Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Teme supercool
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

08 Gusht 2012 ::: 17:45
bledarcela
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 06/08/2012
Vendbanimi: Pukė
Postime: 75
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Teme supercool

Ne ket teme lejohen vetem gjera dhe thenie me mend.
Si psh "Poshte Kosova", "Rrofte Greku" "E duam Tiranen shtet te pamvaruar" etj etj.

Le te fillojme:

A mendoni qe duhet te marrin denim me vdekje keta qe mbledhin kanoce neper Tirane?

 

__________________
Kjo ketu eshte nji fjali e mencur nga une.

Click Here to See the Profile for bledarcela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bledarcela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bledarcela Shto bledarcela nė listėn e injorimit Shto bledarcela nė listėn e monitorimit
 
08 Gusht 2012 ::: 20:59
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinTashi ti dhe do me bo muhabet dhe tallesh. Hem te kruhet hem te djeg i thone. Po e spostoj tek humori kte temen. Mjafton kaq dhe vazhdojme bejme muhabet. Sbesoj je kondra.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
08 Gusht 2012 ::: 22:17
bledarcela
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 06/08/2012
Vendbanimi: Pukė
Postime: 75
Status: Offline

Modifiko MesazhinJo jo nuk jam kondra un.
Ne rradhe te pare te uroj mireseardhjen ne komunitetin Europian dhe urime qe lirove forumin nga kthetrat e komunizmit totalitar.
Ne rradhe te dyte.
Ti vet si ke qen i her? Mir? Nga shpia mir, vet mir?

 

__________________
Kjo ketu eshte nji fjali e mencur nga une.

Click Here to See the Profile for bledarcela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bledarcela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bledarcela Shto bledarcela nė listėn e injorimit Shto bledarcela nė listėn e monitorimit
 
10 Gusht 2012 ::: 17:51
bledarcela
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 06/08/2012
Vendbanimi: Pukė
Postime: 75
Status: Offline

Modifiko MesazhinA mendoni qe keta qe mbledhin kanoce naten duhet te pergjohen nga kryetari i ri i shikut si "levizje nacional clirimtare"?

 

__________________
Kjo ketu eshte nji fjali e mencur nga une.

Click Here to See the Profile for bledarcela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bledarcela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bledarcela Shto bledarcela nė listėn e injorimit Shto bledarcela nė listėn e monitorimit
 
11 Gusht 2012 ::: 15:52
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko Mesazhin


kjo tamam e paska vendin tek 'te qeshim pak'

Ja nje thenie me mend:

Vdakje fashizmit, liri popullit

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
11 Gusht 2012 ::: 19:44
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinsi mendoni ju ,ka mundsi qe per 100 vjetorin e flamurit te shqiptarve tja vendosin dhe nje yll me shume ( sdi na me erlli psh vetem s epash temen ne fillim ) nejse me fol dick apuna

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
12 Gusht 2012 ::: 13:24
Ana1
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Postime: 823
Status: Offline

Modifiko MesazhinFlamuri Shqipetar nuk ka yje Dylan. Ne kemi Shqiponjen, mos e ngaterro me flamurin e Kosoves, ajo ne vitin 2008 e fitoi pavaresine, ka kohe per 100- vjetor!

 
Click Here to See the Profile for Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Shto Ana1 nė listėn e monitorimit
 
13 Gusht 2012 ::: 23:10
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Ana1
Flamuri Shqipetar nuk ka yje Dylan. Ne kemi Shqiponjen, mos e ngaterro me flamurin e Kosoves, ajo ne vitin 2008 e fitoi pavaresine, ka kohe per 100- vjetor!hahhahahah jam ba me me cu per lesh une sid pse kam mendu qe ka yje po dikur ka pas moj me duket sdi ca u ba tesh
po nejse tesh si ma kujto=ve ti mu kujtu qe paske vec shqiponje lol hahahhahahahah

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 06:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Teme supercool

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen