Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Arkivi i Politikes > Ia qirofsha... syte grekeve...
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
une e kam thene per shaka se tulipanin e dua shume....
gjerat qe flet dhe pershkruan per tulipanin ti jane komplet gabim dhe m'u desh te beja nje shaka te tille per momentin...
mos e ngaterro miresjelljen dhe mireqenjen me servilizem...
me cfar kam pare ti mundohesh teper shume te tregosh qe nuk je servil...komunizmi te paska lene me nje fiksim me duket...




Jam i gezuar qe ju te rinjte te duheni me njeri tjetrin,por qe ta dish ti mor djale edhe une e dua vajzen dhe gjithe ju te tjerve,sepse jeni femijet tane.Sa me te mire e pa vese te beheni malet tane me te larte kurti.Ke degjuar ti kurti qe shqiptaret kane nje shprehje e cila thote:''Futesh si xhol''.Edhe ti ne kete rast po bene rolin e xholit dhe si duket kjo lloj lloje te ka lene me ilet si duket.Perpiqu te kurohesh.Kur te jesh ne brendesi te problemit nuk do ta beshe me rolin e shemtuar te xholit.Me vjen keq qe ta them,por po e bene veten.Edhe ndonje tjeter i painformuar llafoset si puna jote si e jema e zeqos ne maje te thanes.Kur nuk ke brira thote populli,mos u kruaj!E ke nga papjekuria prandaj mendon t'ja futesh kot.
Qe te jesh me i informuar pyet Tulipanen se ku i pikon catia.Bashke ngelemi miq e ti nuk bene me rolin e xholit.OK kurti?

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2009 23:51
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

ok kurti?!?!
trim edhe politikan!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2009 00:14
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Iqvlora do ju sugjeroja te injoronit cfare shkruaj , une ne pergjithesi e bej kete sepse sinqerisht nuk perfitoj asnjehere nje diskutim frutdhenes me ju e perfundojne te tera sic dihen. Keshtu evitojme dhe komentet e njerezve qe e shikojne Tulipanin me sy tjeter.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2009 16:03
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Ju e dini se ku keni gabuar dhe nuk e keni bere te pavullnetshem.Une besoj se edhe vet e ke kuptuar qe duhet te jesh e ndershme ne gjykimet dhe opinionet qe jep dhe asnjehere nuk duhet te besh vleresime me dy standarte.Qofte edhe babai jot e jo bossi i FH.Une e kam zemren te madhe,sepse jam prind.E rendesishme eshte qe mos ta kesh ne karakter dobesine,pavaresisht se je femer.Une i vleresoj opinionet dhe mendimet tuaja,sepse jane serioze e me baza.Ata qe mundohen te te japin doren e kane kot,sepse ju jeni shume e afte per te mbrojtur veten tuaj.Une nuk mund t'ju injoroj sepse te konsideroj nje vajze me integritet.Te lutem duhet t'i lesh goditjet nga distanca,sepse une jam i drejtperdrejt pastaj.
Te uroj gjithe te mirat vajze!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2009 22:49
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Akoma nuk mesuat sesi shkruhet shqip o Shqipeeee???????

Nuk shkruhet, Qirofsha, por Qerofsha. jo per gje, por duket sikur do lini veten pa gje me gjithe kete iniciativ qe ka marr hapesi i temes, ky i Qirumi UBD?

hahahahahahahaha, teme terheqese eh? ke find nje hook te pershtatshem per te "Ndershmit si puna juaj". Dhe mos me shkruaj me mesazhe te tilla ne privat, sepse une se rruaj hic as per ma te bukrin e dheut, ok?!

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2009 21:16
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
Akoma nuk mesuat sesi shkruhet shqip o Shqipeeee???????

Nuk shkruhet, Qirofsha, por Qerofsha. jo per gje, por duket sikur do lini veten pa gje me gjithe kete iniciativ qe ka marr hapesi i temes, ky i Qirumi UBD?

hahahahahahahaha, teme terheqese eh? ke find nje hook te pershtatshem per te "Ndershmit si puna juaj". Dhe mos me shkruaj me mesazhe te tilla ne privat, sepse une se rruaj hic as per ma te bukrin e dheut, ok?!



E kush e din se ca ka dasht me than

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2009 21:20
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Citim:
Po citoj ato që tha Enya


, sepse une se rruaj hic as per ma te bukrin e dheut, ok?! [/B]


ahhhaa mos e rruaj fare lere te behet i pylli i sodes
pastaj kushedi mbase na del ndonj gjah

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2009 21:39
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Mire mire por mos harroni se grekeve do tju prishen prape kompjutrat sa here do te kene dyndje shqiptaresh drejt greqise.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2009 21:47
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Mire mire por mos harroni se grekeve do tju prishen prape kompjutrat sa here do te kene dyndje shqiptaresh drejt greqise.


Parashikime makabre piktor. Edhe nje dyndje e re dhe mbeten a s'mbeten nja 500 000 shqiptare brenda. Kaq ka qene popullsia ne kohen e pelazgeve ....thote alfekua, pa numuruar dhe gomeret

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2009 22:15
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Ke ngaterruar teme Cedrus, por meqe me permende po te them çdi ti per invazionin Dorik? kur ndodhi? dhe sa perkon ajo me ato qe ke shkrujt ti per pellazget pak me siper ose dhe shume me siper tek gjuha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2009 22:26
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Arkivi i Politikes > Ia qirofsha... syte grekeve...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.