Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari
hahha. Te faleminderit qe me gjete nje qift te diskutoj, por si te aranzhoj shperblimin. Hahahaa. E di ti se ne kete forum shprehem lirshem...hahah ma merr mendja se po....ne jeten private nuk i tregoj shume suskeset e as deshtimet, jam kogja i fshehur ne eksplorimin tim si te mendimit ashtu dhe te opinionit.....

Vetem nje shembull te vogel, pasoja e telefonatave te djeshme, sot aranzhova takimet, dhe tani i ulur ne kabinetin tim ne shtepi, po te shkruaj...

tri telefonata me sollen ne gjirollogarin time 300 euro....plus nje ofert per te udhehequr se bashku me nj shokun tim nje hidrocentral te vogel me 7 MWh, epo ju tregoj juve, se keshtu qlirohem nga ngarkesat, dhe nganjehere i rishikoj keto shkrimet mija dhe me duket se kam shkruar nje ditar...

Me besoni nuk e di pse, por vertete kam nje shoqeri qe me kan ne hater shume, dhe si mos te them se me bejne te ndihem i privilegjuar ne qdo hap....
Sot ne prishtine asnje moment nuk me kan lene vetem, shpresoj se edhe ju keni shoqeri te shendosh....

Sa shume me jep Zoti e sa pak bej per Te...

Jeni shume shume te mire, edhe
P.S. Amor po te kisha shoke ne jete do te qmoja shume, se do kujdeseshe per mua te jem modest dhe te mos flas shume per veten, e nje mike qe kujdeset qe te mos lavderohesh shume, ai te do te miren, nuk e di si je ne jeten private,por ketu me ben te ndihem i privilegjuar kur me hedh ne menyren anesore kritka, qe te jem me i thjesht ne mesin e juaj....por me beso qe e tille eshte jeta ime...e nje gje qe e kam sekret ne rrugen per te qen i privilegjuar eshte se nuk i ankohem njerezve


Epo na kalo ndonje oferte hidrocentralesh kendej se eshte bere keq puna.

Ke filluar ndonje linje te kuqe ti me ato 300 eurot?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 18:42
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

amore me kujtohet nje shprehje shqipe
me mire i pari i katundit
se i fundi i qytetit

kshuqe ne shqiperi/kosove bajne me qef se ne ktej dhe pse rrogen e kajne me te pakte.. ket mendim kam une.. asigja personale

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 18:58
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
amore me kujtohet nje shprehje shqipe
me mire i pari i katundit
se i fundi i qytetit

kshuqe ne shqiperi/kosove bajne me qef se ne ktej dhe pse rrogen e kajne me te pakte.. ket mendim kam une.. asigja personale


Po qe bejne qejf ata as qe e ve ne dyshim, por bejne qejf me nje spec. Neve kendej na behet qejfi me zor. Ke provuar ti te besh qejf me 3 000 Lek ne xhep ne Shqiperi?

Kush eshte i zoti behet i pari i katundit dhe i qytetit. Ama duhet pasur zotesi per kete.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:01
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Po qe bejne qejf ata as qe e ve ne dyshim, por bejne qejf me nje spec. Neve kendej na behet qejfi me zor. Ke provuar ti te besh qejf me 3 000 Lek ne xhep ne Shqiperi?

Kush eshte i zoti behet i pari i katundit dhe i qytetit. Ama duhet pasur zotesi per kete.




aq sa kajne mundesit e bejne vec.. une flas gjithnje per vete dhe te them te drejten me ashte ba jeta vorr ktu ku jam.. work work work.. dhe kur dal me kapi gjumi ne karrige nga lodhja..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:06
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
aq sa kajne mundesit e bejne vec.. une flas gjithnje per vete dhe te them te drejten me ashte ba jeta vorr ktu ku jam.. work work work.. dhe kur dal me kapi gjumi ne karrige nga lodhja..

C'ne ashtu? Aq shume kane rene rrogat andej? Sa ore punon ne dite?

Mos harro dreqe se ne kur shkojme andej shkojme me para, qejf pa para s'behet askund. Qejfi i tyre eshte e shkuara pak dite ne plazh dhe ne kafe.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:09
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Katilesha



1000 telefonata??

Do te te jap nr e drejtorit tim qe te ta heqin qejfin e telefonatave 1 here e mire... Une kam marre alergji nga telefoni keto muajt fundit.



Cfar thua o Kt po ai ka pune shume sic e shikoj une. Ka edhe fansa. Te lunte. Une jam krenar per ty.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:14
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

C'ne ashtu? Aq shume kane rene rrogat andej? Sa ore punon ne dite?

Mos harro dreqe se ne kur shkojme andej shkojme me para, qejf pa para s'behet askund. Qejfi i tyre eshte e shkuara pak dite ne plazh dhe ne kafe.



8 ore e kam por me shume punoj dhe over time.. rrogen e kam te mire por ce do, na mbyten bills....sot pash banken dhe vetem $1200 kam brenda...well i do spend alot..skam respekt per lekun.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:20
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Epo na kalo ndonje oferte hidrocentralesh kendej se eshte bere keq puna.

Ke filluar ndonje linje te kuqe ti me ato 300 eurot?




Hahaha nuk e kuptoj kete linje te kuqe, por, nje nenshkrim i mbikqyrjes se nje objekti, apo me mire te themi verifikim i punes dhe ranim shkon me qmim spin of special, sepse eshte jashte zyres dhe ne mes shtetit dhe klientit, e kur duhet te jete nje pune e pranuar me rregulla, kuptohet qe duhet ekstra pages per extra work......

Atje keni mjaft hidrocentrale, keteh eshte kriza, atje pritet qe deri ne 10 vitet e ardhshme te ndertohen mi 100 mini hidrocentrale, e ne ne Kosove kemi gjithsej 10, ky qe po e ndertojme eshte i njembedhjeti, ai i Zhurit ngeci, e keshtu puna, hahahha

Mos po me priviligjon qik teper ti e nderuar hahahha

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:24
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari



Hahaha nuk e kuptoj kete linje te kuqe, por, nje nenshkrim i mbikqyrjes se nje objekti, apo me mire te themi verifikim i punes dhe ranim shkon me qmim spin of special, sepse eshte jashte zyres dhe ne mes shtetit dhe klientit, e kur duhet te jete nje pune e pranuar me rregulla, kuptohet qe duhet ekstra pages per extra work......

Atje keni mjaft hidrocentrale, keteh eshte kriza, atje pritet qe deri ne 10 vitet e ardhshme te ndertohen mi 100 mini hidrocentrale, e ne ne Kosove kemi gjithsej 10, ky qe po e ndertojme eshte i njembedhjeti, ai i Zhurit ngeci, e keshtu puna, hahahha

Mos po me priviligjon qik teper ti e nderuar hahahha



Po ajo e kupton o kosovar qe puna e juaj eshte qe ka shume te ardhura prandaj. Dhe ju ndertoni, ndertimet ngelen dhe njerzit i shohin e thone. Kete e ka projektuar ose bere filani.

Pune e bukur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:28
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua



kosovari ne prishtine je???.. do jem aty se shpejti, kam ca takime zyrtare ME Slovania Telekom haaaaaaaaaa hahahah ok ok se po tallem.. kam ca takime personale.. kam shume miqesi ne kosove.. vitin qe isha ndejta 1 jave.. love it there..

rrespekte..



Une mbas dates 15 shtator do jem vazhdimisht ne Prishtine, se ashtu jane bere marreveshjet.... epo slovenia eka kompanin IPKO e rrjepi popullin tone e te gjitha leket i bart ne bankat sllovene, e ketu po doli nje kompani vendore te ofroj qmime speciale, atehere fitojn te gjithe, po q'ti besh nuk jam i ati sektori...

He e njejta ndodh dhe me mua per andej nga Shqiperia...bile me kruhet koka te blej apartament ne Durres ose Tirane.


Epo nese ke very important meeting please call me te ofrojme edhe sherbimet e sigurise te nivelit me te larte....

Kjo eshte pak publicitet hahahah

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:32
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.