Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cilia eshte domethenia e emrit tuaj?
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
zemer_mbyllura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/11/2006
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 350

Cilia eshte domethenia e emrit tuaj?

Pershendetje Forumista

Cila eshte domethenia e emrit tuaj?

__________________
...Pervoja Eshte Nje Kreher Qe Jeta Ta Dhuron Pasi Te Kesh Humbur Floket...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2007 11:10
zemer_mbyllura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer_mbyllura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer_mbyllura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer_mbyllura Shto zemer_mbyllura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer_mbyllura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Emri im eshte Irlandez,vjen nga Gaelic/Celtic.Dhe do thote"e detit".
Im ate eshte shume i apasionuar pas historise,e emrat tipike qe vine nga keto gjuhe te lashta i ka pasur pike te dobet.I vuri dhe nje prapashtese ne shqip dhe dola une

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2007 12:53
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Emri im e ka prejardhjen nga Amerika latine

hem...prandaj me pelqejn shume latinet mua

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2007 12:57
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Ne disa website me dilte qe emri im e kishte prejardhjen nga Amerika Latine, ndersa, kur e bleva domethenien diku...me doli qe kishte prejardhje Angleze...kishte domethenien "God is gracious" ....dhe shumica e gjerave qe thonte pastaj ishin te verteta, megjithese tani nuk i mbaj mend. Si gjithmone une me fat, nuk i punoi printeri atyre qe te ma printonin.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2007 17:13
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
frojdesha
githcka

Regjistruar: 09/01/2007
Vendbanimi: kudo
Mesazhe: 50

emri im..................

te them te drejten vjen nga emri i psikologut frojd qe ne vetvete do te thote qe njeriu eshte i drejtuar nga instiktet seksuale ............... pra ato jene motorri i i pare qe ka perdor njerezimi9 per te levizur .. si iu duket........interesante......................eeeeeeeeeeee.........

__________________
HESHTJA ESHTE REVOLTA ME E MADHE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Janar 2007 14:19
frojdesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė frojdesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me frojdesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: frojdesha Shto frojdesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto frojdesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
honeybunny11
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/09/2007
Vendbanimi: --!!--
Mesazhe: 32

Prejardhia e emrit tim eshte latine dhe do te thot DAFIN

__________________
The best and the most beautiful things in this world can not be seen or even touched they must be felt with the heart.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Nëntor 2007 12:19
honeybunny11 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė honeybunny11 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me honeybunny11 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: honeybunny11 Shto honeybunny11 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto honeybunny11 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jolanda
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/11/2007
Vendbanimi: ncncncn emigrim
Mesazhe: 146

hahahaha filem eshte prejardhja e emrit tim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2007 08:55
jolanda nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jolanda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jolanda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jolanda Shto jolanda nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jolanda nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

emri im vjen nga nje lloj luleje se lule jam dhe vete hahahahaa

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2007 13:24
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

emri im? domethenja e tij? ka lidhje me nje shkrimtar te madh amerikan.

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2007 16:18
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Emri im eshte Irlandez,vjen nga Gaelic/Celtic.Dhe do thote"e detit".
Im ate eshte shume i apasionuar pas historise,e emrat tipike qe vine nga keto gjuhe te lashta i ka pasur pike te dobet.I vuri dhe nje prapashtese ne shqip dhe dola une




dolle o dolle, kur mos kemi njeri qe dolle:p

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2007 16:20
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cilia eshte domethenia e emrit tuaj?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.