Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Shqiptarėt e Maqedonis
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AHA
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2004
Vendbanimi: Mbi tokė
Mesazhe: 4

Shqiptarėt e Maqedonis

Vetëm kisha dasht mendimin tuaj reth shqiptarëve te Maqedonis,se qfar mendimesh keni per ta.

__________________
Qл tл dijmл tл ardhmen duhet studjuar tл kaluarлn,e ta njohim tл tashmen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Mars 2004 21:43
AHA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AHA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AHA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AHA Shto AHA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AHA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

me fal

po shqiptaret e maqedonise mos i pac ne continent jo me ne shtet

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 17:38
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
unforgiven
*$*$*

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: *$*$*
Mesazhe: 958

Une kam disa miq qe jane nga Manastiri, dhe ajo qe dua te theksoj eshte se jane shume miqesore madje teper te etur per te patur miq nga Shqiperia. Persa u perket traditave me duken shume fanatike dhe anojne shume nga traditat turke si ne gatim, marredheniet familjare, po ashtu dhe ne evenimentet e rendesishme lindje, vdekje, martesa...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 17:58
unforgiven nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė unforgiven Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me unforgiven (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: unforgiven Shto unforgiven nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto unforgiven nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AHA
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2004
Vendbanimi: Mbi tokė
Mesazhe: 4

Unhappy

Po a

Shum kisha pas deshire ta dije pse ke asi mendimi sexy_girl

__________________
Qл tл dijmл tл ardhmen duhet studjuar tл kaluarлn,e ta njohim tл tashmen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2004 20:45
AHA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AHA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AHA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AHA Shto AHA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AHA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_pafajshem
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/07/2003
Vendbanimi: Spain
Mesazhe: 383

Ka ate mendim sepse si duket nuk ka patur fatin e mire ti njohe kurre AHA, ndryshe nuk do kishte shkruar ato qe ka shkruar.
Nga ata qe njoh une ( Tetove, Kumanove), jane njerez shume te mire, bujare sa nuk thuhet dhe shume te ndershem.

Ajo qe tha Mona qendron gjithashtu, por mendoj se kjo vjen si pasoje e shkeputjes per nje kohe te gjate nga Shqiperia .

P.s SEXY_GIRL05, greke e keni shoqerine tuaj ne U.S.A?

Modifikuar nga i_pafajshem datė 15/04/2004 ora 18:44

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2004 17:21
i_pafajshem nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_pafajshem Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_pafajshem (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_pafajshem Shto i_pafajshem nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_pafajshem nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Me falni qe jap nje mendim, te gjithe krijesat nuk jane njesoj (bardhe e zi) , kemi edhe prej atyre me (ngjyra..). E rendesishmja eshte te kemi respektin per njeri-tjetrin, dhe te mos i shohim edhe aq shume gabimet e njeri-tjetrit, dhe atehere mund te inkuadrohemi ne nje shkalle te lartesuar?!. Jemi njerez me koke, dhe ndonjehere edhe njerez pa koke!?. Kaq ju te nderuarit dhe shume te respektuarit. Jane si jane, jane per veten e tyre. duhet te jemi magnet me pole te ... Une kuptoj anen tuaj, jam plotesisht dakort me ju!? Thjeshte ua marr mendimin dhe keni perkrahjen ketu-aty.
Puna eshte te ndryshojme nga veset e dhuruara te sundimit sllav e turk. Te kemi imazhin tone, dhe te jemi me idete tona origjinale.
Mirekuptim

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2004 11:12
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Re: me fal

Citim:
Po citoj ato që tha SEXY_GIRL05
po shqiptaret e maqedonise mos i pac ne continent jo me ne shtet


E, jo larg mbrojtjes... "A mund te gjykohet kaq siperfaqesisht me nene terminologjike, kriminalistike. Pra, a mund te gjykohet nje popull keshtu".
Asesi, kjo eshte nje histeri e lenguar ne vete krijesen e zotit. Kaq i marrim gjerat per sundim!? Me mire, kur te flisni lerni vend per ndonjehere tjeter, se keshtu nuk blehet shteti me monedha te vjeteruara. demagogji e rralle. Besoj se kete e meriton me gjithe respektin qe kam, per popullin e nje gjuhe, e nje "mendje".
Nje artist i madhe thote:" Te medhenjte i bejne vend njeri-tjetrit, ndersa te vegjelit i hajne vendin njeri-tjetrit".
Kaq per ju e nderuara dhe shume e respektuara. Ketu nuk shfaqet mendimi im, por shfaqet mendimi yt. Nuk eshte bombardim i theksuar, por nje...

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2004 11:21
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Re: Re: me fal

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani


E, jo larg mbrojtjes... "A mund te gjykohet kaq siperfaqesisht me nene terminologjike, kriminalistike. Pra, a mund te gjykohet nje popull keshtu".
Asesi, kjo eshte nje histeri e lenguar ne vete krijesen e zotit. Kaq i marrim gjerat per sundim!? Me mire, kur te flisni lerni vend per ndonjehere tjeter, se keshtu nuk blehet shteti me monedha te vjeteruara. demagogji e rralle. Besoj se kete e meriton me gjithe respektin qe kam, per popullin e nje gjuhe, e nje "mendje".
Nje artist i madhe thote:" Te medhenjte i bejne vend njeri-tjetrit, ndersa te vegjelit i hajne vendin njeri-tjetrit".
Kaq per ju e nderuara dhe shume e respektuara. Ketu nuk shfaqet mendimi im, por shfaqet mendimi yt. Nuk eshte bombardim i theksuar, por nje...



Jam plotesishte dakort me ty plloshtane se ne kure sduam rracen tone pale te huajte!!!!!!!! zoti na ka bere njelloj dhe perderisa ne flasim nje gjuhe jemi te gjithe njelloj pra te gjithe shqiptare!!! kaq kisha une se dua te kthehem ne shkoll se po me mbaron pushimi me repekt vlora-angel pacim !!

Rrofshe ploshtane dhe sa te rroshe keshtu punofshe i themi ne nga vlora!!

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2004 12:07
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Re: Re: Re: me fal

Citim:
Po citoj ato që tha vlora-angel


Jam plotesishte dakort me ty plloshtane se ne kurre s'duam rracen tone pale te huajte!!!!!!!! zoti na ka bere njelloj dhe perderisa ne flasim nje gjuhe jemi te gjithe njelloj, pra, te gjithe shqiptare!!! kaq kisha une se dua te kthehem ne shkolle se po me mbaron pushimi me repekt vlora-angel pacim !!

Rrofshe plloshtane dhe sa te rroshe keshtu punofshe i themi ne nga vlora!!



E degjuat or trima keshtu flasin kapacitetet e spikatura. S'do mend se kjo eshte nje antiobiotik i mire, per ne krijesat e. Dakort jeni ju me kete e!?
Ndaj patjeter...
Po a?!, ashtu i thoni ju te Vlores... shume mire, me mire s'e ben zoti.
Me rrofsh Vlora-angel. Ke nje arome te kendshme, jam kurioz te te gjej pike-frymezimin, se me te vertete jeni nje Yllo o mami!? Kam respektin e madh Yllo!?
Paçim!

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2004 21:10
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vlora-angel
jetoj ne boten e engjejve

Regjistruar: 06/03/2004
Vendbanimi: in a house of angels!!
Mesazhe: 92

Re: Re: Re: Re: me fal

Citim:
Po citoj ato që tha plloshtani


E degjuat or trima keshtu flasin kapacitetet e spikatura. S'do mend se kjo eshte nje antiobiotik i mire, per ne krijesat e. Dakort jeni ju me kete e!?
Ndaj patjeter...
Po a?!, ashtu i thoni ju te Vlores... shume mire, me mire s'e ben zoti.
Me rrofsh Vlora-angel. Ke nje arome te kendshme, jam kurioz te te gjej pike-frymezimin, se me te vertete jeni nje Yllo o mami!? Kam respektin e madh Yllo!?
Paçim!



faleminderit plloshtani!!!!!!!!!!! per fjalet e bukura rrofshe! jeni i rralle te pershendes dhe te uroj vetem suksese ne jeten tende, pacim nga vlora-angel

__________________
beso tek zoti por mos beso ne fe??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2004 21:08
vlora-angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vlora-angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vlora-angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: vlora-angel Shto vlora-angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vlora-angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Shqiptarėt e Maqedonis

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.