Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja.... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

ESHi keep doing what r u doing.....une akoma se kam marr persiper te le duhanin u ben dy vite qe e pi rregullisht dy paketa nganjeher tre......e kam veshtire ta le ....nuk e pi nga merzija ose stresi...i enjoy smoking..... nje nga keto dite do vendos dhe une te mos e pi me.....good luck to u ppl that are trying to quit....

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2007 20:12
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

elsaaa ti do e lesh vetem kur te hypi une hu hahahah
si je ti qene mire a per zoten kam me ardhe me te grabit nje dite

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2007 20:24
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

mire jam po ha choclate pudding and po pi cigare.....mos me thuj ashtu s enuk e le ....thuaj pije vazhdo jepi cigarja eshte good atehere une e le ...lool....

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2007 20:27
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
ESHi keep doing what r u doing.....une akoma se kam marr persiper te le duhanin u ben dy vite qe e pi rregullisht dy paketa nganjeher tre......e kam veshtire ta le ....nuk e pi nga merzija ose stresi...i enjoy smoking..... nje nga keto dite do vendos dhe une te mos e pi me.....good luck to u ppl that are trying to quit....




Elsa

Ca keep doing what I'm doing loool . Nuk i rrezistova dot me. Desh me hiku truni . Vajta bleva paqeten pas 48 oreve. Gjate gjith ktyre viteve kam mendu se do mund ta le po ma dha truri por ishte me e veshtire se ce mendoja. Gjithsesi nuk them se nuk do e provoj perseri.

Dreqe kjo eshte arsyeja pse nuk kam shkruar me ne ket teme . Po ta kisha lene do i beja lapidar vetes ktu looool

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2007 01:02
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

Citim:
Po citoj ato që tha ESHI




Elsa

Ca keep doing what I'm doing loool . Nuk i rrezistova dot me. Desh me hiku truni . Vajta bleva paqeten pas 48 oreve. Gjate gjith ktyre viteve kam mendu se do mund ta le po ma dha truri por ishte me e veshtire se ce mendoja. Gjithsesi nuk them se nuk do e provoj perseri.

Dreqe kjo eshte arsyeja pse nuk kam shkruar me ne ket teme . Po ta kisha lene do i beja lapidar vetes ktu looool




hahahahhahahahahahahaha ESHI....e di cfare mendova kur lezova mesazhin tend me siper qe po mundohesh ta lesh...sme binde......po provoje prap mos i humb shpresta qe do e lesh nje dite....e di cte keshilloj nga eksperienca....kur une skam cigare menyra e vetme qe ta heq mendjen eshte me gjume...ia fus gjumit deri te nesermen se perndryshe bohet nami.....tani ec me plan ne cdo skute te fshehte ne shtepi fsheh ndonje pakete ose cigare neper syrtare ..... qe ne raste kur harroj te blej filloj kerkimin....para nje jave gjeta dy cope ne mes te nje libri, u lumturova pa mase ....loooooool ...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2007 06:01
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re jeta ime je ti.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 30 herė.

me lini me dite pa ngrene me lini me dite dhe pa uje po mos me lini 1 min pa cigareeeeeeeeeeeeeeeeeeee
e dashuroj marrezisht cigaren.thyej dhe rekordin 1 cigare e mbaroj per 1 min normalisht kurse kur nxitoj mos me pyet........
dhe ne dite pi 2 deri ne tre paketa.
kush do tym eshte i mirepritur.
se perdesh harrova cigarja nuk me ka lejuar te vija ne vlore per te shtrenguar vidat hahaha me ka ndimuar shume ne ditet e zeza qe kam kaluar dhe ju betohem kan qende shume.
pini rii pini po mos e egzagjeroni.....vetem cigare ama

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2007 20:42
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha doli
me lini me dite pa ngrene me lini me dite dhe pa uje po mos me lini 1 min pa cigareeeeeeeeeeeeeeeeeeee
e dashuroj marrezisht cigaren.thyej dhe rekordin 1 cigare e mbaroj per 1 min normalisht kurse kur nxitoj mos me pyet........
dhe ne dite pi 2 deri ne tre paketa.
kush do tym eshte i mirepritur.
se perdesh harrova cigarja nuk me ka lejuar te vija ne vlore per te shtrenguar vidat hahaha me ka ndimuar shume ne ditet e zeza qe kam kaluar dhe ju betohem kan qende shume.
pini rii pini po mos e egzagjeroni.....vetem cigare ama



.........

hmmmm..doli nag 2-3 paketa ne dite.....nuk qenke keq ti ... bake tym si oxhak...:p

E ta mendosh qe une nuk e kam provuar cingaren asnjehere.....edhe pse njerzit qe me rrethojn jane duhanxhinj te mdhej.....Ndoshat do vije dita qe ta provoj edhe une nje.....te shoh c'efekt ka....ndoshta me ben me romantike...:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2007 20:50
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

une e shaj shume cigaren... diten... dhe e dashuroj naten!
nganjehere me vjen t'i thur ode se eshte e vetmja qe me sheh ne shpirt... oh yeah babe, ti me njeh... ska as nevoje te te flas....sic me ngushellon ti s'e ben kush... diskrete, pa fjale, tretesh per mua!

pastaj shkel me kembe ate qe s'arrij t'i marr...
puzza, costa e fa male!
pfffffff!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2007 22:06
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Bletke...paske goxha frymezim sonte

Sa per temen...vetem ne shoqeri,kurre nk i blej
e filloj e le,e filloj prap...e le...tani jam ne faze ncuq

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2007 22:18
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Citim:
Po citoj ato që tha briseide

Sa per temen...vetem ne shoqeri,kurre nk i blej


ja nje vajze me mend!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2007 22:26
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.