Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sa i lejoni te tjeret te ju neperkembin
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


ia ven cuni jo ti. Ti s'ke pune. Cuni i thote, "mom mos me caj trapin, ca bej une ne shtepine time eshte puna ime. Te jap kenaqesine te te degjoj, keshillat e tua, po cfare vendos ne fund te fundit eshte e drejta ime. Po te kerkova keshille per ndonje gje, ke dy opsione, te ma japesh ose te refuzosh. Keshtu qe stay away from me."




i agree..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2010 18:17
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Un ku ta gjej te me neperkemb niqua! O zot ca shalesh qe ke

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Tetor 2010 07:04
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth


Ti e ke po aq te kollajte sa Deb* ............ I fut nje e he, po po ......... mbyll telefonin dhe hajt tung ............
Kufini ke thana (qe by the way eshte nje peme e bo frutin "thana" qe ne vetvete eshte nje frut i vogel si kokrra e udhirit me berthame, ngjyre te kuqe, me veti kuruese per diharrene, po ketu kaloj tek fusha e ekspertizes se Cedrus/Amor ) ia ven cuni jo ti. Ti s'ke pune. Cuni i thote, "mom mos me caj trapin, ca bej une ne shtepine time eshte puna ime. Te jap kenaqesine te te degjoj, keshillat e tua, po cfare vendos ne fund te fundit eshte e drejta ime. Po te kerkova keshille per ndonje gje, ke dy opsione, te ma japesh ose te refuzosh. Keshtu qe stay away from me."


Edhe une keshtu bej kur shikoj qe vjehrra nderhyn cik si teper ne punet e mia.. I them burrit. Burri i thote nenes se vet. E keshtu se prish gojen une me mamin 2.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2010 15:32
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Edhe une keshtu bej kur shikoj qe vjehrra nderhyn cik si teper ne punet e mia.. I them burrit. Burri i thote nenes se vet. E keshtu se prish gojen une me mamin 2.



Beke politike te mire, haha..

Nga pervoje e jetes me ka rene puna te takohem me njerez te ndryshem...

Nder ta ishin me pozita, pa pozita...Kur takohem me keta qe kan pak lek ne dore, dhe kravate ne qaf, me mbajne qendrime sa tre bejn te mendosh, mos vall u kam borgj ketyre , haha, puna eshte se keta nuk meritojne te repsektohen me besoni..

Ashtu para ca ditesh kisha pune per nje bisnes plan, dhe vajta ne zyren e licencimit, aty takova nje ish mik timin. Ne hyrje filloj te me thumoj, gjate process verbalit gjithashtu, ne fund me tha, nga kur ti te behesh drejtor, kur nuk ke lidhje ...une qesha e i thash: gravata ne qafe eshte per dy lloje: 1) per zoterinje me klase, dhe 2) per kafshe ne forme njeriu, i mban lidhur qe te mos ikin si puna jote...
Ai kurr se ka pritur kete nga ti, e di sa shoke te mire kemi qene etj , et,....Epo ne ate raport ta thash se mbase te ka ikur qik truri...

Une ne instikt e kam qe nuk mund te rri i neperkembur, pa marr parasysh qmimin...

Kete e kam verejtur edhe ne ju miqt e mi te forumit...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2010 06:49
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:14 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Sa i lejoni te tjeret te ju neperkembin

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.