Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > hajt qeflit e ELBASANIT ju kam ftuar per nje nje got raki
Gjithsej 31 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

...Elbasani sot!!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2008 08:06
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dsc00332.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 36 herė.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2008 08:07
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dsc00333.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 34 herė.

...Jane prishur, rruget e femijerise...!!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2008 08:10
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dsc00335.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 33 herė.

...Ahhhh, Elbasani im, si te katandisen !!!????

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2008 08:11
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

elbasani qenka bere per te qare hallin, mer aman.

megjithate une erdha ketu tek sofra juaj per te pire ndonje gode raki.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2008 10:25
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re normal_stadiumiruzhdibizhuta.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 28 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter
elbasani qenka bere per te qare hallin, mer aman.

megjithate une erdha ketu tek sofra juaj per te pire ndonje gode raki.




... eeeehhhhh, oliinter, mysybet eshte bere!!! Keshtu e bene "Demokratet" e jane tani atje ne Pozite ! I prene Pishat rreth murit te Kalase etj. etj. !!! KANIBALET !!!


Por, nje gote Raki do t nxjerr ty. Hajt gezuar e me mire u befte...!








Une jam...!!!
Elbasanas

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2008 18:16
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

ok dakord

ne kete kemi ne dore per te bere.

gezuar

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2008 06:57
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!



... eeeehhhhh, oliinter, mysybet eshte bere!!! Keshtu e bene "Demokratet" e jane tani atje ne Pozite ! I prene Pishat rreth murit te Kalase etj. etj. !!! KANIBALET !!!


Por, nje gote Raki do t nxjerr ty. Hajt gezuar e me mire u befte...!








Une jam...!!!
Elbasanas




Ime jam qe jam po shkruaj te sofra ku me perket.
Para dollis po i them patriotit tim qe ato qe po behen ne elbasan nuk jane gjera te keqia miku im por eshte nje projekt qe do bej elbasanin nje nga qytetet me te bukur te shqiperise.
Aty ku ka qene rrapi afer turizmit eshte gjetur nje mozaik shume i bukur te cilin po e germojne sepse flitet qe eshte shume i madh.
Ky eshte linku ku mund te shikosh ne nje video nje pjese te ketij mozaiku
http://youtube.com/watch?v=NBikV-aTZsA

Persa i perket pjeses tjeter dua te them qe do behet dicka shume e bukur ,ku do te germohen tek muret e kalas nga do te dalin ne pah vertet kalaja ,nuk do te kalojne me makina dhe do te jete nje rruge kryesore vetem per kembesor nga e cila do te kete shume gjelberim dhe vende relaks.
Ata qe e kane pare projektin kane thene qe do te dali shume gje e bukur ,une personalish nuk e kam pare vete ,gjithesesi dua te them se nuk eshte projekt i demokratve por e edhe i bashkis qe eshte e ps.
Kur behen gjera te rendesishme dhe te vlefshme per qytetin nuk besoj se duhet kritikuar thjesht sa per ta bere.


Hajde gezuar dhe me fund se late nam...

Me lini nje cik Tave dheu edhe mua more qafira :p
Sben burri kshu , as nje gate nuk e ktheni dot.
Shnet e pare ...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2008 19:10
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic



Ime jam qe jam po shkruaj te sofra ku me perket.
Para dollis po i them patriotit tim qe ato qe po behen ne elbasan nuk jane gjera te keqia miku im por eshte nje projekt qe do bej elbasanin nje nga qytetet me te bukur te shqiperise.
Aty ku ka qene rrapi afer turizmit eshte gjetur nje mozaik shume i bukur te cilin po e germojne sepse flitet qe eshte shume i madh.
Ky eshte linku ku mund te shikosh ne nje video nje pjese te ketij mozaiku
http://youtube.com/watch?v=NBikV-aTZsA

Persa i perket pjeses tjeter dua te them qe do behet dicka shume e bukur ,ku do te germohen tek muret e kalas nga do te dalin ne pah vertet kalaja ,nuk do te kalojne me makina dhe do te jete nje rruge kryesore vetem per kembesor nga e cila do te kete shume gjelberim dhe vende relaks.
Ata qe e kane pare projektin kane thene qe do te dali shume gje e bukur ,une personalish nuk e kam pare vete ,gjithesesi dua te them se nuk eshte projekt i demokratve por e edhe i bashkis qe eshte e ps.
Kur behen gjera te rendesishme dhe te vlefshme per qytetin nuk besoj se duhet kritikuar thjesht sa per ta bere.


Hajde gezuar dhe me fund se late nam...

Me lini nje cik Tave dheu edhe mua more qafira :p
Sben burri kshu , as nje gate nuk e ktheni dot.
Shnet e pare ...





diabolic.....hajt gezuar patriot!
Si tkam?

Mqse ti e dike mire qe paska nje projekt per EL. atehere urojme te na behet Elbasani i bukur pra por, ceshte e verteta, me vjen keq per ato pishat qe u prene....! Kishim kujtime or burre i dheut! Na kane shoqeruar ne vite por kjo nuk do te thote qe "e reja" nuk eshte e bukur!
Nejse...!

Ke zjere na nji cike Raki? Ke na nji Raki te mire, pe hile?
Po pate naqit na nji gote, mgjse une e pije vetem me raste por, kam Baxhanakun atje qe e thane!

Kur te vij atje, dil nga Spejkorrja, afer Maternitetit, se aty e kam shtepine...!

Mirupafshim

Une jam...!!!
Elbasanas

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2008 08:55
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Te them te drejten pak raki mora kete vit dhe e kam drejt mbarimit.
Im ate ben vere dhe raki per cdo vit dhe keshtu qe ne elbasan kam per te pire sa te behemi tape nga mengjesi deri ne darke .
Jo per gje por jam edhe qefli rakie se e kam trasheguar nga fisi.
E njoh shume mire spajkorren dhe sidomos martenitetit ku ne te cilin kur ishim te vegjel shkonim te merrnim doreza plastike per te bere llastiqe.
Sa xhama kemi thyer me ato llastiqe sidomos ato te rrobaqepsise (besoj se e ke parasysh.
Une jam nip tek Hajrullenjte dhe keshtu qe te gjithe femijrine time e kam kaluar midis shatrivanit dhe spajkorres sepse edhe 8 vjecaren e kam bere te Naim Frasheri.
Nese jemi te dy ne te njejten kohe ne shqiperi do kisha kenaqsi te te jepja gote raki ...
Gjithe te mirat patriot...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shkurt 2008 11:19
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 31 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sofrat Shqiptare > hajt qeflit e ELBASANIT ju kam ftuar per nje nje got raki

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.