Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Durrsak po presim intervisten tjeter.. Valle kush do e kete radhen ?!!

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 04:46
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Interviste me Kontinentin.

Ndersa gazetaret shkuan per ti mar nje interviste ne Hotel Rogner ata vun re se Kontinenti po u grricte e grindej jo vetem me kamarieret qe i sherbenin por edhe me njerezit qe gjindeshin per rreth tij. Gazetaret e kuptuan se ai grricej me te gjith dhe nxituan ti marin intervist gjith frike. Kjo ishte dhe arsyeja pse shkuan shum gazetar.


Gazetari I - Zoti Kontinenti, ju falenderoj edhe ne emer te gazetareve te tjere qe pranuat intervisten me ne.
Kontinenti - S'ka problem, nje qellim kemi. Kenaqesia eshte e imja dhe e Footballit.
Gazetari III - Zoti Kontinenti c'mund te na thoni per forumin Horizont?
Kontinenti - Mund te them se eshte nje forum me horizont, po cfar doni te dini konkretisht?
Gazetari V - Zoti Kontinenti, ju jeni ne figure e madhe ne kete forum dhe si i tille a keni armiq ketu?
Kontinenti - Po, kam...dhe shyqyr qe i kam. Mendje skicet me pelqejne sepse me mesojne si te qendroj drejte.
Gazetari II - Zoti Konte, cfar mund te na thoni per stafin e forumit.
- Kontinenti - Pfffffff....nje tufe gomeresh qe kenaqen me luge te zbrazur, une i urrej te gjithe se kam votuar per kete ne publik.
Gazetari IV - Zoti Konte, po per burgosjen e Sykaltres cfar mendoni sepse sic e dime ne edhe ju keni qene ne burg dikur.
- Kontinenti - Po kam qene ne burg ne emer te lirise se kot nuk jam I Lire une. Kurse per Sykaltren mendoj se ata te byrose politike kane deshire te degjojne pallen e gomarit dhe per kete arsye burgosin kanarina te bukura ze embela. Pra me thoni ju a kam te drejte qe kerkoj samare per ata.
(ilaritet ne salle)
Gazetari VI - Zoti Konte c'mendim keni per Myzeqarin qe ka nderruar emer tani?
Kontinenti - Po eshte bere ex poli tani ai.Une desha ta vrisja nje dite kur isha ne tarracen time por nuk kisha pushken prane, por, pati fat, si zakonisht. Ai me ka fyer nje dite sepse me tha; une kam grada ne gjoks kurse ti ke lesh. Kesaj fyerje perseri i shpetoi, sepse kur u zemerova i thashe, mos me permend mua leshin ti. Ai me tha, pa hape gjoksin a ke lesh apo jo, une per ate lesh e kisha fjalen. Gjithmone maskarai e hedh lumin, sepse vesh kepucet e Mukut te Vogel ai.Kurse kur bie shi, ai nuk del jashte sepse e di mire qe gradat qe ka terheqin rrufene se jane metalike.
Gazetari II - Zoti Konte, po per Gradat e Admiralit c'mund te na thoni , i ka mbi xhakete apo i le ne shtepi se nuk ia kemi pare.
Kontinenti- As mos u lodhni t'ia shikoni atij gradat.
( gazetaret nje zeri bejne pyetjen; Perseeee? )
Kontinenti - Sepse ai nuk i mban mbi xhakete por i ka ngulur ne mish me nje operacion sepse ka mik nje kirurg. Ka shume frike se vdes pa grada te cilat i deshiron edhe ne varr, qe te kete edhe varrin te graduar...se mbi te gjitha edhe i takon te kete nje varr shembullor dhe mbi te gjithe te tjeret.
Gazetari I - Zoti Konte, po per Fajtorin cfar mendoni?
Kontinenti - kam degjuar se ai ka nje pale syze si bythe kavanozi. Ne fakt, kur isha i vogel ne luanim me bythet e kavanozeve keshtu qe nuk shikoj ndonje te keqe ne kete mes, pervec se kur ai nuk i ka ato. Por kam degjuar se kerkon te behet president dhe ai e di mire se qe te arrije ne ate shkalle, ka nevoje vetem per Kontinentin i cili mund t'ia sjelle ne pjate postin e presidentit. Ketu do t'i mbete qejfi asaj sterqokes qe cdo dite ben perr perr perr ose ferr ferr ferr.
Gazetari III - Mos e keni fjalen per Wydren zoti Konte?
Kontinenti - Une nuk thash derrkucja, por thashe sterqoka.
Gazetari I - Cila eshte sterqoka zoti Konte?
Kontnenti - E kush tjeter pervec Analistes, vetem ajo ben perr perr perr ne forum dhe u jep mend te gjithve.
Gazetari IV - Zoti Konte cfar mendimi ka Fajtori per byrone politike?
Kontinenti - Nuk ka asnje mendim ai, por ka bindje, qe te gjithe jane ca rraqe te vjetra bodrumi me ere myku.
Gazetari VII - Zoti Konte po per Durrsakun cfar mendoni?
Kontinenti - Do vrare duke pi coca cola ai qen ose whisky. Eshte aq maskara sa vetem un ia di qenlliqet qe ben.
Gazetari X - zoti Konte, kohet e fundit u hap gjuha greke ne forum, cfar mendimi keni per kete?
- Kontinenti- He he...aty eshte nje football qe flet me murin, disa thone se nuk eshte njeri por nje element kimik qe arrin te shkruaje, sepse nuk i dihet identiteti, pasi ne disa mesazhe shkruan , une isha i pari, pra ne gjinine mashkullore dhe ne disa mesazhe te tjera thote qe jam goce me shume c... Nuk i dihet gjinia dhe kam frike se eshte nje UFO qe ka futur nje mikrocip ne trurin e Fajtorit dhe e komandon nga larg. Sidoqofte ajo ose ai, ose ai+ajo, ose asnjanjesi, ka aftesine te flase me veten edhe nje shekull te tere dhe si artist me aftesi te medha, thone se edhe muri i pergjigjet ne greqisht, gjuhe kjo qe e dine vetem muret.
gazatari IV - Zoti Konte, kjo eshte arsyeja qe ne pame se ju a kishin hequr nga juridiksioni ate nen forum te gjuheve te huaja?
Kontinenti - Jo, problemi eshte me i thelle. Marsianet apo UFO-t, kishin frike se u vidhja teknologjine me qe dikur kam qene ne burg gjoja per vjedhje.
Gazetari II - Po per Keilen cfar mendimi keni zoteri?
Kontinenti - Llafazane falas.
Gazetari VII - Po per Plloshtanin cfar mendoni ?
Kontinenti - Ne pergjithesi nuk mendoj keq per te, pasi eshte nje njeri qe jeton ne qiellin e 7 - te. Ate qe di per te eshte se eshte rritur ne shtepine e femise.
Gazetari IX - E keni me fakte verbale kete gje zoteri?
Kontinenti - Jo, thjeshte e ndjej sepse ai te gjithve u thote, vella ose moter.Do me pelqente ta kisha vella personal, por nuk mundem sepse ai kete thirrje u ben te gjitheve,pra ne mos njerit, tjetrit do t'i bie ne shenje i cili do te jete vellai apo motra e tij biologjike.
Tani te me falni se me presin detyrat...ju faleminderit.
Gazetaret - zoti Kontinenti...
KOntinenti: Po mjaft e pra na leni rehat, u bot si lakenj u bot, ikni tashi me leni rehat se skam me ju lon shkrim pa lexu derisa te ju deskrititoj me shkrimet amorale qe boni. Mos boni sikur nuk jeni xh'virgjeru akoma. hajd shnet tashi.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 13/11/2005 ora 19:51

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 14:52
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Re: Interviste me Kontinentin.

Citim:
Po citoj ato që tha durrsak

Gazetari II - Po per Keilen cfar mendimi keni zoteri?
Kontinenti - Llafazane falas.



HAHAHAHAHAHAHAHAH
o zot ca diskrititimi, u pa puna s'marr me pjese ne forum
na nxoret bojen, ndersa kontes leshin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 14:58
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sahara
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 04/11/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 36

Angry

TE MREKULLUESHEM

JENI TE MDHEJ GJITH PER ZOTIN
DHE DURRSAKU JA LUN TOPIN
ME MERR MALLI PER PAK JETE
E NE INTERNET JU GJEJ VERTET

ME MERR MALLI TE QESH PAK
DHE JU ME MBUSHNI ME GAZ
PAS SHUME ORESH PUNE E LOT
ME VRAP VIJ E JU LEXOJ


NA KENAQET TE GJITHE

__________________
njeriu meson gjithmone dhe nuk rresht asnjehere te theni qe di shume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 16:01
sahara nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sahara Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sahara (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sahara Shto sahara nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sahara nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Interviste me Wydren

Gazetari: E dashur Znj Wydra, faleminderit qe na lejuat per te ju mar kete intervist ne ambjentet e Hotel Polska, dhe meqe jemi ketu cfar mund te ju servirim per te pir.
Wydra: nje vodka "te paster" dhe pa ngjyrime desha une...
Gazetari:Si per ta bere me te kendeshme biseden do ta filloja me pyetjen se cfar do te thote citimi yt Jak ja was kurwa nienawidze? Pasi fjala kurwa me tingellon pak keq.
Wydra: (duke qeshur me embelsi shton) Pa he e gjen dot ti?
Gazetari: Mos do te thot kurva ne inventar????
Wydra: Ju gazetaret jeni pak trapa po nejse dil ne tem se un kohen e kam te shkurter si vet fjalet e mija.
Gazetari: Znj Wydra pergjithsisht kemi pyetur moderatoret se cfar mendojn per FH dhe keshtuqe do te ishte me interes per lexuesit qe te dinin mendimin tuaj.
Wydra: Per mua FH eshte si nje vendi apo park ku une gjej prehje dhe clodhje pas oreve te tera studimi por qe kohet e fundit ky park po me duket si liqeni I Tiranes ku ciftet shkojn per te shijuar pak caste embelsie dhe bien preh e nje komedie ku disa pleq i ndjekin nga pas dhe nuk i lejn rehat.
Gazetari: Atehere……?
Wydra: Do te thoja qe edhe ne forum ka disa te rinj por qe marin pozitat e nje “plakumanjku” ne thonjza kjo qe nuk po me len rehat.
Gazetari: A ndjeheni se po kontriboni per FH.
Wydra: Hem, patjeter qe po kontriboj kam kontribuar me 974 mesazhe dhe me nje mori punimesh artstike ku vlersimet kan qen nga te gjitha grupmoshat.
Gazetari:A ju ka rastisur qe te fshini mesazhet e anetareve ku sic e dim kohet e fundit kontinenti I ka cilsuar si pasuri kombtare.
Wydra: Uaaa te fshire, kam fshir ore si nuk kam fshirë bile si I thon fjales prej te thatit digjet edhe i njomi..
Gazetari: Cfar mendoni sikur Fajtorin ta bejm mbretin e forumit?
Wydra: po dakort, dmth Amerkia qe nuk ka mbret eshte shume me poshte se Anglia normalisht... Ah te shkretet ne, po vertete mendon se nje mbret do na beje njerez ne?Dashkeni mbret?! Po pse s'me beni mua? Ca ka me shume zogu se une ?
Per paraqitje ja marr ne kthese njehere, e ngre prestigjin e shqiperise deri ne stratosphere leqe njeher me mua fitojn te gjith.
Gazetari: Eshte e vertet qe ne cdo tem shkrimi juaj me i gjate eshte cerek rrjeshti apo maksimumi 2 rrjeshta, pra ma konkretisht mendoni se kaq pak mjaftojn per te bindur anetaret e tjere ne debatet qe krijohen.
Wydra: Shiko (edhe qesh hahahaha) ju gazetaret nuk leni gje pa kontrolluar biles biles po me hypen fobia sikur pas intervistes ishalla do me kontrollosh edhe mua. Tani sit e them un mjaftohem duke thene psh: Brravo Admirali, ose hallall Trojani apo kur behet fjal per depresionin mjaftohem me fjalet: Ato lindin depresion,madje e lindin shume te fuqishem.Kurse depresion te zakonshem kemi te gjithe,por, qe nuk po e vrasim veten se. Dmth ne cdo tem qe shkruaj shkruaj pak dhe sak duke mos harruar se puna ime kryesore eshte moderimi.
Gazetari: A ke miq ne forum?
Wydra: Per zotin mik me te te mir se vetja nuk bej njeri.
Gazetario armiq a keni?
Wydra: Ne pergjithsi un jam paqesore dhe ne kendveshtrimin tim perpiqem qe armiqt ti bej miq megjithse derri e don plumbin ne byth.
Gazetari: Ne avatar paraqiteni si gjeja me e shpifur kun e disa raste anetert e kalojn shkrimin tuaj per te mos I dal perpara foto qe keni vendosur por ama nga ana tjeter anetaret ju imagjinojn shume te kendshme dhe te bukur biles kete po e vertetoj edhe un. Por e dashur Wydra perse e gjitha kjo kur ju jeni kaq e buku.
Wydra: Ne fakt kjo eshte nje shenj per Halloween pasi net e vertet un jam perfeksion gjyrash e punuar me nje penel nga vet dora e zotit. Pra jam gatur per te qen yll.
Gazetari: Meqe jemi ke bukuria cfar parfumi perdorni pasi era po me ben qe te afrohem me shum pran teje.
Wydra: Faleminderit por un perdor Miracle dhe rezultatin e the vet hahahahaha.
Gazetari: A jeni e dashuruar ose me mir e konsideroni virgjerin si dicka te shenjt apo te cmuar.
Wydra: Ju gazetaret beni disa pyetje qesharake, biles ne disa raste dukeni torollak. Po si mund te diskutosh per virgjerin ne nje koh te till ku Durrsak ne nje shprehje thot qe virgjeria eshte si nje ndertim pa leje qe eshte bera pa lejen ton dhe si e tille meriton te prishet. Biles njehre I shkrova kete fajtorit: Fajtori, kot i bie rrotull, thuaje troc: ne shqiptaret jemi te fiksuar pas seksit, e kemi obsesion fare Jemi me keq se ai tek "40 days and 40 nights" e shofim seksin dhe mundesirat per seks kudo (mos kujtoj prizen e filmit) pra kjo tregon se ne Shqipatert jemi zyrtarisht te sharruar pas seksit dhe biles po te kalosh tek eros do te shikosh se shum kan qef te bejn sex me te panjohur ne nje koh qe nuk mun dte jet I panjohur pasi 2-3 llafe I ke ber par se te bsh sex qoft edhe per te dhen qe a te te te nji her.
Gazetari: A shikoni endrra?
Wydra: Po, shikoj , por teper te shkurtra pasi pertoj ti shoh te gjata. KOhet e fundit po shoh sikur po kthehem ne Shqiperi dhe kjo me tmerron, port e shoh se mos me ben gje Juvja se me beri nje ofert pune job posting kshuqe do shikoj.
Gazetari: Eeeeee un ju falenderoj per intervsiten dhe kohen qe me dhat dhe si perfundim dua te dij se cfar do beni pas ketij momenti.
Wydra: Ja do te shkoj te nikotizohem pak pasi kjo me ben qe te ndjehem me sexy.
Gazetari: Naten e mir atehere dhe suksese.
Wydra: Naten dhe net e vertet me ke lodhur sonte pasi te gjitha shkrimet e mija te mbledhura se bashku ne forum nuk shkojn kaq gjate sa kam folur me ty. Por kjo me tha kenaqesin qe sonte te relaksohesha ne shoqerin e nje gazetari pak trap sa ty.Naten dhe uroj qe te shihemi ne msn qe ta rregulloj cik qefin.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Modifikuar nga durrsak datė 13/11/2005 ora 19:58

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 18:34
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

BRAVO LANDO
KETE VIT KE PER TE MARR CMIMIN NOBEL PER GAZETARI


HAHAHAHAHAHA CU KENAQA

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 18:38
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

o lando shiko se mos me interviston mua se une jam edhe ushtarak i zoti....

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 20:17
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

pa kripe

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 21:31
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erzeni_be
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/07/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 1306

Intervista me Kontin, klas fare...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 21:42
erzeni_be nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erzeni_be Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erzeni_be (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erzeni_be Shto erzeni_be nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erzeni_be nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsak
INXHINJER LULESH

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: USA Arizona
Mesazhe: 1455

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter
o lando shiko se mos me interviston mua se une jam edhe ushtarak i zoti....


Rralla eshte e moderatorve o Olintero

shih shih dreqi analiste do edhe sheqer ti mi hahahahaha po deshe ti un i hedh edhe sheqer por esht teper von tashi apo jo.

__________________
The game of life is hard to play, I'm gonna win anyway....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2005 22:27
durrsak nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsak Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsak (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsak Shto durrsak nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsak nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > lajmet e dites

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.