Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A keni dashuruar me te vertete?
A keni dashuruar me te verete?
po shume here
po nje here
akoma jo
nuk e di !
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 33 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Helga hahahhaahha me shkrive Dashuro deri ne vdekje

PS: Hhaahahah car paqe do bejme ka plas fufta e 5 boterore ska paqe se u lodha duke bere Paqe

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2006 04:36
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Thumbs up

Ne Dashurine e Vertet ka Gjithmone vend per paqe- thelle ne shpirt!
Une jam per paqen!
Ju perqafoj te dyve dhe Gjumin e embel!
Lerini zenkat e castit, -te gjithe zihemi!


ps:-une votova opsionin numer one-dmth vetem une e thyeva akullit e mendimeve tuaja!

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2006 04:39
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
botablu
-

Regjistruar: 19/09/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 42

Citim:
Po citoj ato që tha CRAZY AND BEAUTIFUL
Une kam Lindur per te Dashuruar!Dhe deri diten qe do mbyll syte
do Dashuroj!


__________________
kush ka etje te pijn uje....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2006 05:10
botablu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė botablu Kėrko mesazhe tė tjera nga: botablu Shto botablu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto botablu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

E pranoj .....kam dashuruar me gjith shpirt dhe zemer.... Kjo jam une

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2006 05:12
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katerina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/01/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 46

kam dashuruar vetem nje here dhe shpresoj mos te me ndodhi me, dmth me njeri qe nuk ia vlen.

__________________
Me mire te vdes sesa te vuaj, dashuria me ka mallkuar, por pse me ben te vuaj? Perse s'me le te qete? Te pakten ti me thuaj, qe me do me te vertete....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2006 17:48
katerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katerina Shto katerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
viper
economista

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: milano (IT)
Mesazhe: 320

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re katzen01.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 139 herė.

Citim:
[i]kamdashuru por ka shum kohe 2 muaj po pastaj un ndam, sepse nuk i pelqente asaj [/B]

__________________
I BACI SONO COME I FRANCOBOLLI, SE NON USI LA LINGUA NON ATTACA !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shkurt 2006 19:08
viper nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė viper Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me viper (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė viper't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: viper Shto viper nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto viper nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha katerina
kam dashuruar vetem nje here dhe shpresoj mos te me ndodhi me, dmth me njeri qe nuk ia vlen.


Me fal per nderhyrjen Kati, por pse gjithmone mendon femra negativisht
pas nje ndarjeje ne dashurine e saj,
duke u vetehumbur ne shprehjen "Nuk ja vlente???!!"

Perderisa jeni dashur-do te thote qe ate periudhe ja vlente me shume
sesa driten e syve!Dashuria vertet te verbon,-por nuk duhet
te te mposhte arsyen -Te mbash respektin dhe te shprehesh vlerat e
personit qe ke dashur!

Thjeshte me ngacmoi kjo thenia juaj, me falni per nderhyrjen!
Mire u lexofshim.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shkurt 2006 21:40
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
astras
larguar

Regjistruar: 14/02/2006
Vendbanimi: x
Mesazhe: 214

Dashuruar?

Po!

Me te vertete??
Nuk e di!!

__________________
Bye

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2006 10:19
astras nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė astras Kėrko mesazhe tė tjera nga: astras Shto astras nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto astras nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katerina
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/01/2006
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 46

Citim:
Po citoj ato që tha CRAZY AND BEAUTIFUL


Me fal per nderhyrjen Kati, por pse gjithmone mendon femra negativisht
pas nje ndarjeje ne dashurine e saj,
duke u vetehumbur ne shprehjen "Nuk ja vlente???!!"

Perderisa jeni dashur-do te thote qe ate periudhe ja vlente me shume
sesa driten e syve!Dashuria vertet te verbon,-por nuk duhet
te te mposhte arsyen -Te mbash respektin dhe te shprehesh vlerat e
personit qe ke dashur!

Thjeshte me ngacmoi kjo thenia juaj, me falni per nderhyrjen!
Mire u lexofshim.



perderisa ai nuk beri asgje, ishte i paguximshem te luftonte ndaj cdo gjeje per dashurine tone, cfare te them une? i them nje mirupafshin dhe kaq.
ti si mendon ia vlen? une mendoj se jo. cdo gje ne kete jete eshte reciproke.

__________________
Me mire te vdes sesa te vuaj, dashuria me ka mallkuar, por pse me ben te vuaj? Perse s'me le te qete? Te pakten ti me thuaj, qe me do me te vertete....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2006 12:49
katerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katerina Shto katerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Po dhe jam i lumtur per kete gje.

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2006 13:03
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 33 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A keni dashuruar me te vertete?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.