Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°
Gjithsej 24 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
naimi
puntor ipa lodhur

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: ch
Mesazhe: 533

haa

Pasi te gjithe njerzit kane te meta Normalishte se edhe une kam te meta
por nje gje nuk munde ta ndryshoje se Gezimet dhe Hidhrimet ikam ne nje mase qe nuk gezohem shum por edhe nuk hidhrohem shume dhe nuk ndryshoje ka te fryne era etj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 18:46
naimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė naimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me naimi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė naimi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: naimi Shto naimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto naimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha amoxil
E meta ime eshte se nuk mund ti duroj dot hipokritet dhe dyftyret.

Jo vetem qe si mbaj shok por edhe i kritikoj kur te me dalin ne ftyre.

Nuk eshte e mire pasi ne jete do te kemi pune me karaktere te ndryshme por ja qe si duroj dot te shkreten me irritojne pa mase.



Kjo nuk eshte e mete i dashur Amoxil. Ky eshte virtyt. Sa do te doja edhe une te kisha kurajon tuaj tua perplasja ne fytyre dhe le te flija pastaj rehat.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 19:53
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Kerkoj te falur, pa patur faj, per hir te marredhenjeve te mira.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 19:57
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

E meta ime....E meta ime eshte se prish shume leke.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 05:56
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Citim:
Po citoj ato që tha roke
E meta ime....E meta ime eshte se prish shume leke.


Roke, ke pa prish!
Keshtu qe s'eshte ndonje e mete e madhe.

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 06:07
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Do ti qe edhe kur s'kam prish leke:p:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 06:25
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Po ti a derman. dhe me mjell hua rron? Mire qe s'te kemi komshi...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 08:07
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anitamece
Anetar i ri

Regjistruar: 10/10/2005
Vendbanimi: Durres
Mesazhe: 16

Nuk them kurre me fal, sepse mundohem qe mos te arrij ne ate pike.Dhe nuk them te lutem, e di qe e kam gabim ne kete pike por s'e perdor dot kete fjale vetem kur jam duke folur me prinderit e mi.

__________________
Everything happens for a reason!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 09:41
anitamece nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anitamece Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anitamece (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anitamece Shto anitamece nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anitamece nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
capkenia durrsake
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: ne boten e luleve
Mesazhe: 61

hmm tem interesante

,po them se kam dhe un ca si psh jam ca e ndrojtur edhe pse do me
pelqente te isha me e shkathet, te tjeret me thone qe jam kokeforte po mua sme mbushet qe sme mbushet mendja qe kjo eshte e vertete, (: besoj shume tek te tjeret(dhe pastaj e pesoj dhe bukur un e rri e ankohem)
mund te kete dhe te tjera po spo rri te mendj me gjate se do mendoja pastaj se kam vec te meta .

__________________
te marresh dhe te falesh dashuri mmmm sa bukur.......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Nëntor 2005 21:08
capkenia durrsake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė capkenia durrsake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me capkenia durrsake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: capkenia durrsake Shto capkenia durrsake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto capkenia durrsake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Durimin edhe sinqeritetin.

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2006 07:25
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 24 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ēfare te mete keni ne personalitetin tuaj °°°°°°

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.