Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > PRO apo KUNDER Shkollės ?
une mendoj
KUNDER SHKOLLES...me mire rri ne chat dhe forum gjithe diten!
PRO SHKOLLES...duhet te shkojme qe te mesojme me shume!
...si ta vendosi qeveria
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

lol , cfare pytjet e veshtire me te fute ne mendime
Sikur te mos ishte shkolla dhe zhvillimi qe vjen prej saj , sdo ishim sot ketu ne kete forum pasi nuk do egzistonte

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2004 20:34
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dodgy
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/03/2004
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 470

Unstoppable me vjen per te qeshur se sa her qe lexoj ket pseodonimin tend e lexoj hundsopate.(shaka)
Te kthehemi te tema per shkollen do te thoja se nqs se doni te kaloni nje jet te mir pa lodhje fizike vetem me shkollen dhe lexime ja arrin.E mira eshte qe te zgjidhni nje deg qe tju pelqej dhe tju sjelli pun ne jet

__________________
burri qe esht burr e co taven ne furr e se mer me kurr

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2004 20:43
dodgy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dodgy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dodgy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dodgy Shto dodgy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dodgy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Unstoppable
My way...

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 429

lol
s'ka problem plako , se te njejtin problem kam edhe me nickun tend qe sa here e shoh me duket si "dogy" ( qenush ne kete rast lol)

__________________
Boys don't cry..!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2004 21:00
Unstoppable nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Unstoppable Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Unstoppable (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Unstoppable Shto Unstoppable nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Unstoppable nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Per kete gje mundet ta pyesem edhe ajrin qe e thithim...

Ju pershendes

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2004 23:20
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Qeshni ju por besoj qe shume te rinj te moshes se Albanian lene mbas dore shkollen per chat etj.

Duhet ta mendosh ne kete forme Albanian: chatti & forumi etj jane nje periudhe tranzitore ne jeten tende qe do zgjase le te themi derisa te kesh arritur nje pjekuri te mjaftueshme per te kuptuar qe chatti s'te ushqen
Pastaj chatti pret kurse shkolla jo,ti ke deshire qe me vone te shohesh shoket e tu me diplloma,me nje pune te mire...ndersa ti i numeron dashnoret e chattit pastruesit te pallatit?

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2004 12:16
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Ka ardhur koha tani, ku me jeten tende te eshte dhen rasti te zgjedhesh dy deshira.

1. Jeto momentin e jetes

2. Mendo me gjate per jeten.

Une i prova qe te dyja me aq sa mu dha rasti. Te rish pa shkolle dhe ne te njejten kohe mos te punosh, te duket vetja pa vlere.

Te mendoj gjate per jeten time, me dha te kuptoja qe do vi nje dite kur une vet si person, do kem edhe familje nje dite dhe te punoj nje pune hamalli, nuk do i jepte femijes tim edukaten qe une do deshiroja ato te ken dhe gjithashtu me ane te shkolles dhe ne rrugen e punes (cfare do pune te jete), behesh me e pjekur dhe i mendo gjerat më me qartesi.

Te jesh e pavarur do te thot qe te mendosh gjate per jeten tende.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2004 22:28
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

S'ka si shkolla aman.
Une per vete e kam sh. qejf, vdes fare...as vete se di pse.
Po nejse, sic eshte thene pa edukate s'ke ku te vesh ne jete aman.
Ne vend numero do rrish.

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2004 23:21
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SeXxXy_EDANA_04
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/08/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 73

aman edhe ktu shkolla

i hate schooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
llllllllll
po duhet me ik ca te besh, i wish there was no school.

__________________
i love albania and albania.;hatin doent make u beautiful.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2004 20:19
SeXxXy_EDANA_04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SeXxXy_EDANA_04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SeXxXy_EDANA_04 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SeXxXy_EDANA_04't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SeXxXy_EDANA_04 Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

Diti...eee:p..pse pyet ti apo po te ngushtohet laku ne fyt!:pAty rri shtrydhi trute se s'ia ke mesuar akoma vleren shkolles.Edhe shkolla te jep 1 mundesi te njohesh edhe veten ti pastaj.More vesh ashtu :p...Ika 1 here se kam per te bere kto detyrat :p hahaha pacim rrushi muahzzz


puc-puc Ela :p

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2004 20:47
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LiL__TrEaSuRe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė LiL__TrEaSuRe't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LiL__TrEaSuRe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BluE_icE
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/06/2004
Vendbanimi: on the palm of God's hand
Mesazhe: 200

Albanian

Ne chat.. ke mesuar te besh pjesetime ?
Mesoji se ja ,te duhen ne kesoj rastesh per te kthyer pergjigje "inteligjente"... :p

__________________
Fear less,hope more/eat less,chew more/whine less,breathe more/talk less,say more/love more and all good things will be yours:p(swedish proverb)

Modifikuar nga BluE_icE datė 21/09/2004 ora 21:51

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2004 21:31
BluE_icE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BluE_icE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BluE_icE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BluE_icE Shto BluE_icE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BluE_icE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > PRO apo KUNDER Shkollės ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.