Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 578 faqe: « E parė ... « 407 408 409 410 411 412 413 414 415 [416] 417 418 419 420 421 422 423 424 425 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Sot duhet me fitue , patjeter --Apo jo moj Bjonde ?

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2012 15:50
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Kush po shikon Ndeshjen Shqiperi -Kameron te na thote ndonje llaf -

-Ku po e shef , apo si po e shef ?

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2012 20:04
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Me te shpifur se kjo gangnam style s`do kete.Nga ana tjeter 720 milion njerez qe kane klikuar dicka gjejne te kenga. Pastaj semos jane keto mendimet e verteta te castit.Kete te mire ka forumi,mendimet e tua kthehen ne mendime forumore...


E shpifur "Gangnam Style?"
Kam rene ne dashuri me kete kenge qe diten e pare qe doli ketu ne US. Eshte bere refren i diteve tona, si ne radio te makines, ne ambjentet ku mblidhemi me shoqerine, po ashtu dhe ne TV.

Vertet eshte nje kenge ne gjuhen Koreane, dy- tre fjale ne gjuhen angleze ( sexy lady ), ama ritmi eshte perfekt! Ritem i gjalle, qe te ben te tundesh, ha ha ha
Plus videoklipi, nuk ka te pershkruar nga ana ime! Momenti kur jane ne metro- dhe menyra sesi duart e Jason ( emri i PSY) levizin ne drejtim per te "kapur" te bukuren femer, bjondinen elegante Koreane, me ngjall nje emocion qe nuk arrij ta pershkruaj, eshte si nje magji!

Thjeshte e dua shume kete kenge. Edhe perkthimi i kenges ne gjuhen Angleze ka kuptim te bukur, domethenes!))))

P.S. Bjondja, gezo dhe ti bashke me cunin. ha ha ha


P.S. 2. Raimondi, do fleme dhe bashke sic kemi fjetur, sa te gjej pak kohe te lire!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2012 23:41
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Im bir me cmendi i kam dhene ultimatum e shumta 2 here ne dite ta nigjoje kur i jap une makines perndryshe jo ska dhurata per Natale



Per cunin tend! ))))

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2012 23:45
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

hahahaha --Kjo eshte kenge ...varikarse - , po shtyhet se eshte tip funny me te kercyer ..

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2012 05:06
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Më duket më mori malli t'i jap LogIn në FH.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2012 22:43
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Më duket më mori malli t'i jap LogIn në FH.
Mire se tu kujtua te na vizitosh eria:p
Ndersa une jam loged in tash nje vit, nuk kam logout gare se nuk e mbajend mire paswordin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2012 01:00
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Ketu nuk asnje mendim casti per be

--Kush do mendim casti te me thote ok?
Hajde shifemi lol !

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2012 04:31
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1


E shpifur "Gangnam Style?"
Kam rene ne dashuri me kete kenge qe diten e pare qe doli ketu ne US. Eshte bere refren i diteve tona, si ne radio te makines, ne ambjentet ku mblidhemi me shoqerine, po ashtu dhe ne TV.

Vertet eshte nje kenge ne gjuhen Koreane, dy- tre fjale ne gjuhen angleze ( sexy lady ), ama ritmi eshte perfekt! Ritem i gjalle, qe te ben te tundesh, ha ha ha
Plus videoklipi, nuk ka te pershkruar nga ana ime! Momenti kur jane ne metro- dhe menyra sesi duart e Jason ( emri i PSY) levizin ne drejtim per te "kapur" te bukuren femer, bjondinen elegante Koreane, me ngjall nje emocion qe nuk arrij ta pershkruaj, eshte si nje magji!

Thjeshte e dua shume kete kenge. Edhe perkthimi i kenges ne gjuhen Angleze ka kuptim te bukur, domethenes!))))




Avash moj se ... ........ nejse

PO une prandaj thashe qe 720 000000 klikime s`jane kot.Prandaj dhe ekzistojne gjithe keto rryma muzikore.Njerez ose grupe njerezish te ndryshem ne kohe te ndryshme pelqejne muzike te ndryshme.Mua me behet qefi qe te ben te tundesh. Megjithate mbetet e shpifur per mua, opa gangnam style

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2012 09:00
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

U ēmend dynjaja me duket ....

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
hahahaha --Kjo eshte kenge ...varikarse - , po shtyhet se eshte tip funny me te kercyer ..


Mond kompetenti (politik,artistik,filozofik,gastronomik etj,etj…) ,kenge varikarse eshte per ty doje te thoje (mbase edhe per mua) por ja qe mua me pelqen ta degjoj ashtu si dhe disa qindra milionave te tjere.Ajo bjondja (Hyuna) eshte gjithashtu kengtare shume e njohur ne Kore.
Psy-ja kudo qe po shkon po e kthen koncertin ne histeri kolektive,me duket se i kishte propozuar Madona te japin nje koncert bashke.
Tek ky koncerti ketu jane rreth 100 000 veta qe i ka zene histeria kolektive ,kendojne dhe kercejne te gjithe si te çmendur.Çdo kengtar do e kishte zili nje moment te tille,qofte edhe me nje kenge te vetme.
Ka vajtur 740 milion klikime,po dalldisen te gjithe me duket

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2012 10:04
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 578 faqe: « E parė ... « 407 408 409 410 411 412 413 414 415 [416] 417 418 419 420 421 422 423 424 425 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.