Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendetje
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vitore
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: Trieste
Mesazhe: 48

Pershendetje

Pas kaq vjetesh po rikthehem perseri ne mes jush
Do pershendetja ne menyre te vecante krijuesin e ketij forumi , administratoret dhe moderatoret. Ju uroj nga zemra ne te gjitha fushat e jetes kudo ku ndodheni
Ju pafsha atje ku e meritoni te jeni.

Pershendetje te gjithe anetaret e rinj dhe te vjeter te forumit, gjithashtu ju pershendes me nje poezi, ku e di mire, qe secili nga ju e mendon si jam shprehur une.....


Austria

M'u shfaqe ti madhesrisht e larte
e bukur, e magjishme si nje poezi,
me gjithe ate me shpirt te thashe
"Shqiperia ime eshte SHQIPERI!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 01:49
Vitore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vitore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vitore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vitore Shto Vitore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vitore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Krijuesi eshte po ai qe ka qene,por admin e moderatoret nuk jane te njejtet.Do beje mire t'i njihje njehere pastaj......

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 10:44
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belga
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/02/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 279

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Krijuesi eshte po ai qe ka qene,por admin e moderatoret nuk jane te njejtet.Do beje mire t'i njihje njehere pastaj......


përshëndetje te gjithe anetareve te forumit urime dhe suksese ne te gjitha aspektet qe jane per t'u diskutuar;
pershendetje belga

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2009 18:34
belga nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belga Kėrko mesazhe tė tjera nga: belga Shto belga nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belga nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vitore
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: Trieste
Mesazhe: 48

O sternipi Ismail Qemalit,(Babait te kombit shqiptar)
Pershendetje !
Desha te pyes , ju a i njihni te gjithe admin, e moderat e ketij formuni?
Ne se po si mund ti njohe dhe une? ketu ka njohje virtuale dhe eshte kenaqesia e madhe e komunikimit mes shqiptareve te shperndar ne gjithe rruzullin.
Ky forum simpatik i mbushur i gjithi me gonxhe trandafilash, qe me aromen e tyre te fresket i jep drite e gjalleri komunikimit ne kete dritare nga ku shihet si pasqyre e gjithe bota , plus keto gonxhe ,jane e ardhmja e demokracise se vertete e per te cilen ai vend ka aq nevoje sot.
I pershendes dhe nje here te gjithe duke i uruar te ardhme te shkelqyer e me realizim deshirash si atyre qe vazhdojne akoma studimet , si dhe atyre qe po mbarojne masterat, duke u bere ambasador te imazhit shqiptar neper bote..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 01:45
Vitore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vitore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vitore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vitore Shto Vitore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vitore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Pa komunikim do ishim si therrrmija te vetmuara qe levizin ne nje orbite me levizje te pakontrolluara.


Admine dhe moderatore e re ... gezohem qe u njohem virtualisht Vitore

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 09:49
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha Vitore
O sternipi Ismail Qemalit,(Babait te kombit shqiptar)
Pershendetje !
Desha te pyes , ju a i njihni te gjithe admin, e moderat e ketij formuni?
Ne se po si mund ti njohe dhe une? ketu ka njohje virtuale dhe eshte kenaqesia e madhe e komunikimit mes shqiptareve te shperndar ne gjithe rruzullin.
Ky forum simpatik i mbushur i gjithi me gonxhe trandafilash, qe me aromen e tyre te fresket i jep drite e gjalleri komunikimit ne kete dritare nga ku shihet si pasqyre e gjithe bota , plus keto gonxhe ,jane e ardhmja e demokracise se vertete e per te cilen ai vend ka aq nevoje sot.
I pershendes dhe nje here te gjithe duke i uruar te ardhme te shkelqyer e me realizim deshirash si atyre qe vazhdojne akoma studimet , si dhe atyre qe po mbarojne masterat, duke u bere ambasador te imazhit shqiptar neper bote..



Pershendetje Vitore!(nicku juaj simbolizon ne gjuhen popullore te Laberise nje vajze te mbare per familjen.Nuk e besoj te jesh nga ato Vitoret qe ka Italia,por vitore shqiptare)

E kam per nder qe jam sternip i IQ dhe bir i nipit te tij,por nuk do ta kisha kurr per nder te isha bir i ndonje krimineli komunist.

Ti do t'i njohesh patjeter por duhet te hashe ''dy furra buke'' thone m'Tirone''.Mos u nxito se midis ''trendafilave me gonxhe.. ka edhe plot gjembac,ka edhe antipatik.Nicknames i ke te shkruara ne krye te nenforumeve e mund t'i lexosh,problemi eshte t'i njohesh ne momente e rast te vecanta se cfare gjembash jane.
Me imazhin e kemi ndritur ne shqiptaret!

Meso dicka nga une,ne shqiptaret u ngjajme shume eterve tane.Eshte e veshtire te behemi me te mire se ata.Rast i rralle po te ndodhe ndryshe!

Pa shih ty te paskan graduar sa mbrite moj cupe!Gradime te tilla bente vetem Ylli Pango ne Ministrine e Kultures.(Lexo Si punova me 3 ministra.Nje rrefim i vertete,nga Jonida Azizaj).
Si mund t'i hysh kaq shpejt e pa asnje eksperience ''korrupsionit''!!!!!!!!!!!!


PS:Lexoi me kujdes keto 3 frazat e fundit.Po ishe clever girl, beju analizen.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Modifikuar nga IQVLORA datė 24/09/2009 ora 13:01

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 12:49
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Mirese na erdhe Vitore.

Paske emrin e halles sime ma te dashur, ndaj te urova mireseardhjen.

Befsh qejf mes nesh dhe te uroj miqesi me te gjithe.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 17:50
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vitore
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 08/10/2003
Vendbanimi: Trieste
Mesazhe: 48

Ju faleminderit juve qe me keni uruar mirseardhjen dhe pse sic e kam thene ne fillim, jam rrikthyer ne mesin tuaj, mbasi jam e rregjistruar nje muaj pas te nderuarit zoteri IQ VLora(2003) ne forumin tuaj simpatik dhe me aq vlera per te gjithe antaret . Po perfitoj ti them zoterise se nuk e di ku e pa gradimin tim .Per cfar" gradimi" behet fjale ?
Di qe me kan dhene disa tituj por jo neper forume shqiptare dhe i nderuar zoteri ne se jeni kurjoz te me percaktoni ne se jam Vitore Shqiptare apo Vittoria Italiane, hyre ne youtube apo dhe ne facebook kerko vidjot e mija ne vitorestefaleka .
Me vjen keq vetem per nje gje zoteri i nderuar , per opinionin tuaj ne lidhje me "gonxhet e trandafilit" qe jane antare te ketij forumi .Nuk e pranoj kurre mendimin, qe ketu mund te ket gjemba nga ata qe te shpojne si thoni ju Mund te ket mendime te ndryshme, rrahje mendimesh , po gjithmone qe i sherbejne te mires , progresit dhe jo se duan te rikthejne sistemin e permbysur qe ata nuk e njohin fare Ata jene te integruar kudo ku jane dhe mendojne si gjithe bota te ecin drejt globalizacionit . E ndritem ne shqiptaret the? Po pse mor lum miku shikon vetem anen negative dhe te pelqen te flasesh vetem per te? Jo mor jo se ajo periudhe qe " e ndritem ne shqiptaret" ka vite qe ka vdekur qe vetem ai fillimi, tani shqiptaret ke qef ti shohesh si po shkelqejne neper bote si po e prezantojne kulturen tone me artista me emer , dhe po shkelqejne ne cdo fushe ashtu si keta "gonxhe" shume ngjyreshe , qe ne komunikojme po realizojne enderrat e tyre , qe kur te kthehen ne Atdhe apo kudo ku do vendosen te jen "DIKUSHI" te jen ambasadoret e indetitetit tyre shqiptar Sa i perket qe ne shqiptaret i ngjajme eterve tane nuk shohe asgje te keqe se si race shquhemi per krenarin dhe bujarine qe kemi Por ne shqiptaret kemi nje cilesi se duam te jemi te gjithe "gjeneral"dhe kjo s'po na le qe tye gjejme nje emerues te perbashket
Gjeneral gjithe shqiptaret
Sejcili do te jete i pare
Cudi me ty moj shqiperi
nxjerr gjeneral pa ushtri..

__________________
Ej miq! Kujdes zemren time. Ajo eshte shume e brishte, te thyhet lehtas ne dore, dhe eshte e vetmja gje qe s'mund ta ngjis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2009 18:59
Vitore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vitore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vitore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vitore Shto Vitore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vitore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Mund te jesh regjistruar ne 2003 por ''produkti'' juaj eshte si ajo thenia e AZ cajupit-gjithe jeten nen urdher,qeseja si koker hudher.
gradimin ta ka dhene Tulipan,pa zbritur shkallet e aeroplan.KLexoje pak se une keshtu e kuptoj ate qe ka dashur te thote ajo.
Keta djem e vajza komunistesh qe vegjetojne si parazit neper rruget e perendimit,me ndonje perjashtim te rrall,ju pelqen qe te fitojne ish komunistet perseri.Pse sepse jane djema e vajza te korruptuarish,Keta e shohin ardhjen ne pushtet per te zene nje qoshe te ngrohte ne ndonje zyre me qellim te vjedhin djersen e popullit.Nuk e di nga je,por ne ne Vlore kemi nje shprehje qe thote: ''Ju flini akoma ne lesh(deleje) te pa lare''.Mos ju kam prekur edhe juve personalisht lady?Sorry about that!kete konkluzion e nxjerr nga qe po hidhesh shumne ne flake.Megjithate is your busines lady Vitore.Edhe mua me vjen shume keq per juve lovely lady qe si duket vike nga hena.Doemos kur je i painformuar e me vite munges keshtu do te shpreheni.Megjithate te jap pak te drejte,por une nuk e kam bere aq zi kete pune sa e keni marre ju.Te te beje nje pyetje lady?A mund te me thuash kush eshte i interesuar te merret me politike dhe pse?
Ata qe po rrezatojne neper bote vertete jane krenaria jone kombetare Vitore dhe me lumturojne.Kete krenari e ndjej edhe me femijet e mij,por une prindi i tyre nuk kam qene e jam i korruptuar.Nuk me shume vone se kush vjen ne pushtet.Une jam mbeshtetur gjithmone ne shpatullat e mia,Asnjehere nuk ka menduar te pervetesoj ne menyre kriminale.Por cfare me thua per parazitet qe vegjetojne neper Europe me pare te zeza,siguruar nga korrupsioni?
Keta admin dhe moderatoret e FH jane nje e milionta e popullsise,por do ta quaja absurd mendimin tend qe bijte e komunistve e te korruptuarve t'ju ngjajne paraardhesve.Qofsh ti qe je!
Une per vete nuk kam menduar asnjehere per grada gjenerali Vitore.Nuk jam nga Kuci por pak me poshte.Koha do ta tregoj,nqse nuk largohesh edhe per nja 6 vjet te tjera.(shaka kjo)
all the best

PS: Te jap fjalen se do t'i shoh videot tuaja kur te kem kohe!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 15:59
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Admine dhe moderatore ishin prezantimi im ndaj personit qe hapi temen duke qene se nuk njiheshim e jo gradim per te.



Po IQvlora jemi mesuar me copy paste te postimeve te tua tip : bij komunistesh, djerse e popullit, nga fitorja ne fitorje !! S'ka nevoje te ia prishesh temat dhe anetareve te tjere qe mesa shoh s'ta kane shume ngene.

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 18:31
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Pershendetje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.