Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja.... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99Tave
ta pi mashkulli,, eshte e demshme, po seshte e peshtire.. po ta pi femra ska me gje te peshtire.. se fillon e kollitet si mashkull... e ec embaje ate lloj femre ne krah.. :p


Jam shume dakort me ty .Gjithmone kur shikoj nje femer qe i duket vetja interesante kur pi duhan them ''kush e di sa u vjen ere goja'' .Duhani nuk me pelqen .E kam provuar disa here mes shoqerise dhe nuk ka gje me te shpifur per mua dhe nuk e imagjinoj dot se si mund te te behet si fiksim .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2007 14:07
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha Vlonjati99Tave
ta pi mashkulli,, eshte e demshme, po seshte e peshtire.. po ta pi femra ska me gje te peshtire.. se fillon e kollitet si mashkull... e ec embaje ate lloj femre ne krah.. :p


sa kam qeshe tani hahahahahha

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Korrik 2007 14:14
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ashley
Veteran ne forum

Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Mesazhe: 2499

Po normal eshte shum e demshme por sdua ta besoj se e pi vete

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2010 15:47
Ashley nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ashley nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

kam lexuar se fundi nje shprehje te bukur te Mark Tuen:
"gjeja me e thjeshte ne bote eshte te lesh cigaren---une per vete e kam lene 100 here deri tani".............

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2010 17:41
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

- Cigare -






oooohhhh c'jam shkri tuj qesh tani qe po ndigjoja kete kengen!

Rrofsh ti qe ma dhe kete link tani me bere te qesh!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2010 10:24
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vitriola
Anetar i ri

Regjistruar: 29/11/2010
Vendbanimi: Aty ku lind dielli ...
Mesazhe: 25

Armiku me i madhe i njeriut...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2010 18:41
Vitriola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vitriola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vitriola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vitriola Shto Vitriola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vitriola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Kshu thon tgjithe, tben keq, un pak e pi, per qejf me shume, kur dal, ose kur skam ca bej..

sbesoj se ndikon per keq ke mu per sasin qe e pi .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2010 18:53
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

no thanks

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2010 19:23
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

-Une nuk e pi cigaren ,por kur isha ne Vlore mbaja ne makine nje pakete me cigare MORE , me kuti te kuqe ,ishin cigare tip puro te holla,elegante  ne pamje dhe ajo bjondja qe kisha une atehere kur sapo bleva makinen e pinte fshehurazi,--  e kishte mesuar kur ishte studente , ja kishte mesuar nje shoqia e saj nga Lezha ----

-Dhe kur me thote nje dite :--Ndize nje cigare--- Ok i them --Dhe ndeza nje vete , i dhashe edhe nje asaj ---Une nga menyra si e thithja tymin dukesha qe nuk e pija --------------Ndersa kjo zonja e nxirte tymin nga hundet sikur ishte xha Zequa,si direk vapori  --hahahahahahahah--( ku mu kujtua tani shtriga)

Une u cudita .--I them o ti e pike cigaren !? --Ajo thote :---Jo or, ja tani .......,.---  I them: Uuuu, po ti dukesh nga menyra si e terheq tymin brenda,je mjeshtre , mire qe s'e nxjerr nga veshet --hahahahahahaha------Dhe filluam po qeshnim .Pastaj  me tregoi se si e kishte mesuar ...... 

---Ne fakt une i thoshja , pije s'ka ndonje gje,se nuk mund ti thoshja qe s'me pelqen , se nuk shkon te jesh kundrapedal me keto dreqe , por edhe e doja , nuk i thoshja kurre jo per azgje.Kur s'me pelqente nje gje i thoshja prape : Po por me gjysem zeri ,dhe ajo e kuptonte qe s'me pelqente....... ,-----

---- Por ne fakt  nuk me pelqen qe femra te vije era duhan,sikur eshte xhaje ,femra te vije era parfum  se ashtu me rit numrin e testosteroneve , lol , --Keto  vajzat amerikane pijne shume ....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2010 02:37
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

-Ketu do shtoj dicka ---------------Kur isha ne dashni me ate duhanxheshen --benim nje loje te tille---
----------E thithnim cigaren dhe pastaj putheshim --dhe e shifnim ne pasqyre si dukeshim --hahahahahahahahaha
--Tymi dilte siper kokave tona dhe dukej sikur ....nxrinim tym nga koka --hhhahahahahaha --ishte bukur
-------------Kjo pastaj ju tha shoqeve , dhe ato e quanin puthja e Mondit ----Por une i thashe ate lloj stili e kam pare nga dritarja e nje cifti te ri , kur isha ne shkolle te mesme, ne vit te pare . ----Ai cuni ishte nje oficer i ri .--Ata sapo ishin martar dhe putheshin ne ate menyre --hahahahahahaahaha--Une po e shifja ciftin duke u puthur,me disa shoke dhe na beri shume pershtypje atehere ---
------Ndaj i thashe, ai lloj stili duhet quajtur --Stili i Oficerit-------Se une ate kopjova ....-

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2010 03:55
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > cigarja....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.