOHTE ?????????????
Meqe jam e vetmja femer nga elbasaniketo momente ketu po ju pergatis icik meze s ethat nuk pihet kjo e shkrete raki :
nje cik djath ,nje kokerr veze te zime
speca turshi me qis o domate
ca qofte ,ca ullinj te mbushur ,sallate jeshile ,e icik mish qingji te pjekur he si ju duken ?

hani pini e bani qef se pjatat i laj une e mos mu dehni ... ah harrova po ju ve dhe nje kaset me kenge popullore te Naim Shengjergjit .:qejf




...Rrofsh, BIONDIA !
Na e ke shtru ama, sic e shtron Sofren-Tavolinen Elbasanllijte, me gjithe te mirat!
Po icik amelsine do na bash? Ravani a Kadaif ?
E mire, mos u lodh shume, hajde ngre nji gote me ne!
Kena ftu dhe Bertin! Cin Bert?! Ate moj, Tafanin! Te na knoje nji cike kanget e Isufit! Desha me marre oto Zenat, po kishin ik ne Turqi me knu atje e me fitu ca pare! Tafani i shkrete po rrinte ke "Dinamo", aty ke qoshja, ku jane ato lajmerimet! Po lexonte i shkreti lajmerimet! Hajde i thashe se do na baj BIONDIA me hang dhe ka ardhe diabolic-u e do pijme Raki, prenej hajt na k'no nji cike se do e djegim fare!!! Mire, tha i shkreti! E do vij t'na k'noje e t'na baj qejfin! S'donte Leke, tha.........po i donte ne Euro qe te fitonte kur te rritej Euro! E mire, i thashe, si ti dush ti!

Keshtu pra, BIONDIA, na i baj icik ato mezet per merak !

Hajt pra, po t'le rahat te vazhdosh punet ne aneks!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 19:04
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

hahahah amelsina per ne fund doni tolluma apo doni kurabije me gjalp o ndonje tas hashure ah e di car doni HALLASI .
Po zemer -g nga humbi qe te ndihmoje icik

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 19:31
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dscn00640718[1].jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 42 herė.

BIONDIA, e poqi Mami im mishin! I bane mezet ti? Ajo po ban Pilaf tani! :-)



__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 20:06
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

I bana i bana
ti re cun po me shendosh vetem duke i pare keto gjana jo ma ti provoj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 20:28
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
I bana i bana
ti re cun po me shendosh vetem duke i pare keto gjana jo ma ti provoj





...Hajt se shendeti nuk ban keq....!:-)
Cer ti baj Mamit une, qe me con kesoj Fotos! :-))))

Do t'me nxjerri mallin e shtepise, e shkreta! Po hajt se, muajin tjeter e kam ketu-vjen dhe do me gatuaje Tave me Kos e Imanbajelldi etj. etj.!


__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 20:37
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!




...Hajt se shendeti nuk ban keq....!:-)
Cer ti baj Mamit une, qe me con kesoj Fotos! :-))))

Do t'me nxjerri mallin e shtepise, e shkreta! Po hajt se, muajin tjeter e kam ketu-vjen dhe do me gatuaje Tave me Kos e Imanbajelldi etj. etj.!





ne ti do hash gjithe keto gjana vetem pa shoqnine?????????????'

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 20:49
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

...Mire se te vish, BIONDIA! Bujrem!


__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Prill 2008 22:22
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 31 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > hajt qeflit e ELBASANIT ju kam ftuar per nje nje got raki

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.