Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Cfar mendimi keni per femrat qe i duan meshkujt e pasur?
Gjithsej 50 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



prandaj i eshte prish ekulibri amores time se mori nje te varfersi une ...do nderroj ka noj te varfer ne forum



Ka raste te rralla ... pastaj jo gjithcka peshohet me vlere monetare Bionde si dhe sdoja ta personalizoja te ty apo X person

Jam me idene qe nje mardhenie te jete ne ekuiliber te plote te dy partneret duhet te jene pak a shume njesoj ne te njejtin nivel shoqeror ekonomik social etj etj

Perse 1 femer kerkon 1 mashkull te pasur Bionde? Sepse ka jetuar ne varferi sepse seshte e afte ti mundesoje vetes 1 jete te mire dhe perpiqen ti gjejne gjerat gati shofin vetem paret makinat e bukura rroba budalliqe e asgje tjeter packa se mund te jete gomeri i gomereve ai mashkull ...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 20:35
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Ka raste te rralla ... pastaj jo gjithcka peshohet me vlere monetare Bionde si dhe sdoja ta personalizoja te ty apo X person



Angjel su ndieva hic e personalizuar ...ate qe kisha per te thene e thashe me lart ne kete teme sa te kem shpatullat e mia jem mire me shendet skam nevoje per njeri te pasur ...pastaj nuk mendoj se nje femer e varfer kerkon te marre nje te pasur do ndihej e ulet gjithe jeten do i kujtonte cdo gje.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 20:47
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Ka raste te rralla ... pastaj jo gjithcka peshohet me vlere monetare Bionde si dhe sdoja ta personalizoja te ty apo X person

Jam me idene qe nje mardhenie te jete ne ekuiliber te plote te dy partneret duhet te jene pak a shume njesoj ne te njejtin nivel shoqeror ekonomik social etj etj

Perse 1 femer kerkon 1 mashkull te pasur Bionde? Sepse ka jetuar ne varferi sepse seshte e afte ti mundesoje vetes 1 jete te mire dhe perpiqen ti gjejne gjerat gati shofin vetem paret makinat e bukura rroba budalliqe e asgje tjeter packa se mund te jete gomeri i gomereve ai mashkull ...


Gomeri? Specie e re?

Edhe une jam per ekuilibrin.. Pastaj varet nga personat e drejtimi qe merr jeta ne cift..

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 20:48
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Angjel su ndieva hic e personalizuar ...ate qe kisha per te thene e thashe me lart ne kete teme sa te kem shpatullat e mia jem mire me shendet skam nevoje per njeri te pasur ...pastaj nuk mendoj se nje femer e varfer kerkon te marre nje te pasur do ndihej e ulet gjithe jeten do i kujtonte cdo gje.



pikerisht tesoro kete po thoja .... puc

HD gomere eshte shumesi i gomarit mii u katarova

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 20:50
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


HD gomere eshte shumesi i gomarit mii u katarova


Keshtu eshte kur e merr me vrull AD

Tema titullohet 'C'mendoni per vajzat qe kerkojne...', dmth ato qe nisen me principin qe mashkulli i tyre te kete leke me shumice. Po lind pyetja, c'nenkuptohet me 'shumice'? A gjen te ngopur nga shumica? Se eshte bela dhe me kufijte ne keto raste.. rrezikon te humbasesh sensin e vetepermbajtjes. Varet dhe c'edukate marrin keto vajza, varet dhe sa kerkojne e me c'kenaqen nga jeta. Po te ra ne pjese keshtu si pa dashje nje mashkull me alamet mireqenie hallall, po qe te rrish e ta kerkosh e ta presesh, sepse TY s'ta lejon kurrsesi dinjiteti te lidhesh me nje 'te papasur'... vallai veshtire me duket.

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 21:03
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Citim:
Po citoj ato që tha Heyday

Keshtu eshte kur e merr me vrull AD

Tema titullohet 'C'mendoni per vajzat qe kerkojne...', dmth ato qe nisen me principin qe mashkulli i tyre te kete leke me shumice. Po lind pyetja, c'nenkuptohet me 'shumice'? A gjen te ngopur nga shumica? Se eshte bela dhe me kufijte ne keto raste.. rrezikon te humbasesh sensin e vetepermbajtjes. Varet dhe c'edukate marrin keto vajza, varet dhe sa kerkojne e me c'kenaqen nga jeta. Po te ra ne pjese keshtu si pa dashje nje mashkull me alamet mireqenie hallall, po qe te rrish e ta kerkosh e ta presesh, sepse TY s'ta lejon kurrsesi dinjiteti te lidhesh me nje 'te papasur'... vallai veshtire me duket.

tema eshte zogu lexoje mir Cfar mendimi keni per femrat qe i duan meshkujt e pasur? jo qe i kerkojne qe i duan

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 21:05
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Cfar mendimi keni per femrat qe i duan meshkujt e pasur?

ti pergjesh direkt ksaj pyetje... sigurisht nuk do kem ndonje opinion positiv...

me then te drejten me vjen keq x ato qe vrasin mendjen x opinionin e botes... jetohet njeher vetem e secili nga ne mundohet te marri nga kjo jet maximunin. cfar mendimi kam x nje femer qe shkon me nje te pasur e jo te varfer?? mendimi im nga negativ behet positiv bravo i qoft kjo tregon qe zoti nuk i paska fal vetem trupin por edhe mendjen... te rrim shtrembur e te flasim drejt kjo esht jeta...

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 21:09
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

them se dashuria nuk pyt.... une dua nje qe eshte well eduacted and ambitious... sa lek ka ne banke sme intereso.. ka dhe nga ato qe kan miliona dhe jan kot.. no class.. kam njohur dhe njoh millioners... me qef bej une qe skam se ato qe kan...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 21:09
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
them se dashuria nuk pyt.... une dua nje qe eshte well eduacted and ambitious... sa lek ka ne banke sme intereso.. ka dhe nga ato qe kan miliona dhe jan kot.. no class.. kam njohur dhe njoh millioners... me qef bej une qe skam se ato qe kan...



__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 21:11
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
them se dashuria nuk pyt.... une dua nje qe eshte well eduacted, and ambitious... sa lek ka ne banke sme intereso.. ka dhe nga ato qe kan miliona dhe jan kot.. no class.. kam njohur dhe njoh millioners, kur vje puna me qef bej une qe skam se ato qe kan...


Pikerisht Niqua ... sepse je e afte vete te sigurosh jetesen tende ... ti kerkon mashkullin qe te ben te ndihesh mire jo parate sepse parate i siguron vete pra ti une apo tjetra perzgjedhim me te miren nga nje mashkull... aq te lehte e kemi dhe te ndahemi nga ky person ne rast se nuk eshte ai qe mendojme ne ... kurse 1 femer e varur ekonomikisht nga 1 mashkull eshte thjesht 1 kukull ne duart e tij asgje me shume

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2010 21:12
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 50 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Cfar mendimi keni per femrat qe i duan meshkujt e pasur?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.