Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

...kur nuk lexoj kesoj Idiotsirash!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:40
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Re: Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
...kur nuk lexoj kesoj Idiotsirash!


Une tani vetem e kam, sepse arrita nje njeri egoist ta beje nervoz, ky edhe ishte qellimi im i ketij momenti,

P.S. ketu njeri eshte idiot o ti o te gjithe ne, kalofsh simpatikshem hahha

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:47
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Boh, sa qef keni me ofendu ore milet

Vizioner, mundeshe te shpreheshe me ndryshe ndaj ksovarit...ku t'a dime ne nqs kur shkruan nuk ka syzet apo ndonje hall tjeter...me pak sarkazem s'ben dem...jemi bo si vendet me shtaterrethimet...s'dime s'i te shkruajme, si te shprehemi, si te mendojme...sa marrim nje 500-she turinjve.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:51
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Po ajo e kupton o kosovar qe puna e juaj eshte qe ka shume te ardhura prandaj. Dhe ju ndertoni, ndertimet ngelen dhe njerzit i shohin e thone. Kete e ka projektuar ose bere filani.

Pune e bukur



Hahaha cedro gjithnje di ti pelqesh gjerat....per mua profesioni me i veshtir eshte mjeksia, dhe ata qe merren me qeshtje shoqerore, psikologet, juristet, etj, etj. une kur i shof sa shume pune bejne , vertete ua marr lakmi per durimin dhe kurajon qe kane.....

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:51
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Cécé

Ke probleme me turinjte ti shoqe?

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari
une kur i shof sa shume pune bejne , vertete ua marr lakmi per durimin dhe kurajon qe kane.....

Auuu, na mbyti durimi, sidomos kohet e fundit...

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:52
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Boh, sa qef keni me ofendu ore milet

Vizioner, mundeshe te shpreheshe me ndryshe ndaj ksovarit...ku t'a dime ne nqs kur shkruan nuk ka syzet apo ndonje hall tjeter...me pak sarkazem s'ben dem...jemi bo si vendet me shtaterrethimet...s'dime s'i te shkruajme, si te shprehemi, si te mendojme...sa marrim nje 500-she turinjve.



Cecilia e dashur , une nuk citova njeri ose me sakte, nickun qe thua ti! Une thjeshte u shpreha per Momentin TIM te privilegjuar te dites!

Pse qahesh ti?! Ty te lejohet te shprehish cdo gje. Ke status te vecante!


p.s. Cer ishte ajo 500-cja, Euro apo Leke?

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 19:59
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ksovari


Une mbas dates 15 shtator do jem vazhdimisht ne Prishtine, se ashtu jane bere marreveshjet.... epo slovenia eka kompanin IPKO e rrjepi popullin tone e te gjitha leket i bart ne bankat sllovene, e ketu po doli nje kompani vendore te ofroj qmime speciale, atehere fitojn te gjithe, po q'ti besh nuk jam i ati sektori...

He e njejta ndodh dhe me mua per andej nga Shqiperia...bile me kruhet koka te blej apartament ne Durres ose Tirane.


Epo nese ke very important meeting please call me te ofrojme edhe sherbimet e sigurise te nivelit me te larte....

Kjo eshte pak publicitet hahahah



ahahahah kosovari pajtohem me mendimin tend per telekomin, kete e kam diskutuar dhe me shefin e tyre Igor Rojs meqe e kam shume mik/shok..

flm per oferten e sherbimet sigurie. them se sme hy ne pune meqe do jem e shoqeruar me persona qe already e kan.. lool..

tung

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 20:00
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Re: Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
...kur nuk lexoj kesoj Idiotsirash!



Dakort


Sa per sot,e adhuroj te jem me ata te tre ne tavoline...dite e mrekullueshme....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 20:39
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Re: Cécé

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Ke probleme me turinjte ti shoqe?





Jo mi N'a jane bo sholle duke na gjujt me korrespondence

Nga je futur? Se po me flitesh

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 20:43
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Cecilia e dashur , une nuk citova njeri ose me sakte, nickun qe thua ti! Une thjeshte u shpreha per Momentin TIM te privilegjuar te dites!

Pse qahesh ti?! Ty te lejohet te shprehish cdo gje. Ke status te vecante!


p.s. Cer ishte ajo 500-cja, Euro apo Leke?






Vizioner me fal. Megjithese shkruajta pa lexuar gjithe ate faqe para...mendoj se ne nje fare menyre e kishe hudh içik per kto po ec mo...Une isha apsjat per vete...si perhere thuj...

Amor ku bredh vetem ????

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2010 21:04
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momentin tuaj me te privilegjuar gjate dites...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.