Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja.... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Me behet qejfi qe e paske lene Explore, vullneti eshte gje e madhe ne jete. Une se kam filluar asnjehere.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2005 20:45
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Lere Lela se lashte lesht duke e pire , java e pare eshte teper kritike nuk eshte e lehte 2 paketa diten dhe nje mengjes ngrihesh dhe thua mjaft !

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2005 20:55
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

sigurisht qe pirja e cigares te ben keq (por ka qe u ben mire).
edhe pse i di pasojat e pi, por rralle 3-4 ne dite (cigare, jo paketa). e pi vetem ne shkolle me shoqet, se ne shtepi nuk e di babi, por edhe sikur ta mesonte, lereni qe do me vriste , por kurre nuk do e pija perpara tyre. per respekt dhe se kam turp.
p.s mami tani e di se e kam lene.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2006 07:56
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

urime te gjithe atyre qe e kane lene!!!

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2006 07:59
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kuriozi
Addicted to love

Regjistruar: 20/10/2005
Vendbanimi: In the Middle of a Heartbeat
Mesazhe: 276

Cigarja?

PO!

Jeten me duh\ket se ta shkurtojne ata qe beh\jne sikur u vjen keq qe cigarja na shkurtoka jeten.

Shendeti e demton rende duhanin dhe kjo eshtye e dukshme.
Nje shok me thote se kam blere nje makine...etj... une nuk e di se c'kusur kane mushkrite e mija per ato miliona metra kum me helme qe dalin naga tymi i makinave..prandaj te flasesh per duhanin eshte hipokrizi.

__________________
Ata flasin pėr ditė qė presin tė vijnė, kur gjithēka do jetė zbulesė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2006 15:13
Kuriozi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kuriozi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kuriozi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kuriozi Shto Kuriozi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kuriozi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Sot eshte dita ime e pare pas 12 vitesh pa duhan.
PUPUPu sa e veshtire ishte ajo kafja e mjesit pa tym,,, le mo ketyre te shtepise qe po ia bej nervat rreshtore po ja bej.
Mbreme ne ora 12 pm piva cigaren e fundit.Ishte e shpifur pasi keto kohet e fundit se nga i gjeta ca cigare qe me siguri mund te kene qene qe ne kohen kur ishte stergjyshi im gjalle.Ket javen e fundit kam pire keto cigaret e qelbura ne kete menyre t'ja neveris vetes pak nga pak.
Tani eshte ora 1:00pm e drekes dhe jam akoma ne ate fazen ku pyes veten : te shkoj ta ble paqeten apo ta provokoj durimin dhe pak ???
Po mundohem ta mbaj veten te prokupuar me gjera te ndryshme qe mos te kem kohe qe mendoj per duhan. Kam vene dhe nje nga ato patch qe te ndihmojne per lenine e duhanit por ,kjo qeka me e keqe se duhani vete .Qe kur e vura ket po me xhiron truri me shume per cigare. Ka dy ore qe po mbaj nje kapak stilolapsi ne goje . Kapak stilolapsi ishte para dy oresh se po ta shikoje njeri tashi sado te perpiqet s'do ta gjinte se c'fare eshte ne te vertete.
Shpresoj qe vullneti mos me tradhetoje tashi pas gjithe ketyre oreve stermundimi.
C'do ore qe kalon e shoh si nje arsye me shume per mos ta vene me ne goje .

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2007 19:16
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Esho , lali ketu i beri 15 muaj pa e vene me ne goje helmin, une isha standart dy paketa diten dhe kur e lashe une e lene te tere , kjo eshte motoja

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2007 20:18
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ESHI
Sot eshte dita ime e pare pas 12 vitesh pa duhan.
.




ishalla dhe me shume se 1 dite.... une e kam pas pi duhanin per 4 vite dhe me jan ba 7 vite qe e kam lan.. arsyja nuk ishte pse me shkurtonte jeten por kisha merak dhembet ngaqe i kam fiksim...ishte shume e veshtire por ne te njejten kohe kisha inatin qe nje gje kaq e shpifur 2 take control over me dhe kjo me jepte me shume force.... .. 2 vite me rralle shifja endrra duke pi cigare... nje zot e di ca kam hequr..

ESHI good luck dhe them kur e kam lan une cdo njeri mund ta lej se i kam pas pi 2 paqeta n'dite si me ken mashkull...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2007 20:20
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Ashtu ndihem dhe une Dreqe sikur po me kontrollote dhe po behesha e mvarur . Sapo zgjohesha ne mengjes ne te esull fare ndizja te paren cigaren. Nuk po permend gjithe ato raste qe u largoja papritur nga ambjente te ndryshme vetem per te marre dy - tre pufs pufs, ose nervozitetin kur mendoja se po mu mbaronte paqeta. Eshte ora 5 e mbasdites . Akoma vazhdoj te kafshoj kapakun pllastiku, por cigare nuk kam vene ne goje ama.Nuk e di ,per me mire apo per me keq , vendosa dhe e kam heq fare patch .Me jepte nje dhimbje ne krah dhe vendosa ta heq fare. Tashi Don Kishoti po lufton i vetem hahhaha
Me kujtohet mami kur mu luste ta leja , "nuk mundem" i thoja , "si moj nuk mundesh , e kane lene burra me mustaqe e ti nuk mundesh " me thoshte . Me e forta eshte se sot fola me te ne telefon, por nuk i tregova as gje . Ndoshta ekziston akoma ajo frika e tradhtimit te vetvetes .
Them se po ja hodha sot pa cigare e nesermja do jete me e lehte.
Myzo nuk me tregove si e ke lene ti ?? I need to know how you feel now.

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Modifikuar nga ESHI datė 17/03/2007 ora 23:45

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2007 23:32
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Eshi he maj si u ba puna e cigares???

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2007 20:08
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.