Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 20 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Ne 24-oreshin e fundit te jetes sime,do lexoja biblen qe s`e kam lexuar kurre!Dhe nuk do vdisja injorante!

Pashim Lezha!


Jam dakort me ty po do kishe autore me te mire qe te lexonje para se te vdisje p.sh kafka ,tolstoi,dostojevski,heminguej etj...

Nese do te lexosh biblen sdo te te dilte koha....apo e the se ke bere shume mekate???!!!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 04:07
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Lezha,

Franz Kafken, Leon Tolstoin,Ernest Heminguej,Dostojewsky-n, etj etj
i kam lexu qysh 14 vjece!
Bilben s`kam pas durin me e lexu kurre,Zot me fal!
Jo se kam ba mekate e po du me i shly per 24 ore,-thjesht mos me vdek injorante!

Pashim ne shkrimet e tjera!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 04:12
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Franz Kafken, Leon Tolstoin,Ernest Heminguej,Dostojewsky-n, etj etj
i kam lexu qysh 14 vjece!
Bilben s`kam pas durin me e lexu kurre,Zot me fal!
Jo se kam ba mekate e po du me i shly per 24 ore,-thjesht mos me vdek injorante!

Pashim ne shkrimet e tjera!


O shkodra e merr vesh ti se ka shume gjera te tjera qe po si provove do vdesesh injorante...?

Meso dale-ngadale,bibla eshte mire qe te lexohet ,por me beso,ne 24 oret e fundit mund te keshe shume zgjidhje te tjera per te bere te cilat mund te jene me terheqese...!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 05:18
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Po mire o Lezha!

Na sugjero ti naj gja ma terheqse?!
Meqense ty te duken boshe menimet e mia?!

see yaaaa!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 05:35
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Na sugjero ti naj gja ma terheqse?!
Meqense ty te duken boshe menimet e mia?!

see yaaaa!


hajde sykaltra hajde...u be me nerva.

Ske pse me goce une po ta perseris qe ka gjera me interesante se te lexosh biblen,p.sh sic tha pogradeci : te besh sex ose si tha suga-tirance qe tu thonte te gjithe djemeve qe i pelqen qe i ka qefe...

...ose, kete e ke nga une...tja plasesh ne fytyre personit qe ke me inate dhe tja tja zbrazesh te gjitha tek e tek...te betohem do kishe vdekur me e qete

me rrespekt: lezhjani

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 06:18
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Hi Lezha!

Jo per zotin s`jam ba me nerva,po desha i menim ma te sakte sinqerisht!
Pasi mrena 24 oreve,rrezik nuk ngihesh as me fryme prej tmerrit se ke me hum Familjen, te afermit,etj etj...
Thjesht kam fantazu se cilat mund te ishin deshirat e mia te fundit!
Teme interesante ke gjet,-taman me na vu ne menime!

Gjithashtu respekte LEZHA!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2005 06:30
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Unhappy

Ja dhe nje mendim i sotem...

Do dialogoja me vetvetem, mundesisht ne nje shkretetire
ku s`ka as uje me pi...-

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2005 15:36
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LIS
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/03/2005
Vendbanimi: ne nje cep te botes pa shqetesuar njeri
Mesazhe: 71

Unhappy

Persa i perket BIBLES eshte mire ta lexonit tani , sepse kur te vije 24 oreshi i fundit i jetes mendoni se si mund te shuheni qetesisht , sepse asnjeri s'mund ta parashikoje dot , sado fantazi qe te kemi .........

__________________
!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2005 16:42
LIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LIS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LIS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LIS Shto LIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Smile

Ne 24 oret e fundit do shkruaja ne forum,hahahaahahahahahaa!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2005 15:12
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
LIS
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/03/2005
Vendbanimi: ne nje cep te botes pa shqetesuar njeri
Mesazhe: 71

Smile

JETOJENI JETEN MIQ ....... DHE MOS MENDONIPER ME GJATE . AJO ESHTE E BUKUR , SADOESHKURTER QOFTE

__________________
!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Qershor 2005 20:59
LIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė LIS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me LIS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: LIS Shto LIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto LIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare do te benit???...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.